Dodaj do ulubionych

Co mi jest!?!? Czy to może być ciąża?!

IP: 80.55.130.* 01.12.04, 17:00
Mój problem jest nastepujacy: Od ok 1,5 tyg mam mdlosci, wymiotuje co jakis
czas i jest to cos jak żółć. W nocy sie czasem budze z mdlosciami i mocno
bijacym sercem. Prowadze reguralne zycie sexualne z moim partnerem, uzywam
tabletek antykoncepcyjnych. Dla pewnosci pare dni temu(26.XI) zrobilismy test
ciazowy, ktory wyszedl negatywnie. Jednakze czy to moze byc ciaza? moze test
byl zrobiony za wczesnie? Kochalismy sie rowniez podczas 7dniowej przerwy
miedzy braniem tabletem. Nie wiem czy to moze miec jakis zwiazek, ale wykryto
u mnie pare miesiecy wczesniej prawdopodobnie zespol Gilberta. Czy to moze
byc przyczyna? Czy to w ogole moze calkiem co innego, dwunastnica, zoladek,
nerki? Piszac to zmierzylam sobie jeszcze goraczke i mam 37,7, to tak, zeby
podac maximum informacji. Bardzo prosze o odpowiedz, z gory bardzo dziekuje!
Edytor zaawansowany
  • Gość: kika IP: *.acn.waw.pl 01.12.04, 17:32
    test robi się najpewniej w dnu spodziewanej miesiączki
  • very_martini 01.12.04, 17:37
    Kurde, jak się czymś wymiotuje na żółto, to czas poświęcony na napisanie postu
    na forum lepej jest poświęcić na umówienie się z lekarzem. Wymiotować, mieć stan
    podgorączkowy i mdłosci można ze 1000 powodów

    16%VOL
    22%VAT

    takie tam sobie forum homeopatia
  • halina25 01.12.04, 17:38
    Ciążę bym wykluczyła, jeżeli bierzesz tabletki i test ciążowy wyszedł
    negatywny. Może to jakieś schorzenie wątroby lub woreczka. Odczuwasz jakieś
    bóle w nadbrzuszu? Lub może nudności rozpoczęły się po ciężkostrawnym posilku?
    Kolejna możliwość to problem neurologiczny. Podwyższona temperatura sugeruje
    stan zapalny. Jeżeli trwa to półtora tygodnia powinnaś koniecznie iść do
    lekarza. Pozdrawiam.
  • an_ni 02.12.04, 09:13
    chyba nie powinnas brac pigulke maja te chorobe
    i pewnie z tego powodu masz te problemy
    idz do lekarza
    a w ogole czytalas ulotke twoich pigulek?
  • Gość: lilith76 IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 02.12.04, 09:15
    no właśnie, pigułki bardzo obiążają wątrobę! robiłaś regularnie próby wątrobowe?
  • Gość: lilith76 IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 02.12.04, 09:13
    wygląda mi to na problemy z wątrobą. nie zostawiaj tego tak, tylko idź do
    lekarza.
  • Gość: Lara IP: 80.55.130.* 02.12.04, 13:25
    No i bylam u lekarza i ten pieprzony "weterynarz", bo lekarzem sie go nazwac
    nie da. Powiedzial, zebym zrobila jeszcze raz test ciazowy (zrobilam i
    negatywny po raz drugi w odstepie 1tyg) i mi przepisal exter,a gdy zapytalam
    czy nie przepisze mi jakichs badan (chociazby USG, krwi), to powiedzial, ze
    jesli nadal bede sie zle czula, to po wybraniu opakowania exteru (czyli za
    2tyg), moge sie zglosic i najwzyej cos zaradzimy. No nieeeee, tak sie wlasnie
    traktuje ludzi w publicznych przychodniach, a pewnie Dr Dolitlle jesli ma
    prywatna praktyke, to do dupy pacjentom wchodzi bez wazeliny. Spoko doktorku
    dalej bede wymiotowala sobie zolcia, a i serce w koncu mi z piersi wyskoczy
    przy tak szybkim biciu.... eeh... To ja przez net sie wiecej dowiedzialam niz
    od niego uncertain
  • halina25 02.12.04, 20:30
    Faktycznie, wiele się od lekarza nie dowiedziałaś... Jeżeli Ci nie przejdzie za
    jakieś dwa dni spróbuj iść do innego lekarza. Można też prywatnie zrobić próby
    wątrobowe i transaminazy, te badania nie są zbyt drogie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.