Dodaj do ulubionych

19 dzien i uplawy!!:(

17.05.04, 22:49
Czesc!
Co to moze byc? mam miesieczna przerwe w braniu tabletek i juz teraz!duzo za
wczesnie pojawily sie jakies: na poczatku(rano) krew-myslalam,ze to
miesiaczka, a teraz ciemne uplawysad Ide w tym tyg. do ginekologa,ale
strasznie sie martwie!Co moze byc przyczyna?i czy to normalne,kiedy zrobi sie
po 1,5 roku brania tabletek, przerwe miesieczna?Pomozcie.
Edytor zaawansowany
  • the_kami 17.05.04, 22:58
    Owulacja i plamienie owulacyjne?

    --
    Kami

    reklama: www.nadkole.net
  • wera.p 17.05.04, 23:02
    tak.. wlasnie tez do tego juz doszlamwink tak to jest,jak sie wpadnie w panike,
    nie myslalam logicznie.
    Dzieki wielkie za potwierdzenie!
    smile
  • monika.antepowicz 18.05.04, 19:55
    moze to byc plamienie prszed miesiaczką- gdyz po odstawienieu tpigułek
    poierwsze cykle moga. być bezowulacyjne, ale owulacja moze miec miejsce juz
    ósmego dnai po ostatniej pigułce- tak wiec wydaje mi sie ze nie ma powodyu do
    niepokoju, tylko trzeba obserwowac kolejne cykle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka