bóle piszczeli Dodaj do ulubionych

Witam, od dłuższego czasu towarzyszą mi nawrotowe bóle piszczeli w obu nogach. Pojawiają się następnie znikają i tak w kółko, czasem zdarza się to raz w miesiącu, czasem raz na kilka miesięcy, trwa przeważnie kilka dni. Ból jest wewnątrz, dotyk zewnętrzny nie nie umacnia go a. ani nie osłabia. Dodatkowo poza tępym bólem ostatnio pojawiło się "rwanie". Początkowo sądziłam, że to wina obuwia ale zauważyłam, że jedno z drugim nie ma związku.Dodam, że nie uprawiam wyczynowo żadnego sportu, nie posiadam też nadwagi. Wydaje mi się, że mogą to byc bóle reumatyczne. Zapytałam o to lekarza przy okazji badań okresowych ale przemilczał kwestię. Chciałabym zapytać czy ktoś spotkał się kiedyś z czymś podobnym i orientuje się co może być przyczyną?
Dziękuję, pozdrawiam.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.