• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jak długo zatkane ucho przy zapaleniu ucha

• 15.01.12, 14:43
    Mam antybiotyk od 5 dni i ucho nadal zatkane? Jak długo to trwa? strasznie męczące te szumy....
    Edytor zaawansowany
    • 15.01.12, 15:48
      Byłaś u laryngologa? Ja miałam zatkane też ok 5 dni, ale antybiotyk był zbędny
      --
      Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
      Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
      zapraszam na forum Dla starających się
      • 15.01.12, 15:57
        Ja miałam zatkane bardzo długo, chyba ze dwa miesiące, ale przyplątało mi się zapalenie zatok jeszcze. Miałam dwa antybiotyki i dodatkowe lekarstwa. Pomogło dopiero przedmuchiwanie zatok przy zatkanym palcami nosie, po dwadzieścia razy rano i wieczorem. I nagrzewanie ucha lampą bioptron. Po jakiś dziesięciu dniach ucho się odetkało na stałe.
        • Gość: el IP: *.swidnica.mm.pl 16.03.12, 22:57
          Witaj!Ja też mam zatkane ucho miesiąc .Teraz nagrzewam je lapą i biore avames do nosa .Narazie nic ,może czas zrobi swoje ..Mozesz coś wiecej napisać na ten temat
    • Gość: A. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.12, 11:54
      Około 2 tygodnie było zatkane a ponad 4 lekko przytkane, pomimo tego, że po jednym dniu leczenia przestało boleć. W sumie 3 razy byłam na kontroli u laryngologa i chyba z 5 różnych specyfików wziewnie i w kropelkach miałam do kompletu.
      • Gość: eel IP: *.swidnica.mm.pl 14.03.12, 15:26
        Witam!
        A jakie to byly kropelki borykam sie z tym samym . Po jednym dniu przeszedł ból ucha ale zastkane miałam porzadnie tak 3 tyg. potem mniej ,ale jeszcze mnie trzyma.
        Prosze napisz coś więcej...
    • 18.01.12, 00:16
      Laryngolog nie przeplukal Ci uszu? Przeciez wydzielina, ktora sie tam zgromadzi-sama nie wyplynie.
      • 14.03.12, 21:37
        Laryngolog nie zawsze płucze uszy, czasem właśnie daje antybiotyk. A szumy nie są takie straszne. Mi będzie szumiało całe życie, Tobie tylko chwilę wytrzymasz smile
        --
        Jezdem żdżęźliwa, a co wink
        • 15.03.12, 18:16
          No właśnie, często nie ma czego wypłukiwać bo nie ma żadnej wydzieliny, ucho wewnątrz jest napuchnięte i stąd efekt zatkania. Ja tak miałam.
          --
          Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
          Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
          zapraszam na forum Dla starających się
          • 16.03.12, 21:24
            Przy zapaleniu ucha nie płucze się uszu! Nawet myć wodą nie można, tylko delikatnie czyścić. A wydzielina często siedzi w zatokach.
            • 19.11.16, 09:32
              Ja wlasnie mam już tydzien zatkane po zapaleniu. Laryngolog nie plukala mi ucha tylko mialam caly tydzień zatoki plukane.
              Powiedziala, że mam niczym nie płukać, ale martwi mnie czas, ze tak dlugo.
              Mam od wczoraj pozyczona lampe do naswietlania i ja 2x dziennie ogrzewam.
              Na razie nie mogę żadnych leków.
          • Gość: el IP: *.swidnica.mm.pl 16.03.12, 23:03
            Witam!I samo przeszło ?? Czy stosowałas cos ??I po jakim czasie przeszło ,bo ja nie mogę się tego doczekać
    • 17.03.12, 12:44
      Oj moze dlugo trwac... nawet do 10 tygodni. Niestetyu mnie sie sprawdzilo. Po antybiotyku, ktory pomogl tylko troszke dostalam kortyzon. Dopiero po tym przeszlo, ale trwalo ok miesiaca.
      --
      "Kein Kalk, kein Verschleiß, keine Ahnung" by Dr Eichhorn
      • Gość: Ania IP: *.181.121.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.06.13, 06:59
        Ja juz mecze sie 4tydzien antybiotykami. Bole mialam niesamowite. W koncu wyladowalam w szpitalu i leki dozylnie. Wychodze po tygodniu, z tym że mi dzwoni w uchu. Boje sie, az zapytac zeby tu nie zostac....
    • Gość: Iwona01 IP: *.play-internet.pl 20.03.16, 14:27
      Przechodzę zapalenie ucha środkowego oraz przewodu słuchowego.Od miesiąca czasu zażyłam 3 antybiotyki doustnie oraz 1 domięśniowo do tego inhalacje mające na celu osuszanie płynu zebranego w uchu w trakcie zapalenia i powodującego zatkanie ucha .Nie ma żadnej poprawy co robić?
      • Gość: Krzysztof IP: *.centertel.pl 31.03.16, 23:09
        Przyłączę się do pytania , dokładnie od miesiąca mam to samo , cztery wizyty u laryngologa i nadal szum w uchu i uczucie zatkania - masakra
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.