Dodaj do ulubionych

pigulki-co robic

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.04, 10:25
ostania miesiaczke mialam 26 czewca, ostani raz wspolzylam 15 czerwca. biore
od 4smiesiecy nowe pigulki antykoncepcyjne i przed ostania spodziewna
miesiaczka(24.07) , czyli 20.07 bylam u ginekologa, ktory wlasnie wykonal mi
usg wewnatrzpochwowe i stwierdzil ze wszystko jest w porzadku, ponadto
podczas wyjmowania apartu stwierdzil, ze chyba wlasnie zaczyna mi sie okres,
poniewaz urzadzenie bylo pokryte krwia. okresu jeddank wtedy nie dostalam.
podkresle ze tabletki antykoncepcyjne biore od 4miesiecy i przez ostanie dwa
mieisace mam zminiona wydzieline z pochwy, silne bole brzucha i podczas
cyklu, po ktorym nie wystapila misieczka mialam silne krwawienia. juz raz
zasiegnaelam rady wladsnie na tym forum i dowiedzilama sie, ze moze byc to
spowodowane uzywaniem nowych pigulek-organizm sie przyzwyczaja, . jednak w
tym obecnym cyklu (wedlug rady z forum zaczelam brac koljne opakowanie
pigulek) nadal wydzielina jest zmineiona-tj ciemne zabarwienie i bardzo
rozrzadona. co mam zrobic???wydaje mi sie ze nie moze byc to ciaza, poniewaz
lekarz by vchyba wykonujac tak dokladne badanie nie mogl przeczoczyc plodu,
wiec co??nietoleracnaj tabletek, dalsze przyzwyczajania organizmu?? dodam
jescze ze zadnych zmian w moim organizmie nie zaobserwowlam, a jesli bylaby
by to ciaza to chyba juz powinno by cis cos zaczac....hmhmhm sama nie wiem,
moze mopj orgaznim po prostu zle reaguje na te pigulki.dzikuje z apomoc
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka