Dodaj do ulubionych

Ortopeda czy neurolog na ból pleców?

07.07.17, 23:07
Bo Medicover mi sugeruje neurologa ale od układu kostnego jest przecież ortopeda.
To jak to jest?
Edytor zaawansowany
  • czarna_kita 07.07.17, 23:12
    Jedno i drugie. Ale neurolog to na samym koncu. Męża bolał kręgosłup to najpierw dostał skierowanie do ortopedy ten po zbadaniu dał skierowanie do lekarza rehabilitacji- ten z kolei skierował na rehabilitację a po rehabilitacji bo plecy nadal bolaly skierowanie dał do neurologa.
  • ekasia27 07.07.17, 23:12
    Zależy co i jak cię boli.
    Może sprecyzuj ten ból.
  • myfaith 07.07.17, 23:27
    Za pierwszym razem zbagatelizowałam ale tym razem postanowiłam coś z tym zrobić skoro się powtórzyło.

No ból promieniuje na lewą stronę ciała ( lewa ręka i noga - takie uczucie jak przy ataku infekcji) i pali mnie w klatce piersiowej ( nie wiem może to zgaga tylko nie wiem od czego)- w ciągu ostatniego miesiąca zdarzyło mi sie to 2 razy a potem po prostu bolą plecy - plus tego taki że chodzę jakbym kij połknęła i spać mogę tylko na twardym i na płasko.

• tereska.z.bombaju 08.07.17, 07:36
    Wygląda na jakiś paskudny nerwoból. Brałaś coś p/bólowego ?
    Raczej neurolog.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • myfaith 08.07.17, 09:04
    Nie, mam duża tolerancje na bol, qrcze z czego sie to bierze (taki bol)
  • tereska.z.bombaju 08.07.17, 11:09
    Nie jestem lekarzem więc się nie będę wymądrzać ale parę razy w życiu miałam taki nerwoból, również w tym miejscu co ty, że nie mogłam z bólu powietrza nabrać, nie mówiąc już o zwykłym poruszaniu się.
    Witaminy czy ketonal lub olfen przepisze ci lekarz rodzinny. Nie ma sensu się męczyć. Potem neurolog .

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • ichi51e 08.07.17, 09:05
    I jeden i drugi się przyda. Zrób rtg w każdym razie

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • czarna_kita 08.07.17, 12:03
    A chorujesz na serce? Bo moja tesciowa miala podobnie objawy i poszła do kardiologia, okazało SIĘ że to przedzawał. Najpierw bolaly ją plecy potem klatka a na końcu zaczęła dretwiec reka. I wtedy poszła dopiero do lekarza. Nie mogła siedzieć ani leżeć tak bolalo.
  • turzyca 08.07.17, 12:12
    W medicoverze jest poradnia bólu pleców.

--
    Dzenderowy potfur A.D. 1904
  • mamalgosia 08.07.17, 21:42
    Jeden i drugi.

A najbardziej to polecam terapeutę manualnego

--
    misiedlakazdego.blox.pl/html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.