• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dni płodne<śluz> ??? Dodaj do ulubionych

• IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 25.06.04, 20:05
    mam pytanko jaki śluz występuje w czasie dni płodnych <czy jest przezroczysty
    i gęsty - lepki a moze kolor biały>
    z góry dziękuje za odpowiedzi pozdrawiamsmile
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ania IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 25.06.04, 20:07
      W dni płodne śluz jest przeźroczysty, ciągliwy i najczęściej porównuje sie go z
      kurzym białkiem.
      • Gość: asia IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 25.06.04, 20:10
        a jak długo utrzymuje sie taki stan??? tzn. dni płodne
        Aniu bardzo dziękuje za odpowiedz smile
        pozdrawiam
        • 26.06.04, 11:04
          dlugosc wystepowania sluzu plodnego jest sprawa indywidalna kazdego organizmu.
          ja mam ok 2-3 dni, ale sa kobiety, ktore maja tylko jeden dzien.
          obserwacja sluzu jest wiarygodna do momentu zaczecia wspolzycia, potem plemniki
          uplynniaja sluz i po ptakachwink
          --
          Uwaga sigma! Uwaga pi! Nadszedł kolejny rozkaz z matplanety!smile
          gg:559322
    • Gość: asia IP: *.isi.net.pl / *.isi.net.pl 25.06.04, 20:44
      up
      • 25.06.04, 22:02
        teoretycznie jajeczko jest zdolne do zapłodnienia 24 godziny. Dni z ciągliwym
        śluzem możesz mieć od 1 nawet do 3.
        • 26.06.04, 11:06
          nika999 napisała:

> teoretycznie jajeczko jest zdolne do zapłodnienia 24 godziny. Dni z ciągliwym
          > śluzem możesz mieć od 1 nawet do 3.
          komorka jajowa zyje ok 12-24 godzin, ale do zaplodnienia jest zdolna zaledwie
          przez 6-8 godzin.
          najwieksze szanse na poczecie sa kiedy wspolzyje sie na 12-24 godziny przed
          owulacja, bo plemniki w plodnym sluzie dojrzewaja ok 6 godzin i sa zdolne do
          przezycia maks do 72 godzin.

--
          • Gość: Aneta IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 26.06.04, 13:50
            Maretino!
            Bardzo zaciekawiło mnie to co napisałaś o zmianie śluzu po rozpoczęciu
            współżycia.Ja sie dopiero ucze (mierze temp. i obserwuje śluz),jeszcze nie
            współżyłam.Możesz mi dokładnie objaśnić co to oznacza,ze sluz się upłynnia
            i "po ptakach"?Czy to oznacza,ze obserwacja śluzu jest utrudniona?
            Dziekuje i pozdrawiam!
            • 26.06.04, 14:48
              metoda obserwacji sluzu daje najlepsze efekty gdy sie razem z nia stosuje
              mierzenie temperatury.jest tak dlatego, ze po stosunku nie mozna wiarygodnie
              obserwowac sluzu. po wytrysku nasienia do drog rodnych zachodza tam procesy
              chemiczne, ktore zmieniaja stan fizyczny sluzu i tym samym nie mozemy sie nim
              kierowac.chyba, ze planujesz ciaze, mozna wtedy przyjac zalozenie, ze w dniu
              pojawienia sie sluzu plodnego zaczal sie okres dogodny do poczecia. okres ten
              dni.
              na forum gw powstalo forum naturalne planowanie rodziny. wejdz tam, dowiesz sie
              wielu rzeczy.
              pozdrawiam
              --
              • Gość: Aneta IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 26.06.04, 15:15
                Dziękuję Maretino!
                Forum NPR znam.
                Pozdrawiam serdecznie!
                • Gość: wierzgalska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.04, 00:44
                  Współżyję od dłuższego czasu, a i tak jestem w stanie rozpoznać zbliżające się
                  jajeczkowanie po ilości(!) i jakości śluzu (a la białko jaj kurzego), a przede
                  wszystkim po podwyższonym libido, wtedy po prostu tak naprawdę chce mi się
                  seksu...
                  Dlatego odpadają u mnie metody naturalne.
                  Dla mnie są nienaturalne, bo polegają na robieniu czegoś wbrew naturze.

Ale da się rozpoznać, kiedy to... (choć to pewne kwestia osobnicza).

Powodzonka
                  • Gość: vyoor IP: *.visp.energis.pl 27.06.04, 00:52
                    czyli w zgodzie z naturą jesz tabletki hormonalne, ponieważ natura tak to
                    zaplanowała że kobieta może sobie pirzgnąć płodność do kosza jak ma kaprys i
                    chęc na sex?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.