• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

u ginekologa Dodaj do ulubionych

• IP: *.cdma.centertel.pl 04.02.11, 23:53
    dzisiaj byłam u ginekologa po raz pierwszy. Najpierw spytał się mnie czy współżyłam na co odpowiedziałam że nie i taka jest prawda. Po czym przy badaniu spytał się mnie czy używam tamponów ale też nie .i teraz nie wiem czemu miało służyć to pytanie o tampony ?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: g IP: *.7-1.cable.virginmedia.com 05.02.11, 12:08
      skoro nie wspolzylas jestes dziewica a ze spytal o tampony to uznal ze blone dziewicza masz przebita wiec jak?
      • Gość: kkkk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.11, 13:32
        >spytal o tampony to uznal ze blone dz
        > iewicza masz przebita
        słucham? błona dziewicza przebita tamponem??!! boszsz gdzie takie nieuki się lęgną..??!
        • 11.02.11, 14:56
          Uzywanie tamponow moze prowadzic do powaznych stanow zapalnych. jak dla mnie to rutynowe pytanie.
          --
          Gasofnia
          • 17.02.11, 17:53
            Annajustyna nie wpisuj glupot bo rece opadaja na te Twoje madrosci...
          • Gość: emka IP: *.2-4.cable.virginmedia.com 21.04.11, 12:34
            To ja chyba z kosmosu jestem- tamponów używam ze 20 lat i jeszcze żaden stan zapalny nigdy mi się nie przytrafił- a gin mnie ani razu nie zapytała o to czy ich używam czy nie.
        • 11.02.11, 16:09
          ja miałam 16 lat i z koleżanką stwierdziłyśmy, że wypróbujemy tampony, a że jej mama miała tampony super, to zostałam tym tamponem rozdziewiczona, źle włożyłam, przesunął się, bolało strasznie, ale cieszę się, że nie przytrafiło mi się to podczas seksu. Więc nie p. o nieukach.
          Tampony zresztą potem zaczęłam używać, ale już chyba w czasach studenckich.
          --
          Das Leben ist kein Ponyhof
          • Gość: kkk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.11, 17:05
            >Więc nie p. o nieukach.
            jak się ma 16 lat i wciska na siłę tampony super o to bystrości to nie świadczy...używanie tamponów może lekko rozciągnąć błonę dziewiczą (która wbrew pozorom jest całkiem elastyczna) a nie automatycznie ją przebijać...za wyjątkiem u tych mniej rozgarniętych szesnastolatek...
            • Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 20:07
              Gość portalu: kkk napisał(a):

> >Więc nie p. o nieukach.
              > jak się ma 16 lat i wciska na siłę tampony super o to bystrości to nie świadczy
              > ...używanie tamponów może lekko rozciągnąć błonę dziewiczą (która wbrew pozorom
              > jest całkiem elastyczna) a nie automatycznie ją przebijać...za wyjątkiem u tyc
              > h mniej rozgarniętych szesnastolatek...

cyt. Błonę dziewiczą można również stracić w inny sposób niż przy współżyciu. Może ona ulec uszkodzeniu również podczas wypadku, intensywnego uprawiania pewnych rodzajów sportu , a także podczas zabiegu lekarskiego lub masturbacji albo niewłaściwego używania tamponów itp

prosze pani mądralinska od siedmiu boleści
              • Gość: kkk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.11, 10:16
                albo n
                > iewłaściwego używania tamponów itp
                od właściwego raczej się nie traci, ot tak automatycznie...o tym właśnie pisałam...
                >M
                > oże ona ulec uszkodzeniu również podczas wypadku, intensywnego uprawiania pewny
                > ch rodzajów sportu , a także podczas zabiegu lekarskiego lub masturbacji
                mówimy o tamponach a nie masturbacji, wypadkach czy zabiegach medycznych...i właśnie o współżycie i tampony zapytał lekarz a nie sporty, wypadki czy onanizm...
                ...może warto zapoznać się z całym wątkiem, a potem prezentować swoją szeroką wiedzę nt. sposobów defloracjiwink
                • Gość: do nieuka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.11, 11:20
                  Gość portalu: kkk napisał(a):

> albo n
                  > > iewłaściwego używania tamponów itp
                  > od właściwego raczej się nie traci, ot tak automatycznie...o tym właśnie pisała
                  > m...
                  > >M
                  > > oże ona ulec uszkodzeniu również podczas wypadku, intensywnego uprawiania
                  > pewny
                  > > ch rodzajów sportu , a także podczas zabiegu lekarskiego lub masturbacji
                  > mówimy o tamponach a nie masturbacji, wypadkach czy zabiegach medycznych...i wł
                  > aśnie o współżycie i tampony zapytał lekarz a nie sporty, wypadki czy onanizm..
                  > .
                  > ...może warto zapoznać się z całym wątkiem, a potem prezentować swoją szeroką w
                  > iedzę nt. sposobów defloracjiwink

watek jak najbardziej przeczytany, szanowna paniusia zwyzywała od głaba kogos kto napsiał ze do przebicia moze dojsc od tampona.. cyt" słucham? błona dziewicza przebita tamponem??!! boszsz gdzie takie nieuki się lęgną..??! " TAM MOŻE JAK NAJBARDZIEJ! "U większości dziewcząt błona dziewicza pozostaje nienaruszona aż do pierwszego stosunku, lecz czasem może nie być w pełni wykształcona lub zostać uszkodzona jeszcze przed podjęciem życia płciowego, np. wskutek użycia nieodpowiednich tamponów" tak wiec tutaj zostaly wypisane sytuacje w ktorych do takiego przebicia moze dojsc OPRÓCZ UŻYWANIA TAMPONÓW, bo to najczęstsza przyczyna oprocz tych wymienionych ..jeszcze czegos nie rozumiesz????
                  • Gość: kkk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.11, 12:58
                    >skoro nie wspolzylas jestes dziewica a ze spytal o tampony to uznal ze blone dziewicza masz >przebita wiec jak?
                    to był komentarz do tego postu...jakby ktoś nie zauważyłwink zwłaszcza o ten podkreślony fragment chodzi...(bo dla kogoś to było bardzo oczywiste...a, że wyszło jak wyszło to trudno...)
                    >..jeszcze czegos nie rozumiesz????
                    A Ty? długo tak będziesz deliberować na możliwością przebicia błony i okolicznościami ?
                    Ja wiem o co mi chodziło ale Ty, jak widzę, lubisz sobie tak - coś upolować i "szeroko" pogadaćwink ...proszę bardzo...

• Gość: lol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.11, 20:03
          Gość portalu: kkkk napisał(a):

> >spytal o tampony to uznal ze blone dz
          > > iewicza masz przebita
          > słucham? błona dziewicza przebita tamponem??!! boszsz gdzie takie nieuki się l
          > ęgną..??!

sama jestes nieuk konkretny w dodatku ignorantka..moze zapoznaj sie z podstawowymi info na temat błony a pozniej wypisuj swoje mądrosci...błona moze byc tak cienka ze uszkodzic ja mozna nawet podczas uprawiania intensywnego sportu..i sa to przypadki dosyc czeste
    • Gość: ewka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.02.11, 19:12
      .i teraz nie wiem czemu miało służyć
      > to pytanie o tampony ?

I nie zapytałaś lekarza?
      • 06.02.11, 20:57
        moze błona dziewicza była lekko naderwana i stąd to pytanie.
    • Gość: Moniś IP: *.play-internet.pl 09.02.11, 23:36
      Pytanie ginekologa wynikało pewnie z tego, że masz naderwaną błonę dziewiczą.
      Dziewic nie bada się przez pochwę, a jeśli Cię zbadał to albo błonę masz naderwaną (pomyślał, że to przez tampony, jeśli nie współżyłaś jeszcze z chłopakiem, bo stosowanie tamponów może uszkodzić błonę) albo wogóle jej nie masz. Nie przejmuj się, u każdej kobiety błona zbudowana jest inaczej smile
      • 15.02.11, 19:35
        Proste, jak do pochwy da sie włożyć tampon, to i zmieści się palec ginekologa, żeby Cię zbadać.
    • 16.02.11, 15:34
      Trzeba się było zapytać. Być może chodziło mu o doprecyzowanie informacji o stanie błony dziewiczej, skoro nie współżyłaś, to może chociaz porozciagałas się trochę tamponem? Ale tak to jeszcze powinien zapytać się o zabawy wibratorem i ile palców zdołałaś kiedykolwiek do swojej pochwy włożyć, powinien też zapytać o inne przedmioty tam wkładane i ich średnice. Dlatego podejrzewam, że zapytał żeby zapytać ale bez większego celu albo chodziło mu o to, że używanie tamponów zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia stanów zapalnych i trzeba w związku z tym dokładniej zbadać pacjentkę pod tym kontem. A stan błony dziewiczej to on sobie sam może stwierdzić bez pytania.
      • 17.02.11, 14:05
        może po prostu chodziło o to czy może zbadać wziernikiem bo skoro dziewczyn stosuje tampony to mały wziernik też się zmieści i nie wywoła bólu
        • Gość: mucha IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.11, 14:39
          Może się zmieści, a może się nie zmieści...? I co? Da jej potem kwiatki i czekoladki w ramach przeprosin?
    • Gość: Anonimka;] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 09:24
      Podczas współżycia mogłaś stracić błonę dziewiczą i podczas używania tamponów, chociaż to mało prawdopodobne. Mógł o to pytać, bo nie zauważył u Ciebie błony dziewiczej.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.