Dodaj do ulubionych

Test ciążowy

22.06.19, 14:37
Dzuewczyny robiłam dziś test i wyszła 1 kreska . Ale jakoś tak nie specjalnie podniosłam go w okno pod swiatlo i w środku w tym okienku był cień. I teraz Noe wiem czy testy mają takie paski dwa w środku które się barwia na tym sladzie czy tam jest wczesna ciaza. Jestem tydzień po stos..... były to dni plodne
Edytor zaawansowany
  • agnieszka0033 22.06.19, 15:14
    Jest tu ktoś kto będzie robił test.... mogę prosić żeby zanim go zuzyje zobaczy pod światło do okna czy on ma w okienkach ślady pasków które będą się bawić ....
    Bo już zglupialam
  • lidek0 22.06.19, 22:08
    Tydzień po stosunku test sikany nie ma szans wyjść, najwcześniej 10 dni po potwierdzonej owulacji możesz zrobić test z krwi.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • horpyna4 23.06.19, 08:55
    Po pierwsze - skąd wiesz, że były to dni płodne? W jaki sposób to określiłaś? Potwierdziłaś początek fazy lutealnej?

A po drugie - żeby mieć wynik pozytywny, musi nastąpić implantacja zarodka. Przeważnie jest to jakieś 7 - 8 dni po zapłodnieniu, ale bywa nawet 12. Jeżeli dodasz do tego fakt, że zapłodnienie może nastąpić kilka dni po zbliżeniu, to nie należy spieszyć się z testowaniem.
  • horpyna4 23.06.19, 09:01
    Oczywiście zdarzają się przypadki, że do zapłodnienia dochodzi w dniu owulacji, a implantacja następuje już po 4 dniach (rzadko). Dlatego zdarza się, że u kogoś test wykazuje ciążę bardzo wcześnie, ale nie można tego uogólniać na inne przypadki - rozrzut jest spory.
  • agnieszka0033 23.06.19, 12:25
    Okey dziękuję. Pozdrawiam Was ciepło

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.