Dodaj do ulubionych

poronienie?

10.02.13, 15:44
hej. od października nie miałam okresu, 20 grudnia byłam na usg, i robiłam hcg. w ciązy nie byłam. 2 tyg temu dwa testy wykazały ciążę. od niedzieli śluz zabarwiony krwią ale bardzo delikatnie. we wtorek poszłam do lekarza, miałam robione usg. 7 tydz ciązy, wszystko w porządku, serducho bije, brak jakiegokolwiek odklejania, nie wiadomo skąd plamienie. dostałam duphaston i kazali odpoczywać. w piątek przeszło plamienie zupełnie. jutro mam wizytę u lekarza ale dzisiaj rano jak wstałam w toalecie było sporo krwi ( jak przy miesiączce, żaden krwotok), bez skrzepów, ale takiego żywego koloru. i teraz nic.
czekam do jutra na wizytę, ale strasznie się boję. to moje trzecie dziecko, wyczekane. macie jakieś pomysły które mówią coś innego niż poronienie??
Edytor zaawansowany
  • hanusina_mama 10.02.13, 16:33
    U mnie od 7tc pokrwawiała zbyt nisko położona kosmówka.
    --
    http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;30/st/20110111/n/Hanusia/dt/6/k/c4ff/age.png
  • aninka9 10.02.13, 18:11
    U mnie też krwawienia z kosmówki były, od 7 do 11tyg 3 razy. Teraz wszystko w porządku. Nie miałam bóli.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9sek234rzj4c5.png
  • headvig 12.02.13, 15:32
    ja bym na twoim miejscu już dawno pojechała do szpitala, nie wiem na co jeszcze czekasz
    --
    we've been too long american dreaming (3:05)
  • lidek0 12.02.13, 19:42
    Boisz się i czekasz? Na co???
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.