Dodaj do ulubionych

Operacja haluksów - u kogo w Warszawie?

09.03.15, 23:02
Witam,

Zdecydowałam się na operację haluksów. Proszę o opinię kobiety, które przeszły taki zabieg, u kogo w Polsce [a najlepiej w Warszawie] warto wykonać operację. Zależy mi na najlepszym specjaliście - nie chcę użerać się później z powikłaniami.

Będę wdzięczna za Wasze opinie.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: jola IP: *.dynamic.chello.pl 04.10.16, 16:54
    Witam.
    Goraco polecam Szpital przy ulicy Lindleya w Warszawie. Wspaniali specjaliści. Bardzo dobra opieka medyczna. Niższy personel jest zawsze chętny do pomocy a i wyżywienie też ok. Pracują tam ludzie pełni empatii. Budynek z zewnatrz może nie budzi zaufania, ale uwierz mi, to tylko pozory. Robią wszystko co mogą by to zmienić. Jestem 5 tygodni po operacji haluksa własnie w tym Szpitalu na odziale ORT I. Nadmienię jeszcze, że pobyt był na NFZ.
  • 11.10.16, 07:11
    A, co to znaczy niższy personel ?

--
    Jesienna plaża
    Zachód słońca
  • 11.10.16, 11:50
    Ja też zaczynam się powoli rozglądać za operacją, choć wiem, że to trudna decyzja. Przynajmniej dla mnie.
    Moja mama i koleżanka były operowane w Poradni Chorób Stopy w Warszawie. Namawiają mnie, że to najlepsi specjaliści i że u nich poszło wszystko super. Ja się jeszcze boję, choć bała bym się iść na Lindleya, bo słyszałam nienajlepsze opinie. A tu wiem, ze chociaż lekarze się przejmują pacjentem i mają w tym duże doświadczenie, a nie traktują pacjenta jak zło konieczne, jak to zazwyczaj w państwowych szpitalach bywa...
    Myślę o tym wciąż, chociaż zanim się całkowicie zdecyduję, to pewnie jeszcze potrwa. Daj znać proszę jaką decyzję podejmiesz.
  • 14.10.16, 17:49
    Ja miałam w szpitalu na Lindleya dwie operację na hałasy w 2012 roku, najpierw jedna stopa, a po 5 miesiącach druga. Pierwszą miałam w głosie, drugą tylko w ortezie. Generalnie stopy wyglądają lepiej i wygodnym obuwiu nie bolą, jednak o pantoflach na obcasach dawno już zapomniałam. Z pierwszej operacji jestem bardziej zadowolona, drugą uważam za niezbyt udaną. Jak ja byłam na Lindleya to szpital wyglądał bardzo biednie i obszernie, jedzenie fatalne, łazienki okropne, nie wiem jak jest teraz. Jednak wspominam ten szpital bardzo dobrze że względu na doskonały personel. Bardzo dobrzy lekarze, pełne empatii pielęgniarki, mimo że na NFZ człowiek czuł się jak dobrze zaopiekowany pacjent, a nie jak intruz, a z innych placówek niestety miałam złe doświadczenia. Na Lindleya atmosfera była super
  • 14.10.16, 17:51
    Widzę, że słownik w moim smartfonie nie proznowal i wyszło trochę głupot jak np. hałasy zamiast haluksy ;_)
  • Gość: Hania IP: *.supermedia.pl 01.11.16, 19:07
    DIewczyny, powiedzcie coś więcej na temat zabiegu. Mam zaplanowy zabieg w szpitalu na Lindleya w Warszawie... jak wygląda zabieg? Podawane jest znieczulenie czy jednak narkoza? Jak długo jest okres rekonwalescencji?
  • Gość: Grzegorz IP: 185.46.212.* 14.11.16, 21:48
    Witam,
    własnie szukam dla mojej mamy najlepszego miejsca i specjalistów do zoperowania haluksów. Czy żeby się dostać na NFZ to jest długi proces ?. ile mniej więcej to trwa od pierwszej wizyty ?. Czy można jednocześnie zoperować dwie nogi, żeby już nie wracać do bólu i rehabilitacji ? Proszę o wszelkie porady i sugestie. Ewentualnie namiary na lekarzy i gdzie się udać, od czego zacząć. Bardzo dziekuję za wszelką pomoc e-mail: g-klimas@o2.pl
  • Gość: kisiek99 IP: *.adsl.inetia.pl 25.11.16, 20:22
    witam, ja miałam operacje na dwie nogi w praskim - oddzial super - odnowiony czysciutki bardzo ladny. Zooperowali mi obie ongi ...ale tylko dlatego ze chcialam i jedna na tkankach miekkich a druga osteotomia...mam drut kirschnera ..i to moim zdaniem jest mega pomylka...2tyg w ogole nie moge chodzic NIC, a potem 6 tyg nie moge na tej nodze co mam drut...tragediiia
  • 27.11.16, 23:29
    Ja miałam w znieczuleniu przewodowym, nie czułam tylko oferowanej nogi. Po pierwszej operacji na zwolnieniu byłam 9 tygodni, po drugiej 7. Zdecydowanie lepiej wyszedł zabieg pierwszy, po którym miałam założony gips.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.