Dodaj do ulubionych

bolesna owulacja?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.11, 21:01
Zawsze podczas jajeczkowania mam objawy jajeczkowania: nudności, bóle podbrzusza, kłucie któregoś jajnika i generalnie słabe samopoczucie, ale ten miesiąc to już naprawdę masakra. Teoretycznie teraz właśnie powinnam mieć owulację, więc myślę, że wszystkie objawy, które mi dolegają to właśnie to, tylko, że jest to z podwojoną siłą! nawet mnie plecy bolą, kręgosłup, brzuch jakbym tam noże miała! po ścianach chodzę, tragedia... Wzięłam dwie nospy około 17.00, poprawiło się, ale czuję, że przestają działać... W ciąży na pewno nie jestem, miałam usg ze 2 miesiące temu jak i cytologię, wszystko w normie i w ogóle jestem zdrową osobą z tego co mi wiadomo... Jak sobie pomóc bo oszaleję zaraz sad
Edytor zaawansowany
  • doral2 12.09.11, 21:10
    cytologia nie ma nic do bolesnych owulacji.
    doradzałabym bardziej zaawansowane badania.
    albo zmianę ginekologa na takiego, który sieęnad tym problemem głębiej pochyli.
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
    każdego dnia rośnie ilość ludzi mogących pocałować mnie w to co powyżej.
  • nglka 13.09.11, 07:37
    Zbadaj prolaktynę.
    I warto zmonitorować jeden cykl by upewnić się np, czy nie tworzą się torbiele.

Ja po porodzie zaczęłam mieć bardzo bolesne okresy okołoowulacyjne, czasem jak opisujesz- po ścianach chodzę. U mnie wszystko ok, więc przyjmuję za normę i traktuję jak bóle miesiączkowe - Ibumem forte.
    --
    Biżuteria - moja pasja, moja praca, moja... smile
    Mój blog artystyczny
  • lidek0 13.09.11, 07:50
    Za mało badań robiłaś, żeby stwierdzić, że jesteś zdrowa, albo zmiana lekarza albo u tego dokładne badania.
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • lejdi111 13.09.11, 12:51
    też tak mam ale za to doskonale wiedziałam kiedy planować dzidziusia.
    --
    "Są dwa światy i jedno słońce, które u nas coś słabo grzeje
    Ty masz pewnie dużo pieniędzy, ja nadzieje"
  • Gość: Nik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.11, 18:02
    Robiłam wcześniej ze 2 miesiące temu też ogólne badania krwi i moczu i w porządku wtedy było. Dziś poszłam do lekarza chorób wewnętrznych bo do gina się nie dostałam. Ponaciskał mi brzuch, zrobił ze mną wywiad i stwierdził, że to zapalenie pęcherza moczowego. Dał mi antybiotyk i chyba rzeczywiście trafna diagnoza bo mi już jakby lepiej... Już tak nie boli i nie piecze i rzeczywiście tydzień temu zmarzłam przez klimatyzację i od tego czasu miałam różne dolegliwości, tylko nie takie silne: dużo sikałam i brzuch mnie czasem bolał tak jakbym miała pęcherz pełen moczu a już siku chciałam zrobić to prawie nic nie leciało. Jak już wykorzystam cały ten antybiotyk to zrobię sobie badanie moczu. A co do tej owulacji, to podejrzewam, że się wszystko zbiegło razem. W każdym razie do gina też pójdę. A te bolące plecy to nerki prawdopodobnie bo mnie nawet podczas uderzania bolały plecy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka