Dodaj do ulubionych

pierś.. pilne, ważne...

15.03.13, 23:54
Witam.
Mam do was pewne pytanie.
Otóż byłam na badaniach hormonalnych w szpitalu, czekam jeszcze na wyniki z moczu, nie wiem czy są one istotne...
Ale problem mam taki- z lewej piersi wydobywa się biała wydzielina- co wieczór, nasila się przed miesiączką,ale co wieczór zawsze to jest. Lekarz,który w szpitalu badał mi piersi faktycznie ocenił "laktacja +1"- a ja nie byłam i nie jestem w ciąży... Niestety, nie powiedział co z tym zrobić. Kobietka przy wypisie powiedziała,że przed miesiączką to może się zdarzać- ale ja mam to stale, niestety do niej to nie doszło! Kiedyś miałam mniej więcej podobne sutki- teraz prawy jest normalny,a lewy (z którego cieknie) wklęsły.... I czasem "śmierdzi" mlekiem... nie wiem co z tym zrobić.
Prolaktyna- okej wyniki.
Powiedzcie, co o tym myślicie? czy któraś z was ma podobnie?
Dzięki za odpowiedź..

Dopiero za tydz. wizyta u lekarza prowadzącego..a ja nie wiem co o tym myśleć uncertain
Edytor zaawansowany
  • Gość: alpepe IP: *.pools.arcor-ip.net 16.03.13, 11:56
    ja miałam 4 lata po porodzie mleko w piersi, trzy lata po skończeniu karmienia. Przeszło dopiero po wyregulowaniu tsh. Mam Hashimoto.
  • lidek0 16.03.13, 15:39
    Za wysoka prolaktyna na moje oko. Jaki wynik Ci wyszedł?
    --
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • basiagniezno 16.03.13, 21:09
    No właśnie prolaktyna okej, wg pani, która mnie wypisywała i chyba w tej kwestii ma rację..
    Przed podaniem metoklopramidu- 20,78 ng/mL, po podaniu 186,90 ng/mL.
    Czyli to nie to.. uncertain Sama nie wiem jużsad
  • basiagniezno 16.03.13, 22:26
    najgorsze,że nie wiem co robić.
    chodzić po lekarzach i szukać przyczyny.
    czy olać.
    nie chciałabym wyjść na jakąś hipochondryczkę..uncertain
  • dorotakatarzyna 17.03.13, 00:05
    A usg miałaś robione?
    U mnie takie wydzielanie mleka - dwa lata po zakończeniu karmienia - to były torbiele w piersi.
    Niepokojąca jest ta wklęsłość o której piszesz, może potrzebna jest wizyta u onkologa. Nie daj się zbyć, nic nie powinno lecieć, nawet przed miesiączką.
  • basiagniezno 17.03.13, 00:10
    miałam, rok temu- okej wszystko.
    Dorotko, staram się nie zbyć,ale.. sad
    za tydz wizyta u mojego lekarza- gin-endo. ordynator odzdziału, mam nadzieję,że pomoże

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka