flegma z krwią Dodaj do ulubionych

skąd się ona bierze?
jestem przeziębiona dość mocno,boli mnie lekko gardło,gorączkę 38,5,kaszel i katar mam ogromny i mam ogromne bóle krzyża u lekarza byłam w piątek i nic nie zauważył uznał to za mocne przeziębienie dał mi tylko silne środki przeciwbólowe i tyle,owszem po nich czuję się o niebo lepiej bo pierwszą noc to przepłakałam z bólu tak mnie plecy rwały.
Ogólnie krwi nie ma jak smarkam lub gdy kaszlę tylko spływa mi z góry do gardła chyba z zatok i jak wypluwam to wtedy jest widoczna.
czuję dziwny ból nie ból jakby pieczenie od prawej dziurki nosa do właśnie prawej strony gardła jest to dziwne uczucie,dziś rano miałam straszny ból głowy ale wzięłam tabletki i przeszło jednak to dziwne uczucie od nosa do gardła nie przechodzi nie jest to silny ból,pieczenie nie potrzebuje na to żadnych środków przeciwbólowych.
Od czego ta krew się pojawiła?
może powinnam wrócić do lekarza?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.