Dodaj do ulubionych

ciągłe wzdęcia

18.09.14, 21:44
od czego mogę to mieć? zaparć nie mam, ale ciągle jestem wzdęta sad
Obserwuj wątek
    • whiteania1980 Re: ciągłe wzdęcia 23.09.14, 12:28
      musisz eliminować poszczególne składniki z diety i obserwować, produkty mleczne i gluten to najczęstsze chyba alegreny, ja po odstawieniu glutenu,ziemniaków, smażonych potraw i wprowadzeniu diety błonnikowej (warzywa, owoce, ciemny ryż) mam o wiele mniejsze wzdęcia, nie czuję się jak wypchany balon,ale za to częściej uchodzą ze mnie gazy smile i pewnie dlatego nie mam wypchanego brzucha, bo wszystko się ulatnia.
      • feiniel Re: ciągłe wzdęcia 24.09.14, 09:19
        zgadzam się - to trudne i uciążliwe ale trzeba popróbować diety eliminacyjnej aż się trafi na to co szkodzi.
        w moim przypadku to cukier,
        przyczyną wzdęć mogą być też surowa owoce i warzywa
        no i stres. jedzenie w pośpiechu

--
        'I know I'll be all right, it's just overkill'
    • evee1 Wzdecia a nowotwory jajnika 17.03.16, 06:58
      WIem, ze to stary watek, ale postanowilam to dopisac w ramach eduakcji smile.

stopreformom napisała:
      > Gość portalu: emilia napisał(a):
      > > u mnie powodem ciągłych wzdęć, mimo zdrowej diety i braku zaparć, okazał
      > się gu
      > > z jajnika - jak wycięli to wzdęcia się skończyły smile
      >
      > jak to sie ma do wzdęć? tak z ciekawości?

Wzdecia, uczucie pelnosci w brzuchu, zmiana w wygladzie i czestotliwosci wyproznien, to objawy, ktore moga wystepowac takze przy nowotworach jajnika. Oczywiscie nie nalezy panikowac przy kazdym wzdeciu wink, ale jezeli nie ma innych przyczyn i sytuacja sie nie poprawia, to warto zbadac jajniki. Guzy jajnikow nie daja czesto jasnych sygnalow i wykrywane sa w poznym stadium, kiedy szansa na calkowite wyleczenie jest znacznie nizsza.
      --
      Sens życia wciąż nie został odkryty, ale jak dotąd większość dowodów wskazuje na czekoladę.
      -- www.panibuka.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka