antybiotyk przyczyna opoznienia miesiaczki? Dodaj do ulubionych


Witam serdecznie

W zeszlym miesiacu najpierw chorowalam na angine bralam Taromentin,po 13 dniach wystapila ponownie infekcja bakteryjna wiec lekarz przepisal mi Zinnat,kiedy z kolei ten przestalam brac dostalam stanu zapalnego dziasla wiec musialam brac Dalacin C po ktorym notabene dostalam potwornej wysypki.Teraz od kilu dni sponizania mi sie miesiaczka,czy jest mozliwe ze anybiotyki sie do tego przyczynily?Ciaze wykluczam.Z gory dziekuje bardzo za rady.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.