Dodaj do ulubionych

poczatek ciazy plamienie

IP: *.compnet.com.pl 04.10.12, 17:00
witajcie, prawdopodobnie jestem w ciazy-zrobilam test 2 kreki, z tym ze druga bledsza, okres sie nie pojawil( mam bardzo nieregularny) chcialam odczekac kilka dni do 2 testu i isc na badanie krwi jednak dzisiaj zaczelo sie plamienie. Nie wiem czy wynika ono z tego ze to czas na miesiaczke czy z czegos innegosad jesli zazlamw ciaze to od stounku minel 19 dni. poradzcie! wiem ze ginekolog ciazy jeszcze nie wykryje wiec co? isc w te pedy na krew?
Obserwuj wątek
    • Gość: momo Re: poczatek ciazy plamienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.12, 17:24
      isc w te pędy na krew i to dwa razy pod rząd czyli jeszcze raz po dwóch dniach, zeby zobaczyc jak przyrasta beta. Plamienie moze oznaczac zagniezdzenie ale wcale nie musi..u mnie to był pierwszy sygnał, ze ciaza była pozamaciczna ale narazie nie mysl za duzo tylko sprawdz bete..chyba ze dostaniesz jakiegos wiekszego krwawienia i boli to zgłos sie do szpitala..
      • Gość: Stylion Re: poczatek ciazy plamienie IP: *.gizycko.mm.pl 26.10.12, 19:32
        U mnie wystąpiło plamienie jak już miałam stwierdzoną ciąże, ale była jeszcze bardzo wczesna. Bardzo się wystraszyłam i od razu tego samego dnia pojechałam do lekarza. lekarz mnie zbadał, powiedział, że ciąża ciągle jest, a takie plamienie to może być początkiem poronienia;/ bądź własnie zagnieżdżaniem się jajeczka. Na szczęście było to zagnieżdżaniesmile
      • Gość: a Re: poczatek ciazy plamienie IP: *.fazos.com.pl 05.10.12, 11:34
        no więc plamienie było wczoraj krótko w sumie jakby śluz owulacyjny z plamieniem i sie skonczylo, w nocy nic, dzis od rana znowu brudzę na brazowo ale bardzo mało (nie cieknie), bete zrobiłam ale wyniki dopiero we wtorek!!!!! Moim zdaniem zagniezdzenie to to nie jest bo test mi juz przedwczoraj pokazał 2 kreski
        • lidek0 Re: poczatek ciazy plamienie 05.10.12, 18:19
          Oczywiście, że to nie zagnieżdżenie, powinnaś jeszcze oznaczyć poziom progesteronu i szybko iść do lekarza, pewnie będzie go suplementował.
          --
          Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
          Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
          zapraszam na forum Dla starających się
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka