Dodaj do ulubionych

Swędzący problem

27.10.11, 20:28
Od jakiegoś czasu mam zaczerwieniony i swędzący wzgórek łonowy . Tylko w jednym miejscu. Nie jest to aż tak bolesne tylko męczące i uporczywe. Nie goliłam się, nie zmieniałam ani proszu ani płynu do płukania, wszystkie środki piorące używam te same od dawna. No i sama nie wiem co to może być, nie mam żadnych innych objawów, tylko swędzenie i zaczerwienienie. stosowałam Tantum Rossa i clotlimazorum. Niestety nic nie pomaga, jestem umówiona do lekarza dobiero na 9 listopada, a to swędzenie zaczyna mnie coraz bardziej dobijać.Miał ktoś takie objawy? bo zaczynamsobiewkręcać różne dziwne rzeczy.
Edytor zaawansowany
  • aaaniula 27.10.11, 20:35
    To zależy co masz na myśli pisząc o wzgórku łonowym. Bo to jakoś mi na grzybicę nie pasuje. Może wszy łonowe? Ciężko to określić bo to troszkę mało sprecyzowane miejsce. A nie masz żadnych zmian na skórze? Upławów? Zmiany zapachu?
  • oltremare 27.10.11, 20:56
    tojest dokładnie tam gdzie "kończą się" włosy a zaczynają wargi sromowe. Nie mam upławów ani żadnego zapachu. Włsściwie tylko to swędzenie no i zaczerwienienie. Już nie mam pomysłów, mam nadzieje że lekarz cos poradzi.
  • doral2 28.10.11, 19:11
    póki co to wietrzyć, wietrzyć, wietrzyć.
    i podmywać się wodą zakwaszoną octem.
    i czekać cierpliwie na 9 listopada lub znaleźć innego lekarza, który przyjmie wcześniej.
    --
    "..a to ci dopiero odp. na poziome jak zwykle zresztą.."
    copryright by klara-poisencja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.