• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

tabletki Castagnus Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 13:57
    Tabletki castagnus. czy ktoś używał i czy pomagają.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Ixigrek IP: 217.153.15.* 13.10.04, 13:59
      Tak.
      Zdecydowanie tak.
      • Gość: Ania IP: 195.94.200.* 13.10.04, 14:22
        Ja biorę ok. miesiąca po 2 tabl, nie widzę jeszcze poprawy. Ale podobno trzeba
        co najmniej przez 3 miesiące. Do Ixigrek: po jakim czasie czułaś poprawę?
    • 13.10.04, 14:23
      Zależy na co. Bo jeśli na napięcie przedmiesiączkowe, to dosyć szybko pomagają.
      A jeśli chodzi o zajście w ciążę, to różnie bywa
    • Gość: Ania IP: 195.94.200.* 13.10.04, 14:29
      Ponawiam pytanie: na PMS po jakim czasie stosowania odczułyscie poprawę.
      Pozdrawiam
      • Gość: Ixigrek IP: 217.153.15.* 13.10.04, 14:36
        Mnie pomogły po jakichś 2 m-cach stosowania i bardzo sobie chwalę, zarówno
        złagodziły PMS jak i miesiączki były jak gdyby mniej bolesne. Zdecydowanie
        lepsze to niż chemiczne środki farmakologiczne (o ile można się bez nich
        obejść, oczywiście).
        Tylko trzeba uważać, bo w ulotce jest napisane, że po jakimś czasie należy
        zastosować przerwę w kuracji Castagnusem.
        • Gość: Ania IP: 195.94.200.* 13.10.04, 14:47
          Jeszcze pytani: czy jeszcze stosujecie Castagnus pomiomo poprawy, jeżeli nie to
          ile czasu łącznie stosowałyście? Czy tylko 2 miesiące do poprawy i
          odstawiłyście - czy jeszcze przez jakiś czas brałyście? Ile czasu mineło od nie
          brania Castagnusu, czy stan zdrowia SIĘ NIE POGORSZYŁ PO PRZERWANIU BRANIA?
          • Gość: Ixigrek IP: 217.153.15.* 13.10.04, 14:58
            Jeszcze pytani: czy jeszcze stosujecie Castagnus pomiomo poprawy, jeżeli nie to
            >
            > ile czasu łącznie stosowałyście?
            - trudno powiedzieć, co pewien czas wznawiam kurację, bo mam taką potrzebę.

Czy tylko 2 miesiące do poprawy i
            > odstawiłyście - czy jeszcze przez jakiś czas brałyście?
            - odp.jw
            Ile czasu mineło od nie
            >
            > brania Castagnusu, czy stan zdrowia SIĘ NIE POGORSZYŁ PO PRZERWANIU BRANIA?
            - na pewno się nie pogorszył, ale trudno mi to stwierdzić naprawdę, gdyż
            stosuję jescze inne leki hormonalne.

--------------------------------------------------------------------------------
          • Gość: Danuta IP: *.eurocom.olkusz.pl / 83.238.85.* 11.01.05, 11:27
            Mnie wogóle nie pomogły ważę 60 kilogramów i nie wiem ile mam brać tych
            tabletek 1 czy 2. Do 60 kg pisze jedną, a ponad 60 -2. Jadłam po jednej i
            żadnej poprawy nie stwierdzam
    • Gość: Ania IP: 195.94.200.* 13.10.04, 15:08
      Acha, dziękuję za odpowiedź Ixigrek.
      Ale może ktoś by się jeszcze na ten temat wypowiedział?
      Czy może ktoś wie jeszcze, czy można je stosować z pigulkami any. W ulotce
      piszą, że Castagnus może wzmagać (czy też nasilać) działania hormonów, ale może
      ktoś kontynuował branie Castagnusa z tabletkami anty? Jakie byly skutki, czy
      też objawy? Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze ktoś się podzieli
      doświadczeniami z niedoświadczoną
      • 19.10.04, 00:10
        hej, bardzo mnie to interesuje bo aktualnie biore tabletki anty i bromergon,
        ale zastanawiam sie nad zmiana na cos ziolowego. myslalam wlasnie o
        castagnusie. moze cos wiecie na ten temat?
        pozdrawiam
    • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 16:18
      dziewczyny, a czy odczuwacie nudności w trakcie kuracji?
      • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 18:55
        Castagnus biorę prawie 3 misiące i widzę wyraźną poprawe..więc warto!naprawd!
        miesiączki są znacznie,znacznie mniej bolesne!!!! smile))))))))))))))))))
    • 20.10.04, 11:24
      • 11.01.05, 14:58
        Brałam pigułki i Castagnus, nic się nie działo, więc chyba można, skoro gin
        zalecił smile
        --
        Wywalczmy anonimowe zgłoszenia do PIP!

Ius iurandum patri datum usque at hanc diem ita servavi.
        Przysięgę Ojcu złożoną aż po dziś dzień zachowałem.
    • Gość: doerotka IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.01.05, 21:14
      zaczelam brać Castagnus, a potem przestawiłam sę na Perionorm
      (hyperprolaktynemia)na początku byłam zadowolaon , bo zaczełam miec normalne
      cykloe a nie jak wcześniej krótkie z plamieniami i ku mojemu zdziwieni mimo ,
      iż już nie boiorę cykle nadal się wydłużają obecnie prawie 60 dni...na początku
      się cieszyłam a teraz się martwię.wybieram sie do lekarza,ale chciałasm zrobić
      prolaktynę, to ma być 5 dc...co myślicie na ten temat może jakiś lekarz tu
      jest??????
    • Gość: as IP: 217.153.181.* / 217.153.181.* 11.01.05, 21:51
      Mnie pomogły. Biore juz druga serie. Łagodza napiecie przedmiesiaczkowe i
      zawroty głowy spowodowane prawdopodobnie lekko podwyzszonym poziomem
      prolaktyny.
      • Gość: Isu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.05, 22:46
        Czy tabletki Castagnus są tabletkami antykoncepcyjnymi? czy działają tylko na
        zaburzenia cyklu miesiączkowego...niedoświadczon a jestem a mam zacząć to
        brać...więc prosze o wytłumaczenie ewentualnej różnicy.
    • 26.01.05, 16:14
      Witam! Ja mam pewną wątlpliwość co do tabletek Castagnus. Moja lekarka kazała
      mi je brać , gdyż mam bardzo wysoką prolaktynę , aż 93 czegoś tam i nie mogę
      zajść w ciażę. Te tabletki mają mi obniżyć prolaktynę i umożliwić zajście w
      ciaże. Ale w ulotce pisze, że nie można ich stosowac w okresie ciaży. A jak się
      pytałam lekarki to ona powiedziała , że mogę się starać o dziecko. Wiec teraz
      jestem w kropce, bo nie wiem co mam robić. Czy przez ten 3 miesieczny okres
      brania tabletek darować sobie próby zajścia w ciążę, czy nie. Proszę o poradę,
      może ktoś jest lub był w podobnej sytuacji. Zdezorientowana
      • Gość: doerotka IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.01.05, 20:57
        nie bój się.ja brałam swego czasu Parlodel i zaszłam.po zrobieniu testu
        stopniowo go odstawiłam.jest to lek na podwyższoną prolaktynę, a Castagnus jest
        ziołowy.weź pod uwagę, że po zapłodnieniu zanim ciąża się zagnieździ w macicy i
        zacznie pobierać składniki mija parę dni ile nie pamiętam, ale to sobie
        uzgodnij z lekarzem
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.