Dodaj do ulubionych

dobry endokrynolog - wawa

27.12.04, 11:05
poszukuje endokrynologa, najlepiej "panstwowo", a jak nie to prywatnie...
chodzi mi o ososbe ktora nie zbagatelizuje problemow z cera (nie jest to
problem dermatologiczny tylko hormonalny) i profesjonalnie sie zajmie pacjentem.
pozdrawiam,
Vika

ps.
forum juz przeszukalam, ale nie wiele znalazlam
Obserwuj wątek
      • vika24 Re: dobry endokrynolog - wawa 27.12.04, 20:25
        > Spróbuj na bielanach. Ciężko się dostać ale raczej nie oszczędzają na badaniach

ale gdzie na bielanach? do szpitala bielanskiego? chodzilam tam i olewczy
        stosunek lekarza mnie doprowadzal do szalu (po recepte na tabletki nie trzeba
        szukac endokrynologa)
        • calineczka79 Re: dobry endokrynolog - wawa 27.12.04, 21:37
          Tak do szpitala bielańskiego. Ja jak pisałam trafiłam do dr Rosłonowskiej
          (innych tamtejszych dr nie znam osobiście ale słyszałam o nich dobre opinie?).
          Na początek zafundowała mi komplet badań hormonalnych, które teraz powtarzam
          dość często. A więc jeśli zależy ci na darmowych badanach może warto zacisnąć
          zęby i wytrzymać humorki lekarza? Nie możesz mieć od razy pretensji bo wtedy
          napewno nie dogadasz się z żadnym lekarzem (no chyba że mu zapłacisz) trzeba
          podejść do tego tak żeby osiągnąć cel a nie udowadniać kto ma rację.
          > po recepte na tabletki nie trzeba szukac endokrynologa
          to chyba miała być ironia smile
          Pozdro smile
          • vika24 Re: dobry endokrynolog - wawa 28.12.04, 18:12
            > Tak do szpitala bielańskiego. Ja jak pisałam trafiłam do dr Rosłonowskiej
            tej pani nie bylo jak tam bylam ostatni raz (2 miesiace temu)
            > po recepte na tabletki nie trzeba szukac endokrynologa
            > to chyba miała być ironia smile
            to nie byla ironia (no chyba ze losu)
            no ja trawilam najpierw do doktora Niedzieli ktory byl super, a potem zniknal z
            poradni "k" i dostalam sie w rece doktora Jedry. trzy razy pod rzad mialam
            wypisywane tabletki , a na moja prosbe o badania odpowiadal "nastepnym razem".
            no ale moze zacisne zeby i sprobuje sie tam przejsc do tej pani doktor (o ile
            przyjmuje w poradni "k").

dziewczyny!!
            bardzo wam dziekuje za wszystkie namiary
            na pewno z ktoregos skorzystam

pozdrawiam,
            Vika
        • anula_w Re: dobry endokrynolog - wawa 29.12.04, 12:04
          ja znam panią dr Horoszko-Husiatyńską z trochę innej strony jako państwowego
          lekarza Kliniki Ginekologii Endokrynologicznej AM. Trafiła do niej moja
          koleżanka (też pracownik AM) z krwotokiem i silnymi bólami, p. dr dala jej
          nospę nie badając, ale wtedy bardzo się spieszyła, bo zaczynał jej się urlop...
          Może w prywatnej przychodni tak nie robi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka