Dodaj do ulubionych

DLACZEGO BOLI BRZUCH PO POSTINORZE?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 21:19
WITAM
MIALAM WPADKE
poszlam do lekarza zapisal postinor
polknelam w 38 godzinie i nastepna po 12 h
ale po 2 dawce boli mnie podbrzusze i mam bardzo miękkie piersi,
Wizyte u gina mam za 5 dni
Czy któras z was miala podobne objawy???
Czy postinor ma az taka dawke hormonu ze od tego mnie boli brzuch
NA objawy ze to 100% ciaz za wczesnie bo objawy ciazowe sa zauwazlne po 3 tyg.
A mnie tak "Ćmi" W dole brzucha...a do okresu jeszce 10 tabletek
Edytor zaawansowany
  • Gość: tateen IP: *.visp.energis.pl 15.09.04, 21:26
    po aborcji brzuch ma prawo boleć
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 21:47
    słucham????
    ...po jakiej aborcjii????
  • fairy5 15.09.04, 22:15
    po aborcji czy nie po aborcji niewazne jak to sie nazywa maja prawo byc takie
    objawy do tego podobno jest niedobrze i tym podobne nie ma sie czym przejmowac,
    jedynie wlasna nieodpowiedzialnoscia -glupota?
    poczytaj online - taka tabletka to szok dla organizmu- beda skutki w
    samopoczuciu czy brzucha czy piersi, czy doktor nie powiedzial ci ze tak bedzie?
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 07:50
    moze ktos jeszcze doradzi???
  • Gość: dr Elżbieta K. IP: *.zeto.olsztyn.pl 16.09.04, 08:35
    Piszę tylko po to by wyjaśnić pewną rzecz - otóż przyjęcie postinoru nie oznacza
    absolutnie aborcji. Jest to w pełni legalne i bardzo w porządku. Później bez
    problemu można zajść w ciążę, inaczej jest po aborcji.
  • very_martini 16.09.04, 10:56
    Nie chodzi o to, czy jest legalne, czy nie.
    Aborcją medycyna - i zdrowa logika - nazywa sytuację, w której świadomie
    likwiduje się rzecz powstałą z jaja i plemnika, niezależnie od tego, czy ma to
    coś 5 komórek, czy setki milionów. Postinor jest środkiem wczesnoaborcyjnym, a
    nazywanie go środkiem wczesnoporonnym to eufemizm, niewątpliwie brzmi o wiele
    bardziej dystyngowanie.

    I żeby było jasne - nie wdaję się w żaden spór na temat etyki. Tak to po prostu
    wygląda, chciażby na logikę.

    16%VOL
    22%VAT

    Takie tam... Forum homeopatia
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 10:58
    no tak.....tylko ze postinor własnie bierze sie po to zeby "nic nie powstało"
    a nie jak kolezanka sugeruje .....
    ...jak mozna zabic cos co wogóle jeszcze nie powstało....to jakas paranoja!
  • very_martini 16.09.04, 10:57
    A aborcja nie we wszystkich przypadkach jest powiązana z zajściem w ciążę w
    przyszłości. Nie generalizujmy.

    16%VOL
    22%VAT

    Takie tam... Forum homeopatia
  • very_martini 16.09.04, 10:58
    Oeje, to mój ostatni post w tym wątkusmile
    Zauważyłam błąd dopiero wtedy,kiedy wiadomość już się wysyłała - aborcja wcale
    nie oznacza prboelmów z zajściem w kolejną ciążę. Co nie zmienia faktu, że
    uważam, że aborcja jest po prostu nie fair.


    16%VOL
    22%VAT

    Takie tam... Forum homeopatia
  • charade 18.09.04, 09:32
    Jaki jest twój problem ? Chyba niewiedza, bo postinor nie jest żadnym środkiem
    wczesnoporonnym, ani tym bardziej aborcyjnym. Poszukaj sobie informacji na
    temat postinoru, rzetelnych, a nie chrzań głupot tak jak teraz, które
    usłyszałeś/łaś chyba od babci, która właśnie wróciła z kościoła.

  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 09:45
    czy ktos moze jeszce wie....
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 12:41
    nikt juz nic nie doda skad moga sie brac te bóle?
  • Gość: darla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 12:48
    przeczytaj uważnie ultkę, takie są niestety skutki, od jak dawna cię boli?
    objawy o któtych piszesz powinny przejsc po ok 20-30 godzinach, dawno wzięlas
    postinor?
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 12:50
    wlasnie ze mnie zaczelo bolec podbrzusze dopiero po 2 dniach od polkniecia
    drugiej tabletki trwało to 2 dni a dzis juz nie boli......nie wiem z czego sie
    wziął ten ból
  • Gość: darla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 12:55
    bo to jest bardzoe silny lek, zawiera duzą dawke hormonów, ma za zadanie
    niedopuścic do implantacji. Lekarz ci tego nie powiedzial? Czasami po 2-3
    dniach moze wystapic krwawienie, nie przejmuj sie jesli juz dobrze sie czujesz,
    idz do lekarza i o wszystkim mu opowiedz.
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 13:07
    lekarz mi nic nie mowil tylko recepte dał.
    w kazdym, razie dzieki Daria za słowa otuchy
  • Gość: mira IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.04, 13:07
    Co ty na targu kupiłaś ten postinor,że nie wiesz jak działa?To nie aspiryna i
    jesli decydujesz sie na taki krok to chyba lekarz cie uprzedził jakie są
    skutki.Poczytaj sobie trochę o antykoncepcji jak zabierasz się za stosunki
    seksualne a nie działaj na zasadzie :"Było i już nie ma".Jak fajnie,mogę znowu
    szaleć bezrozumnie.
  • Gość: darla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 13:14
    nie musi kupowac na targu żeby nie wiedziec! niestey w polscy lekarze to
    konwaly przyuczone do zawodu i nic nie mowią, nie paytaja sie o stan zdrowia, o
    nic tylko wciskają racepte i każą sobie słono płacic za pięcio minutową wizytę!
    a to ze wzięla postinor a teraz sie boi i pyta nie daje ci prawa jej osądzac!
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 13:30
    dodam ze postinor przyjelam bo zapomnialm 7 tabletki cilestu. to moj 1 listek
    tabletek
    pozatym za 7 minut wizytu u lekarza na zapisanie CILESTU dałam 70 zł...lekarz
    przepisal mi te tabletki bez zadnego badania i wywiadu ,nie zlecil badan
    hormonalnych
    70 zł rowniez zaplacilam za wypisanie w 30 sekund recepty na postinor(do
    przychodni rejonowej nie moglam isc bo byla sobota)_
  • Gość: darla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.04, 13:34
    o boże, jak ja Cie rozumiem! znam ten bół, głupi, nieodpowiedzialny lekarz a z
    wątpliwościami musisz radzic sobie sama, jak wszystko bedzie dobrze leć na
    badania i zmien lekarza!
  • natka110 16.09.04, 13:49
    Moim zdaniem, lekarz srobil piramidalna glupote, dajac ci POstinor z takiego
    powodu, jak ominiecie 1 tabletki Cilestu z listka. Zmien lekarza, i to szybko,
    zanim ci ten rozwali cala gospodarke hormonalna. Biorac pigulke juz sobie
    dowalasz extra hormonow, wiec nic dziwnego, ze po dawce szokowej Postinoru boli
    cie wszystko.
    Pierwsza sprawa, co powinien byl zrobic lekarz, to wywiad - za zadne skarby
    swiata sie nie daje postinoru, jesli bierzesz pigulke. Poza tym, sznse ze przy
    1 opuszczonej pigulce zajdziesz w ciaze, sa znikome - bo wystarczy, ze
    poprzednia zablokowala owulacje. Czyli generalnie zalezy, w ktorym to bylo
    dniu.
    A juz na pewno zapomnienie pigulki to nie jest "wpadka" - wpadka jest, jak
    jestes wcale nie zabezpieczona!!! Albo np jak ci peknie prezerwatywa, albo jak
    nie zabezpieczysz sie w zaden inny sposob. A jesli bierzesz pigulke - a propos:
    czy ty w ogole wiesz, jak ona dziala??? - to masz i tak zaburzone normalne
    funkcje ogranizmu: pierwsza linia dzialania to zmiana sluzu - robi sie
    nieprzenikalny dla plemnikow, potem blokada owulacji - komorka jajowa nie
    zostaje uwolniona, nie ma wiec czego zaplodnic. A sama macica nie moze przyjac
    zarodka bo on sie nie ma jak zagniezdzic, rowniez na skutek dzialania
    pigulki.Tak wiec, jesli i tak nie jest organizm przygotowany na zaplodnienie,
    to po co mu jeszcze fundowac szok hormonalny?
    A wracajac do sprawy lekarza: a dlaczego ty sie zgodzilas na pigulki bez badan?
    A jesli te sa dla Ciebie nieodpowiednie? a moze masz chora watrobe? ktora,
    nawiasem mowiac, teraz praktycznie znokautowalas tym postinorem? dlaczego sama
    nie zazadalas wywiadu? a co z piersiami, wiesz ze pigulki moge powodowac zmiany
    mastopatyczne, guzki w piersiach, jesli maja za duzo estrogenow?
    Rece opadaja... Pare osob wyzej wieszalo psy na lekarzach, ale prawde mowiac,
    pacjenci tez nie bardzo chca korzystac ze swoich praw...
  • Gość: malwinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.04, 13:19
    ostaje paranoi......
    juz 8 dni od kochania a jeszce testu nie moge zrobic bo i tak nic nie
    wykarze...........
  • Gość: go IP: *.cs.vu.nl 17.09.04, 13:38
    a ja teraz mieszkam w holandii i tu jest jeszcze weselej. pigulki do niedawna
    przepisywal lekarz 1. kontaktu (bez zadnych badan) a teraz to juz w ogole kupuje
    sie je bez recepty. to samo z postinorem (tu sie inaczej nazywa, nie pamietam
    jak), bez recepty, mozna sobie kupic na zapas, jak sie chce wink. a, no i rodzi
    sie w domu, panstwo propaguje (pewnie im taniej wychodzi, skapcom jednym), choc
    jak zona nastepcy tronu rodzila kolejnego nastepce tronu to ja jednak zabrali do
    szpitala.. coz, co kraj to obyczaj.

    malwinka, a ty sie nie martw, 7 pigulka to nie taka tragedia (w porownaniu z 1.
    na przyklad), a jeszcze postinor do tego.. wszystko bedzie dobrze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka