Dodaj do ulubionych

obrzęk języczka w gardle - pomocy

IP: *.tktelekom.pl 18.05.13, 18:46
Wczoraj rano po przebudzeniu poczułam się jakoś dziwnie w gardle, jakby ból, jakby jakaś przeszkoda, jak brode zniżyłam do klatki to nawet poczułam tak jakby mnie dławiło z jakiegos powodu. Zajrzałam do ust i jak się okazało języczek ten miedzy migdałkami bardzo się wydłużył, powiększył i wisiał tak bezwiednie.
Poradźcie co to moze byc, nic innego mi nie dolega. W gardle zadnych zmian nie widzę. Teraz widze, że jest jakby krótszy ale jak sie lepiej mu przyglądam, to mam wrażenie ze on moze się jedynie podwinął do góry w kierunku ust, a może niekoniecznie zmniejszył.
bardzo się boje i martwie, do lekarza dopiero w poniedziałek mam wizytę.
Edytor zaawansowany
  • mistresonline 04.06.13, 21:34
    Pani Doktor nie wie czy moze być on taki wywinięty w kierunku ust a nie na bok? czy to jest normalne? wielkość ma normalną. tylko ten kształt.
  • Gość: bea IP: *.bilgoraj.mm.pl 08.07.13, 09:26
    Znalazlam gdzies na forum:...."Przyczyną twoich dolegliwości może być fakt, że chrapiesz w nocy. Języczek w gardle puchnie i odczuwasz *gulę* w gardle. Leczenie domowe: w nocy gdy się przebudzisz pić zimne napoje, aby nie było suchości w ustach, a rano gdy jest obrzęk to płukać gardło zimną wodą, nie używać ciepłych napojów. Na temat specjalistycznego leczenia nic nie powiem ale powyższe postępowanie zalecił mi znajomy lekarz." ....Ja dzis mam to samo,do plukania zimną wodą dołączyłam lody aby ratować się przed uduszeniem przez ten paskudny spuchnięty języczek...
  • petromyzonek 17.02.17, 13:41
    Mialem tak samo , po wielu przeczytanych postach , doszedlem do wniosku , ze to HISTAMINA , wystarczylo 2 dni ssania lekow przeciwhistaminowych 2 generacji i przeszlo , potem oczywiscie wykluczenie produktow bogatch w histamine , i po sprawie
  • lu.20 21.04.17, 19:51
    Proszę, podaj jakieś namiary na te posty lub inne artykuły o tym jak histamina ma się do języczka. Proszę... Mam chyba dokładnie to samo, ale nie mogę znaleźć jak się ma jedno do drugiego
  • akwarelka 24.01.19, 09:09
    Witam zmagam sie z tym samym problemem ,prosze napiszcie dokladnie co brac ?smile
  • akwarelka 25.01.19, 10:47
    smile
  • sebas43 07.05.19, 20:20
    Ja mam ten sam problem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka