Dodaj do ulubionych

wysiłkowe nietrzymanie moczu

17.02.15, 09:11
Wg reklam pampersów i różnych typów wkładek mnóstwo kobiet ma ten problem.
Co wkurza mnie delikatnie mówiąc.
Zamiast kierować pacjentkę na zabieg to karmi się ją różnymi drogimi lekami,które wogóle nie działają.
Ale w prywatnych klinikach wykonują zabieg specjalnym laserem i koszt wacha się od 4 do 5 tys.
Pewnie ginekolodzy mają od pampersów i wkładek jakiś procent.
Przecież przy tej dolegliwości to komfortu życia wogóle nie ma.
Nie można biegać,tańczyć a nawet pić alkoholu.
Czy to zmowa lekarzy?
Mama ten problem po trzeciej ciąży i mam dość takiego życia.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 17.02.15, 09:26
    A co ma do tego paliwo (wacha)?

To nie jest takie łatwe do zwalczenia, bo nikt ci nie gwarantuje, że zabieg pomoże. Pewnie, że te wszystkie pampersy są doraźnym rozwiązaniem, ale może się okazać, że nic innego się nie da zrobić. Moja mama miała takie obniżenie macicy, że przy każdym wysiłku krwawiła. Bała się strasznie wycięcia macicy, tym bardziej, że nie miała problemu z nietrzymaniem moczu, a po operacji teoretycznie mogłoby się to zmienić. Chodziła więc z podpaskami ze dwa lata. W końcu poszła na operację i wszystko się dobrze skończyło, ale nie u każdej kobiety z tą dolegliwością to się tak dobrze goi.
    --
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • gochna1006 16.03.15, 22:31
    Próbowałam wszystkiego. U mnie normalna,to właśnie ćwiczenia mięśni kotła. Gdyby nie to to pewnie już byłabym wrakiem kobiety.
    Lubię biegać a nie mogę nawet szybko chodzić.
    Prosiłam lekarza o skierowanie na zabieg ale on woli mnie truć drogami lekami a do tego szkodliwymi.
  • wredotka4 04.08.15, 23:16
    Witam. Proszę poszukać dobrego urologa.Powinien wypisać skierowanie na badanie urodynamiczne. Nie jest ono tak straszne jak opisują.Z wynikiem spowrotem do urologa i w zależności co to badanie wykaże zostanie dobrana metodą leczenia.U mnie to są dwa zabiegi-najpierw ginekologicznych a później urologiczny.Takie są procedury.Proszę się nie zniechęcić i walczyć o siebie.Spychoterapeutów jest sporo.Ją trafiła urologa od razu ale żeby ginekolog chciał skierowanie do szpitala wypisać to nie tak łatwo mimo wyniku w którym nie było mowy o leczeniu innym niż operacja.Dopiero czwarty lekarz nie miał swoich dziwnych teorii.Pierwszy zabieg mam 19.08

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka