Przerost endometrium Dodaj do ulubionych

Witam,mam problem z ktorym nie moge sobie dac rady i potrzebuje pomocy kogos,kto mial podobne schorzenie.
Otoz w styczniu mialam okres,ktory byl troche dluzszy niz zwykle.Jak sie skonczyl dzwignelam skrzynki z woda i zaczelo sie.
Zaczelam bardzo krwawic,wylatywaly ze mnie ogromne skrzepy.Poszlam do lekarza skierowal mnie do szpitala na lyzeczkowanie i po 3 tygodniach diagnoza-hyperplasia glandularis endometrii z dopiskiem hormonoterapia.Przez ok 4 tygodnie byl spokoj,a potem powtorka z rozrywki.W kwietniu poszlam do lekarza i przepisal mi provera 2 razy dziennie.Bardzo zle sie czulam.Poszlam po raz kolejny do lekarza i stwierdzil,ze bardzo duze nadcisnienie i wyprosil mnie z gabinetu bo podobno wymyslam choroby.Krwawilam wtedy juz calkiem duzo.Byly swieta,tabletki sie skonczyly i jak poszlam do lekarza po dniach wolnych przepisal mi luteine,ale krwawienie bylo juz tak silne,ze po paru dniach wyladowalam w szpitalu i ponowne lyzeczkowanie.Ordynator stwierdzil,ze musze sie poddac operacji usuniecia macicy i koniec.Nie zgodzilam sie poniewaz przez cale zycie nie mialam problemow z miesiaczkami,nie mam zadnych miesniamow czy tez polipow.Tym bardziej,ze nikt nie zrobil mi usg czy innych badan.Przepisano mi provere mimo mojego sprzeciwu,wiedzialam,ze bede sie po niej zle czula.
Dzis jest 15 dzien po drugim lyzeczkowaniu i bardzo krwawie.Bylam u innego lekarza i stwierdzil,ze nikt nie powinien robic tak czesto lyzeczkowan.Przepisal mi luteine 3x1,cyclonamine 3x2,hemofer,hemorigen i antybiotyk profilaktycznie.
I teraz mam problem-biore przepisane tabletki,ale do poludnia strasznie krwawie i pojawily sie ogromne skrzepy.Po poludniu juz jest lepiej.Czy mozliwe,ze mam za duzo hormonow lub moze ktores tabletki nasilaja krwawienie?
Jestem juz wykonczona psychicznie i fizycznie.Nie moge pracowac,bo ciagle krwawie i jestem bardzo slaba.Zaden lekarz nie moze mi pomoc i tylko karza sie operowac.
Czy moze ktoras z Pan miala podobne problemy i jak mozna je rozwiazac?
Bede wdzieczna za kazda rade.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.