• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

paciorkowiec typu b- jakie objawy... Dodaj do ulubionych

• 18.12.12, 14:33
    witam, w wymazie ginekologicznym wykryto u mnie paciorkowiec typu b...dostalam dopochwowo dalacin i nolicin doustnie - wedlug antybiotykogramu.
    Wczesniejsze objawy to swedzenie, nic pozatym, teraz po leczeniu nadal swedzi....
    lek nie podzialal czy to jeszcze nie jest przyczyna swiadu???
    poradźcie cos bo juz wariuje...
    Zaawansowany formularz
    • 21.12.12, 22:40
      Tego paciorkowca bardzo ciężko usunąć. Ja jestem nosicielem, ale objawów nie mam żadnych. Być może to swędzenie od czegoś innego?
    • Gość: lutka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.12, 22:43
      miałam streptococcus agalactiae, ale nie wiem czy to ten sam? dostalam płyn do przemywania robiony i globulki, antybiotyk doustny normalnie, do tego piłam jakieś ekstrakty z propolisu (podobno na paciorkowce dobrze działa profilaktycznie), oczywiście do tego non stop lacibios femina. a objawów to w zasadzie nie miałam wielkich tylko trochę inny śluz i jego zapach i trochę pieczenie ale nie tak uciążliwe jak swędzenie przy grzybicy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.