• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Drętwienie rąk-jaka przyczyna? Dodaj do ulubionych

  • IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.04, 12:51
    Bardzo proszę o pomoc. Piszę w imieniu mojej mamy, która ma 55 lat. Ma
    dyskopatię, niedotlenienie mięśnia sercowego i leczy się na niedoczynność
    tarczycy. Bardzo dokucza jej drętwienie rąk oraz tzw. drętwienie języka.
    Mówi, że na końcu języka kilka razy w miesiącu wyskakuje jej pot.pypeć
    (bąbel), który bardzo boli.Żaden lekarz nie wie co jest tego przyczyną.
    Bardzo proszę o poradę. Może ktoś ma podoble dolegliwości lub lekarz wypowie
    się na ten temat.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: ela IP: *.kluczbork.sdi.tpnet.pl 27.08.04, 14:24
      Żaden ze mnie medyk, ale skoro mama ma dyskopatię, to drętwienie rąk może byc
      skutkiem ucisku na zakończenia nerwowe. Badał ją neurolog?
    • Gość: xXx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 14:34
      Przyczyna dretwienia moze byc dyskopatia i/lub niedotlenienie miesnia sercowego.
      • Gość: yola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.04, 14:39
        jeśli chodzi o drętwienie rąk, to można to wytłumaczyć. Ale co z tym językiem.
        Czy są jakieś lekarstwa na ten rodzaj dolegliwości??
        • Gość: jak IP: *.dip.t-dialin.net 27.08.04, 16:09
          mi dretwija rece od tygodnia, odkad zaczelam brac tabletki!!!

          poprzednim razem tez mi dretwialy , ale wtedy w ciazy bylam...
          • Gość: doerotka IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.04, 09:26
            no to się zastanów poważnie czy ich szybko nie przerwać!jak mi zaczęly drętwieć
            nogi i ręce to odstawiłam tabletki po 4 miesiącach,a teraz po roku opłakuję
            żylaki....na nogach.poradz sie lekarza, sprawdz jak to wygląda u Ciebie w
            rodzinie, obserwuj czy nie bolą cię żyły.
    • 29.08.04, 10:30
      ten pypeć na języku to zatrucie, czy Twoja matka nie bierze przypadkiem leków
      na nadkwasotę albo jakiś innych dziwnych, a może to od leków na serce. Mleko
      działa odtruwajaco, ale jesli to od leków, to trzeba by je odstawić sad
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.