• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

śmierdzi mi z uszu

• IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.13, 17:21
    czułem czasami dziwny zapach czasami od siebie nie wiedziałem skąd aż do dziś, swędziało mnie ucho wsadziłem więc mały paleć i szybkimi ruchami palca podrapełem się w uchu, po czym powąchałem ten palec i poczułem ten zapach, nie wiem jak określić ten zapach, czy da się to jakoś zlikwidować czy tylko lekarz, wolałbym sam coś zaradzić gdyż nie wiem dlaczego ale unikam lekarzy jak ognia, mam jakiś uraz paniczny strach przed nimi
    Edytor zaawansowany
    • 02.02.13, 18:07
      Gość portalu: w napisał(a):

> czułem czasami dziwny zapach czasami od siebie nie wiedziałem skąd aż do dziś,
      > swędziało mnie ucho wsadziłem więc mały paleć i szybkimi ruchami palca podrape
      > łem się w uchu, po czym powąchałem ten palec i poczułem ten zapach, nie wiem ja
      > k określić ten zapach, czy da się to jakoś zlikwidować czy tylko lekarz?

Myj codziennie uszy wodą (czystą) i mydłem.
      • Gość: w IP: *.dynamic.chello.pl 02.02.13, 19:09
        myję zazwyczaj samą wodą samą, a jak myję głowę szamponem to i uszy też przelece
    • Gość: easy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 22:49
      No lekarz Cię nie pogryziesmile A jakby chciał, to chyba jako facet masz wystarczająco jaj, by się obronićtongue_out
      Z ucha śmierdzieć nie powinno. Nawet, jak jest brudne. Jeżeli myjesz, to tym bardziej. Być moze masz jakiś stan zapalny. Być może też, że masz w uchu jakieś ciało obce i woskowina i złuszczony naskórek nie moze wydostać sie na zewnątrz i stąd zapach.
      Idx do rodzinnego, zajrzy, przepisze coś i zobaczysz, czy zapach zniknie. Jak chcesz, możęsz też kupić jakiś spray do czyszczenia uszu, który rozpuszcza woskowinę i ułatwia jej usunięcie z ucha.
    • 03.02.13, 09:10
      Grzybica.
    • Gość: ten_tym_tak_ma IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.13, 13:29
      infekcja bakteryjna lub grzybiczna. pobrać wymaz i dobrać lek na recxeptę - czyli wizyta u lekarza.
      • 04.02.13, 02:54
        wolisz ogluchnac niz isc do lekarza???

Minnie
        --
        Milczenie to tekst, który niezwykle łatwo jest błędnie zinterpretować.
        Julian Tuwim

Ach_Dama_Byc...aka Minniemouse...aka Venus22
        • Gość: ea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.13, 22:31
          No moze jeszcze węch stracić i problem odpadnietongue_out
          • 04.02.13, 23:55
            jak mu sie uszy pprzadnie zatkaja woskowina albo plynem, to straci sluch spokojna glowa...

Minnie
            --
            Milczenie to tekst, który niezwykle łatwo jest błędnie zinterpretować.
            Julian Tuwim

Ach_Dama_Byc...aka Minniemouse...aka Venus22
          • Gość: w IP: *.dynamic.chello.pl 05.02.13, 14:49
            kupiłem w aptece krople CUE zapach zniknął, pozakraplam pare dni uszy może coś wyleci
    • 05.02.13, 10:47
      Do lekarza, to może być jakaś grzybica lub zarażenie gronkowcem.

--
      http://supergify.pl/images/stories/miski/straszne/diabeki/199.gif
      • 07.02.13, 22:10
        Sprawdz sobie w Instytucie Volla jakie dokladnie masz obciazenia. Mozna tam sie dowiedziec co jest przyczyna naszych dolegliwosci. Ja mialam gronkowca, ktorego wczesniej potwierdzil lekarz, ale przez kilka lat nie udalo mi sie tego usunac. Kolezsanka polecila mi wlasnie ten instytut i zrobili mi jeszcze raz wszystkie badania a pozniej zaproponowali naprawde bardzo skuteczna terapie. I pozbylam sie gronkowca w 3 miesiace!!!! W ogole to od osob przychodzacych tam na terapie slyszalam same dobre opinie o tym instytucie, wszyscy sobie tam go bardzo chwala i sa zadowoleni z terapii jaka proponuja
    • Gość: betty sue IP: *.galas.net.pl 07.02.13, 22:25
      Ja proponuję iść do lekarza i wymaz zrobić. Bez tego ani rusz aby jakiekolwiek leczenie zastosować.
    • Gość: kamunyak IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.13, 00:27
      Teraz to człowiek wejdzie do kibelka i nie wie czy ta kobita obok w kiecce to kobita czy może przebrany facet. Pójdzie na basen to nie wiadomo czy w przebieralni damskiej rozebrać się czy może jednak schować z tym za zasłonkę.
      Wejdzie na forum "zdrowie kobiety" i nie wie czy ten facet od uszu to prawdziwy facet, czy może kobieta. Choć z drugiej strony, uszy takie same. Chyba. Więc bez różnicy.
      Ale czy ten facet robi sobie jaja czy naprawdę uszy mu śmierdzą?
      Dziwne czasy.
      • 08.02.13, 20:22
        Bo na tym akurat forum, nie trzeba zakładać nicka, by napisać post, co zresztą sam/-a zauważyłeś/-łaśsmile)
        --
        Najtrudniej przyznać, że nosi się w sobie diabła i umieć chwycić go za gardło w momencie, gdy tylko się ruszy.
        Ryszard Kapuściński
        • 08.02.13, 22:48
          Mam konto tylko nie chciało mi się logować co, akurat w tym przypadku, nie ma żadnego znaczenia.
          Jestem też kobietą co akurat w tym przypadku znaczenie ma bo to jest forum "zdrowie kobiety'.
          I własnie to mnie zdziwiło, co tu robi facet? bo w poście końcówki -em powtarzają się kilkakrotnie.
          czy to może ukryta kobieta?
          albo jajcarz...bo średnio inteligentny człowiek powinien wiedzieć, że jeśli uszy wymyte a śmierdzą to stan zapalny jest tam z dużym prawdopodobieństwem. I że z uszami żartów nie ma bo mozna słuch stracić.
          a tu wszystkie panie wysilają się żeby pomóc.
          • Gość: easy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.13, 11:22
            Dziwi Cię, ze to facet pisał, tak? A mnie nie dziwi, bo 95% facetów o zdrowiu pojęcia nie ma. Ci, co chcą się coś dowiedzieć zaglądają na fora, reszta ma minimalny zakres wiadomości i wcale nie chcą wiedzieć więcej. A do lekarza idą gdy sprawa śmierdzi /dosłownie/, cholernie boli lub nie mogą dłużej pićsmile
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.13, 23:10
      i trzeba się udać do laryngologa. Konieczne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, jeśli wizyta miała by się odbyć w ramach NFZ.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.