• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Jak długo zatkane ucho przy zapaleniu ucha

• 15.01.12, 14:43
    Mam antybiotyk od 5 dni i ucho nadal zatkane? Jak długo to trwa? strasznie męczące te szumy....
    Edytor zaawansowany
    • 15.01.12, 15:48
      Byłaś u laryngologa? Ja miałam zatkane też ok 5 dni, ale antybiotyk był zbędny
      --
      Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
      Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
      zapraszam na forum Dla starających się
      • 15.01.12, 15:57
        Ja miałam zatkane bardzo długo, chyba ze dwa miesiące, ale przyplątało mi się zapalenie zatok jeszcze. Miałam dwa antybiotyki i dodatkowe lekarstwa. Pomogło dopiero przedmuchiwanie zatok przy zatkanym palcami nosie, po dwadzieścia razy rano i wieczorem. I nagrzewanie ucha lampą bioptron. Po jakiś dziesięciu dniach ucho się odetkało na stałe.
        • Gość: el IP: *.swidnica.mm.pl 16.03.12, 22:57
          Witaj!Ja też mam zatkane ucho miesiąc .Teraz nagrzewam je lapą i biore avames do nosa .Narazie nic ,może czas zrobi swoje ..Mozesz coś wiecej napisać na ten temat
    • Gość: A. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.12, 11:54
      Około 2 tygodnie było zatkane a ponad 4 lekko przytkane, pomimo tego, że po jednym dniu leczenia przestało boleć. W sumie 3 razy byłam na kontroli u laryngologa i chyba z 5 różnych specyfików wziewnie i w kropelkach miałam do kompletu.
      • Gość: eel IP: *.swidnica.mm.pl 14.03.12, 15:26
        Witam!
        A jakie to byly kropelki borykam sie z tym samym . Po jednym dniu przeszedł ból ucha ale zastkane miałam porzadnie tak 3 tyg. potem mniej ,ale jeszcze mnie trzyma.
        Prosze napisz coś więcej...
    • 18.01.12, 00:16
      Laryngolog nie przeplukal Ci uszu? Przeciez wydzielina, ktora sie tam zgromadzi-sama nie wyplynie.
      • 14.03.12, 21:37
        Laryngolog nie zawsze płucze uszy, czasem właśnie daje antybiotyk. A szumy nie są takie straszne. Mi będzie szumiało całe życie, Tobie tylko chwilę wytrzymasz smile
        --
        Jezdem żdżęźliwa, a co wink
        • 15.03.12, 18:16
          No właśnie, często nie ma czego wypłukiwać bo nie ma żadnej wydzieliny, ucho wewnątrz jest napuchnięte i stąd efekt zatkania. Ja tak miałam.
          --
          Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
          Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
          zapraszam na forum Dla starających się
          • 16.03.12, 21:24
            Przy zapaleniu ucha nie płucze się uszu! Nawet myć wodą nie można, tylko delikatnie czyścić. A wydzielina często siedzi w zatokach.
          • Gość: el IP: *.swidnica.mm.pl 16.03.12, 23:03
            Witam!I samo przeszło ?? Czy stosowałas cos ??I po jakim czasie przeszło ,bo ja nie mogę się tego doczekać
    • 17.03.12, 12:44
      Oj moze dlugo trwac... nawet do 10 tygodni. Niestetyu mnie sie sprawdzilo. Po antybiotyku, ktory pomogl tylko troszke dostalam kortyzon. Dopiero po tym przeszlo, ale trwalo ok miesiaca.
      --
      "Kein Kalk, kein Verschleiß, keine Ahnung" by Dr Eichhorn
      • Gość: Ania IP: *.181.121.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.06.13, 06:59
        Ja juz mecze sie 4tydzien antybiotykami. Bole mialam niesamowite. W koncu wyladowalam w szpitalu i leki dozylnie. Wychodze po tygodniu, z tym że mi dzwoni w uchu. Boje sie, az zapytac zeby tu nie zostac....
    • Gość: Iwona01 IP: *.play-internet.pl 20.03.16, 14:27
      Przechodzę zapalenie ucha środkowego oraz przewodu słuchowego.Od miesiąca czasu zażyłam 3 antybiotyki doustnie oraz 1 domięśniowo do tego inhalacje mające na celu osuszanie płynu zebranego w uchu w trakcie zapalenia i powodującego zatkanie ucha .Nie ma żadnej poprawy co robić?
      • Gość: Krzysztof IP: *.centertel.pl 31.03.16, 23:09
        Przyłączę się do pytania , dokładnie od miesiąca mam to samo , cztery wizyty u laryngologa i nadal szum w uchu i uczucie zatkania - masakra
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.