Dodaj do ulubionych

Ile kosztuje zrobienie zastrzyku?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 19:41
Proszę o podanie ceny zrobienia zastrzyku przez prywatną pielęgniarkę (wizyta
domowa).
Mam przepisane 10 zastrzyków i poproszę koleżankę pielęgniarkę (sąsiadkę).
Ile powinnam jej zapłacić?
Edytor zaawansowany
  • urbanchaos 11.01.05, 21:32
    powinnaś z nią to osobiście omówić,u mnie w przychodzni coś 10-15,- za jeden
  • Gość: anita IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.01.05, 21:39
    we wrocławiu 5 zł-10zł.
  • Gość: Irena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.05, 22:01
    Bardzo dziękuję dziewczyny za pomoc. Właśnie jestem z okolic Wrocławia, więc
    będę na bieżąco.
    Pozdrawiam.
  • Gość: xxx IP: *.internetia.net.pl 28.03.14, 14:07
    za 5 z łotych jezeli musisz dojechac do pacjenta komunikacja miejska gdzie bilet strzelam 2,50 w jedna strone to sie komus cos pomyliło 5 zł za zastrzyk wyda na bilety .
  • Gość: Milena2 IP: *.tom-net.pl 22.04.13, 16:59
    Moim zdaniem powinno się płacić 4 zł za 1 smile
  • malgosiek2 22.04.13, 17:50
    Gość portalu: Milena2 napisał(a):

> Moim zdaniem powinno się płacić 4 zł za 1 smile

A, skąd takie wyliczenie?
    --
    Zmęczyłam się czytaniem
    Zielono mi
  • Gość: Kreska IP: *.adsl.inetia.pl 02.10.13, 12:45
    mile Panie mam zastrzyki domiesniowe nie place w tygodniu od poniedzialku do piatku zas za sobote i niedziele place po 25 zl za zastrzyk czy to jest w porzadku? uwazam ze mimo iz jest to likent to pielegniarka srodowiskowa ma chyba zaplacone te soboty i niedziele? prosze oswieccie mnie.bo mi sie to niepodoba.
  • Gość: ja IP: *.olsztyn.vectranet.pl 16.12.13, 13:27
    pielegniarki raczej nie maja placone za soboty i niedziele. ale do ambulatorium w szpitalu mozna isc i zrobic za darmo.
  • Gość: Pielęgniarka IP: *.lublin.mm.pl 03.01.14, 21:16
    Nie w weekendy NFZ nie płaci pielęgniarkom za zastrzyki. Tak samo przecież nie ma lekarzy rodzinnych w wekkendy tak i pielęgniarki mają wolne. A ogólnie za zastrzyk domięśniowy wg rozporządzenia MZ płaci się od 10-15 złotych
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.14, 12:20
    to zrób go sobie sama za darmo,za wszystko się dziś płaci
  • Gość: bb IP: *.158.217.173.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.07.14, 20:04
    W soboty niedziele święta oraz w nocy należy Ci się usługa pielęgniarka również w ramach NFZ jako kontynuacja leczenia.
  • kaja1995r 14.03.17, 08:16
    4 zł zgadzam się pod warunkiem , ze benzyna bedzie 1gr za litr
  • Gość: xxx IP: *.internetia.net.pl 28.03.14, 14:09
    tak i dojedziesz ty do pielegniarki - a nie taniej wyjdzie jak se go zrobisz sam
  • Gość: pielęgniarka IP: *.interq.pl 08.05.14, 17:54
    Cena za zastrzyk (prywatny)może kosztować 10-1000 zł-to wolny kraj i można wyceniać swoją pracę jak się chce.Fryzjerka też bierze za farbowanie od 20-150 zł zależy od miasta oraz profesjonalizmu fryzjerki i wypasienia salonu.Ksiądz za ślub też ma różne ceny,płytkarz,stolarz...więc w czym problem ?
  • Gość: bb IP: *.158.217.173.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.07.14, 20:12
    Nie ubliżając nikomu ja za5 zł
    nie wychodzę z domu.Domięśniowy pomiędzy 30 a 40 dożylny podobnie ale kroplówka to nawet 60 zł. Wykształcenie i odpowiedzialność mają wpływ na jakość i cenę usługi.
  • Gość: Aga IP: *.astral.lodz.pl 18.10.14, 20:59
    Chętnie ubliżyłabym pielęgniarce, która wychodzi z domu za mniej niż 30zł. Ja nie wychodzę za mniej niż 50zł. Pacjenci płacą lekarzom po kilkaset złotych za wizytę, kupują drogie leki, wydają na drogie badania, ale za usługę pielęgniarską nie chcą płacić - ciekawe nieprawdaż? Czasy za czekoladkę to już się skończyły, a dobra czekolada kosztuje ponad 10zł. Fryzjer z całym szacunkiem nie musi kończyć studiów, specjalizacji i setek kursów, aby mógł pracować zgodnie z prawem, a na pewno nie musi mieć prawa do zawodu i nie odpowiada za zdrowie i życie ludzkie. To zupełnie nieporównywalna odpowiedzialność zawodowa. Podobnie jak usługa hydraulika czy w warsztacie samochodowym, a jakie są ceny za te usługi!
    Chcę przestrzec także przed pomocą sąsiedzką. Bardzo ryzykowna! Moja koleżanka pielęgniarka zrobiła wstrzyknięcie domięśniowe w święto swojej sąsiadce, zrobił się ropień w miejscu podawania z koniecznością hospitalizacji. Nie wiadomo czy to po jej podaniu czy po poprzednich wstrzyknięciach. Straszna sprawa. Nie będę pisać co było dalej. Po sąsiedzku to lepiej dać telefon do legalnej firmy pielęgniarskiej, a nie wykonywać usługę bez ochrony OC i za lizaka.
  • kasia-3006 29.10.14, 08:54
    Ja ostatnio zrobiłam 9 zastrzyków p/zakrzepowych i dostałam 20 zł bo tyle miałam zapłacić jej za łańcuszek,,jestem zła sama na siebie,ostatni raz robię coś nie ustalając z góry ceny,jej mąż jest mechanikiem i naprawia mi auto ale nie za dziękuję tylko za ciężką kasę..ostatnio mam w reklamacji część i zrobił mi prowizorkę za darmo i chyba to za te zastrzyki bo było to w tym samym czasie...hahahahaha tak więc koniec z darmochą czy za czekoladę albo kawę ja się kształciłam i podając zastrzyk ponoszę odpowiedzialność,ludzie myślą że ,,głupie'' pielęgniarki nie muszą nic dostać a lekarz za 10 min bierze 100-150 zł a ja mam może do tego dokładać..pozdrawiam
  • kaja1995r 14.03.17, 08:17
    Jak to mówią... tanie mięso i psy jedzą....Ludzie szukają jak najlepszego mechanika samochodowego, a oszczędzać chcą na swoim zdrowiu smile To jest ewenement smile własna pupa jest mniej ważna niż wymiana rozrządu w samochodzie smile

Pielęgniarka robiąca zastrzyki za 5- 10-15 zł i jeszcze dojeżdżająca do pacjenta ,prawdopodobnie robi to na czarno, bez ubezpieczenia OC , bez podpisanej umowy na utylizację odpadów medycznych, a co najgorsze nie rzadko i bez prawa wykonywania zawodu. A to chyba najczarniejszy scenariusz.

Ludzie przez swoją niewiedzę nie zdają sobie sprawy na jakie niebezpieczeństwo są narażeni. Taka Pani bez rejestracji, jeśli coś pójdzie nie tak znika z ogłoszeń, zmienia telefon (bo zarejestrowany na słupa )i szukaj wiatru w polu.

Ja już miałam taniego dentystę , plomby po 50 zł ale jak ułamała wiertło w kanale i zapomniała mi o tym powiedzieć to zmieniłam szybko na innego . Fakt 3 razy droższy ale leczenie pod mikroskopem musi kosztować. Swego czasu pod Lublinem ogłaszali się stomatolodzy z Ukrainy, nie zaprzeczam być może dobrzy specjaliści ale warunki w jakich przyjmowali wołały o pomstę do nieba. Cóż ... popyt kształtuje podaż .

Jeśli już chcecie powierzyć swoje zdrowie w ręce takiej ,,taniej " pielęgniarki, żądajcie przynajmniej okazania aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • Gość: opiekun IP: *.static.ip.netia.com.pl 10.07.17, 17:33
    10 zł do ręki za 1 bo ceny na rachunek są od 10 do 25 zł brutto
  • Gość: Tarantula IP: 193.105.35.* 15.05.18, 14:13
    Bilet w Warszawie 4.40 na 75 min - cena zastrzyku 5 zł . Jeśli pielęgniarka wyrobi się w 75 min to zarobi 60 gr ...smile na jej miejscu to nawet nie chciało by mi się odebrać telefonu. Albo godziny szczytu Warszawa -- zastrzyk 25 zł ---koszt dojazdu samochodem w korkach 30 zł --- to jeszcze musiała by dopłacać. Pracuje jako masażysta i powiem tak ...jeśli za masaż nie wezmę za 1h --100 -180 zł to nie biorę zlecenia. Powiem więcej, żeby sobie dup... nie zawracać wrzucam sknerusa od razu do kontaktów blokowanych w telefonie i nie chcę mieć już z nim nic wspólnego , ponieważ marnuje mój cenny czas i blokuje mi telefon. Takie są realia.
  • Gość: Renata Bielany IP: *.m247.com 15.05.18, 14:33
    Mam gdzieś cenę jesli za 5-10-15 zł boli mnie dup..sko po zastrzyku 2 tygodnie. Przede wszystkim szukam pielęgniarki, która dobrze robi zastrzyki, a później patrzę na cenę. Ale i tak wygrywa tu jakość a nie cena. Za 5 zł to bałabym sie wystawić tył..ek do kucia smile Koleżanka opisywała przygode z dentystką o co najmniej miernych umiejętnościach, a ja nie chciałabym spotkać na swej drodze zfrustrowanej pielęgniarki.A za 5 zł można popaść we frustracjęsmile Najlepsze są pielęgniarki z polecenia. Mi poleciła koleżanka jakąś pielęgniarkę i byłam bardzo zadowolona , nastawiłam się na ból a tu niespodzianka nie bolało. Pielęgniarka miała na imię Daria albo Dorota , juz nie pamiętam ale pamiętam do tej pory , że NIE BOLAŁO i to jest to .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka