Dodaj do ulubionych

Obrzmiałe piersi

IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.01.13, 15:28
dziewczyny ja w sprawie piersi. Zazwyczaj na kilka dni przed okresem robią się wieksze, troche bolesne, ciężkie. W dniu okresu, najdalej na drugi dzien to wszystko ustepuje, a tym razem trwa cały czas, okres mi sie skończył ok.22 grudnia, a piersi nadal sa wrażliwe. Ciąże wykluczam. Miałyście tak kiedyś?
czy mogło się zdarzyć że z powodu przeziębieia, miałam trochę podiesioną temperaturę w dniu owluacji akurat, czy togło miec wpływ na jakieś hormony> no cos ewidentnie nie gra, ale nie wiec co.

Ania
Edytor zaawansowany
  • Gość: betty sue IP: *.galas.net.pl 04.01.13, 19:07
    Witam. Ja tak miałam i to z powodu wahań hormonów tarczycy i zbyt wysokiej prolaktyny. Zbadaj hormony.
  • Gość: anek130 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 04.01.13, 20:05
    ale jeden cykl? czy cały czas? podejrzewam, że to cos z hormonami, raczej prolaktyna własnie, bo tarczyca jest ok, robiłam badania rok temu bodajże, poza tym innych objawów ze strony tarczycy nie mam.
  • escollo 05.01.13, 10:45
    Ja mialam podobnie, prolaktyna wyszła mi podwyższona i na razie lekarz polecił mi brać Castagnus (bez recepty). Pomogło błyskawicznie, jakbym zażyła cudowny lek. Za kilka miesięcy mam powtórzyć badania i jeśli Castagnus nie pomoże (wyniki nadal beda zle) to lekarz zapisze mi cos silniejszego.
  • Gość: aga IP: *.icpnet.pl 05.01.13, 18:18
    ja miałam też tak - obrzmiałe piersi mimo prolaktyny w normie i innych hormonów. wg mnie to może tez byc efekt stresu nadmiernego - przynjamniej tak to oceniam po sobie. gdzieś czytałam, że wzrasta wtedy poziom estrogenu bodajże (może się mylę co do nazwy) i to powoduje bolesne obrzmienia. mi pomagał: ruch - sport - nawet niewielki - zmniejszał napiecie w piersiach, witamina b kompleks oraz b6 - ta druga nawet do 3 razy dziennie, niektórym dziewczynom pomaga tez magnez - to z forów, które sama przekopałam. mi lekarka zapisała mastodynon - lek homeopatyczny lub ziołowy. pomogło ale brałam krótko. ponoć powinno się brac 3 mies lub 3 cykle. i inną działanie mają krople a inne tabletki - to też wg opini w necie. również niektórym pomaga castagnus - do kupienia bez recepty.
  • Gość: J IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.01.13, 11:40
    Zdarzyło mi się tak kilka razy,piersi bolały mnie przed okresem,nie przestały w trakcie ani po.Kolejną miesiączkę dostałam o 10 dni wczesniej i potem cykle były normalne. To jakieś zaburzenia hormonalne są.obsewuj się ,a jak będzie się powtarzać trzeba się skonsultować z lekarzem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka