• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

flegma z krwią Dodaj do ulubionych

• 04.12.10, 11:42
    skąd się ona bierze?
    jestem przeziębiona dość mocno,boli mnie lekko gardło,gorączkę 38,5,kaszel i katar mam ogromny i mam ogromne bóle krzyża u lekarza byłam w piątek i nic nie zauważył uznał to za mocne przeziębienie dał mi tylko silne środki przeciwbólowe i tyle,owszem po nich czuję się o niebo lepiej bo pierwszą noc to przepłakałam z bólu tak mnie plecy rwały.
    Ogólnie krwi nie ma jak smarkam lub gdy kaszlę tylko spływa mi z góry do gardła chyba z zatok i jak wypluwam to wtedy jest widoczna.
    czuję dziwny ból nie ból jakby pieczenie od prawej dziurki nosa do właśnie prawej strony gardła jest to dziwne uczucie,dziś rano miałam straszny ból głowy ale wzięłam tabletki i przeszło jednak to dziwne uczucie od nosa do gardła nie przechodzi nie jest to silny ból,pieczenie nie potrzebuje na to żadnych środków przeciwbólowych.
    Od czego ta krew się pojawiła?
    może powinnam wrócić do lekarza?
    Zaawansowany formularz
    • 04.12.10, 12:17
      zdecydowanie wróć do lekarza-najlepiej innego..
      --
      Na pytanie " Jak żyjesz ?" groźnie bluźnił, turlał się po podłodze, uderzał głową w ścianę. Ogólnie rzecz biorąc, nie chciał odpowiedzieć...
      • 04.12.10, 14:10
        No wlasnie problem w tym ze moj lekarz jest tak oblezony wrecz przez pacjentow ze przychodnia odsyla do innych wolnych lekarzy miedzyinnymi do tego,mam u niego wizyte na poniedzialek wiec powiem mu co sie dzieje mam nadzieje ze tym razem przepisze mi jakies antybiotyki lub cos innego na to cholerstwo
        • 04.12.10, 16:29
          wrócić koniecznie, poniedziałek według mnie za późno. Obstawiam zapalenie oskrzeli lub płuc. Ja bym szukała lekarza dziś.
    • 04.12.10, 18:30
      Wrzuć sobie w google krwioplucie i zobaczysz ile jest możliwości chorobowych, chyba ok. 20. Lekarz i to szybko.
      • 04.12.10, 19:14
        ale jak juz pisalam nie wylatuje mi nic jak kaszle tylko z gory gardla schodzi mi nizej zamiast to lykac to wyplowam,jak narazie zdarzylo sie to 3 razy potem krwi bylo co raz mniej a teraz nie ma wcale ani flegmy ani krwi.moze juz zeszlo to co tam siedzialo nie wiem zobaczymy co sie bedzie dziac dalej jak sie pojawi jeszcze raz to pojade na A&E

• Gość: misia IP: *.home.aster.pl 04.12.10, 20:40
          a mnie sie wydaje, że to tylko naczynko pękło w nosie, bo za mocno smarkałaś, poza tym w pokoju, w którym spisz nie ma pewnie nawilżacza powietrza. Wiec suche powietrze i to mocne zaziebienie spowodowało, że pękniete naczynko gdzieś gleboko w nosie i krew spłynęła do gardła. Też tak miałam po godzinie - dwoch nie bylo już krwi tylko wydzielina. Chyba że u ciebie sie bedzie to powtarzać, to warto zrobić zdjęcie płuc
        • 05.12.10, 06:17
          dałaś sobie publiczne usprawiedliwienie, możesz siedzieć z założonymi rękami. Chyba krwioplucia nie wygooglowałaś bo byś do lekarza leciała, że aż by się kurzyło. Może to naczynko w nosie, a może nie..
          • Gość: misia IP: *.home.aster.pl 05.12.10, 10:28
            akurat nie musiałam lecieć do lekarza, bo mam go w domu. i po prostu wiem, że nie można od razu mowić, że to krwiopucie jeśli z gardła odkaszlnie się wydzielinę z odrobiną krwi. Co innego jak się kaszle tą krwią całe dnie, poza tym też zależy jakiego koloru jest ta krew czy jasno-czerwona, czy ciemno-czerwona. Poza tym co roku robie sobie zdjecie płuc, bo jestem bardzo szczupła i panicznie boje się że mogę dostać gruźlicy. Wiec moze takie uwagi że sie "publicznie usprawiedliwiłam" proszę zachować dla siebie, chciałam tylko pomóc autorowi postu.
            • 05.12.10, 14:27
              Pisałam do autorki pierwszego posta. To jedna sprawa. A druga jest taka, że Rtg płuc robione raz do roku nie wyklucza występowania zapalenia płuc.
            • Gość: kuki IP: *.pools.arcor-ip.net 19.09.13, 15:52
              Thx pomocny jest twój post ale i tak po Weekendzie ide do lekarza
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.