Dodaj do ulubionych

Rany na wargach sromowych

09.06.19, 14:07
Od paru dni strasznie mnie bolało miejsce intymne ale myślałam że to poprostu zapalenie pęcherza. Dzisiaj zaczęło mnie to okropnie boleć więc postanowiłam wkońcu zobaczyć o co chodzi. Pojawiła mi się rana przypominająca rozcięcie na długość może 4 cm. Czytałam na internecie o tym i wszędzie jest napisane żeby udać się do ginekologa i u mnie jest mały problem ponieważ mam tylko 14 lat no i jak wszystkie dziewczyny w młodszym wieku (tak mi się przynajmniej wydaje) wstydzę się rozmawiać o takich rzeczach z mamą a co dopiero iść do ginekologa. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić?
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 10.06.19, 08:42
    Wyrzucić majtki, które dotychczas nosiłaś. Sprawić sobie takie z króciutką nogawką, żeby nie obcierały miejsc intymnych. Używać wkładek higienicznych, ale tylko 100% bawełnianych (np. Bella), bo takie rozmaite szeroko reklamowanych firm potrafią odparzać.

Być może jest to tylko otarcie, w takim razie zastosowanie się do powyższych zaleceń powinno szybko pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. Ale jednak weź pod uwagę konieczność wizyty u lekarza. I wydaje mi się, że rozmowa o tej dolegliwości z lekarką może być dla Ciebie mniej stresująca, niż z mamą. Pomyśl o tym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.