czy stosowac krem pod oczy??pomozcie! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam mam nadzieje ze mi doradzicie. Wiem ze takie pytanie powinnam skierowac do kosmetyczki, ale narazie sie nie wybieram z pewnych powodow rowniez finanoswych a wiem ze i tak bede musiala. Mam 21 lat,wlasciwie za pare miesiecy skoncze 22.Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad pewna rzeczą . Czy powinnam stosować krem pod oczy ? czy jeszcze nie? wiem ze to zalezy od skory . Jednak opinie sa podzielone. Czesto slyszalam ze kremy pod oczy powinno sie stosowac od 20 roku zycia .Inni twierdza ze kolo 30. Uzywam zelu pod oczy jednak wydaje mi sie ze jest za slaby. Mam cienie pod oczami i tak jakby lekkie zmarszczki . Sa prawie niewidoczne ale jednak jakis czas temu sie pojawily. Waham sie czy siegnac po krem . a jak tak to po jaki?boje sie zeby mi nie zaszkodzil Byc moze macie wiedze na temat pielegnacji skory wokol oczu. ZNacie jakies kremy i jak dbac o skore wokol oczu? prosze o rady!
    • Gość: blip IP: *.net.stream.pl 20.03.11, 22:55
      chciałabym Ci pomóc, ale niestety nie mam wiedzy na temat takich kosmetyków
      jednak mogę poradzić z obserwacji, że im mniej się stosuje różnorakiej chemii tym lepiej smile
    • Gość: boncia IP: *.suchanet.3s.pl 21.03.11, 01:16
      Oczywiscie, ze powinnas. Jakies dziwne to pytanie jak na kobiet po 20-tce... Tak jak krem do twarzy wybierasz krem pod oczy. Wystarczy Ci delikatny, nawilzajacy. Jezeli masz watpliwosci zakupu dokonaj w aptece. Zmarcha trzeba zapobiegac jak sie zrobia to sie ich juz nie wyprasujesmile
      • Gość: renia IP: *.dip.t-dialin.net 21.03.11, 02:51
        Pod oczy dopiero od 30-tki, powie ci to kazdy specjalista. Zapytaj w Douglas, tez ci powiedza to samo. Bylam swiadkiem takiej rozmowy, kiedy sama kupowalam tam kremy. Nawet 25 to za wczesnie, kosmetyczka to potwierdzi. W tym wieku potrzebujesz kremy nawilzajace. Ty masz dopiero 21 lat, niedawno bylas jeszcze dzieckiem. Kremy przeciwzmarszczkowe dla kobiet po 30-ce, po 40-ce, po 50-ce i po 60-ce sa podzielone na wiek. Ja tez nie kupuje tych dla kobiet po 50-ce skoro mam 35 lat. Zapytaj kosmetyczki, poradz sie dermatologa...poczytaj w Google.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.