Dodaj do ulubionych

ból piersi

30.04.04, 08:52
to znowu ja , panikara sad biorę 3 listek diane-35 i znów pojawił sie ból
piersi,a przy pierwszych tabletkach ( z tego listka) odczuwałam znowu bóle
podbrzusza...nie wiem, skad te objawy, bo już wszystko było w porządku przy 2
listku....i zastanawiam sie,czy mogła sie ciąża zdarzyć...to nielogiczne,bo
biorę regularnie tabletki i bez żadnych antybiotyków,
biegunek,wymiotów.....zdarza sie taki powracający ból piersi??
Obserwuj wątek
    • igunia2 Re: ból piersi 30.04.04, 11:46
      Jeżeli brałaś regularnie tabletki to ciąża wykluczona.Przy stosowaniu Diane35
      moga występować bóle piersi,wiem z własnego doświadczenia.Mnie na dodatek
      urosły o jeden rozmiar,ale myslę,że to miało związek z tym,ze przytyłam po tych
      tabletkach.Jeżeli objawy nie ustąpią to powinnaś przy następnej wizycie
      porozmawiać na ten temat z lekarzem.Pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka