• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Problem Dodaj do ulubionych

  • 03.06.02, 08:58
    Dzień dobry!! Mam pytanie które mnie bardzo nurtuje i nie daje spokoju!! Od
    niespełna miesiąca 16 dni zażywam tabletki antykoncepcyjne Hormonet!!! Żadnych
    nie pożądanych objawów nie zauważyłam, poza tym że miałam krwawienie około 7
    dni i potem niemalże do tej pory na wkładkach mam małe krwawe suszki a podczas
    stosunku to krwawienie jest znacznie większe odczuwam również pieczenie w
    pochwie nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale tusz przed wzięciem tabletek
    antykoncepcyjnych zażywałam tabletki dopochwowe przeciw upławom (antybiotyk )
    miałam zażyć 10 tabletek nie zdążyłam wziąć ich do końca i zaczął mi się
    wcześniej o 10 dni okres zapewne one go wywołały bo wcześniej miałam
    regularnie!!! Czy to może te tabletki przeciw upławom tak wysuszyły mi pochwę
    czy też jest inny powód tego krwawienia podczas stosunku!! Proszę mi powiedzieć
    czy powinnam się martwić, czy te tabletki są skuteczne dla mnie!!! Zostałam
    poinstruowana, że zaczynają działać od momentu ich wzięcia po raz pierwszy!!!!
    Dziękuje z góry za odpowiedź!! Pozdrawiam!!
    Edytor zaawansowany
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.