Re: czy to sa hemoroidy???

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jesli mialyscie to paskudztwo, to jak to sie objawia? Obawiam sie, ze to mam
    (krew przy wydalaniu kalu). Czy musze isc do lekarza (wolalabym nie )? A
    jesli tak to do jakiego?
    A moze wystarczy jakas masc?
    Jestem przerazona sad
    • 26.05.04, 09:18 Odpowiedz
      mam ten sam problem, chyba lekarz jest konieczny, narazie radzę sobie,
      schłodzonym rivanolem, kostkami lodu i chłodnymi prysznicami.Pozdr
    • 26.05.04, 09:25 Odpowiedz
      Sa ziołowe czopki i masci. Zapytajcie w aptece. JAk nie pomoze to do lekarza
      chociaz szczerze mowic najbardziej jest chyba potrzebny do diagnozy bo leki
      samemu mozna kupic. Pamietam jak byłam w ciazy to widzialam gdizes reklamy
      jakis środkow nieziolowych, wiec mysle ze jest z czego wybierac. Poza tym
      trzeba dbac by sie regularnie wyprózniac i zeby stolec nie był twardy. Duzo pic
      i dieta bogata w blonnik.
      Pozdrawiam
      granna
      Ps jesli oprocz krwi masz inne objawy typu pieczenie, mozesz wyczuc pod palcami
      wypukłosc dotykajac odbytu to rzeczywiscie moga byc hemoroidy czyli zylaki
      odbytu. Jesli natomiast tylko krew to radze sie jednak przejsc do lekarza.
    • 26.05.04, 10:02 Odpowiedz
      Słuchaj, najlepiej idź do lekarza. Naczytałam się o tej dolegliwości zbyt dużo,
      żeby to lekceważyć. Zresztą sama też idę na wizytę - do PROKTOLOGA; zaraz po
      pojawieniu się objawów, a nie po roku od ich pojawienia się: lepiej dmuchać na
      zimne. Po co czekać, aż objawy się zaostrzą? Już i tak sama myśl o wizycie w
      toalecie jest dla mnie koszmarem...

Acha, nie pisz, że wolałabyś do lekarza nie iść. Pamiętaj, że to dla Ciebie
      wizyta z takim problemem jest strasznie wstydliwa. Dla lekarza specjalisty z
      tej dziedziny to jest codziennośc! Warto się przemóc, żeby upewnić się, czy to
      nie rak, na przykład...

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.