miesiaczka w ciazy?? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy jest mozliwa miesiaczka w ciazy?? czy jest to tylko krwawnienie podobne
    do niej w czasie kiedy prawdziwa miesiaczka powinna wystpic?? jezeli tak to
    jak takie krwawienie wyglada i ile trwa? czy jest tak samo obfite?? bardzo
    prosze o pomoc, dziekuje
    • Gość: Mela IP: 193.59.91.* 21.02.05, 15:03
      Zdarza się, że miesiączka nawet może wystąpić do 3 miesiąca ciąży. Jednak
      krwawiena są skąpe, raczej plamienia.
      • zawsze??
        tzn. czy zawsze jest skąpe?? jeśli np. jestem po dwóch dość obfitych okresach,
        to na bank nie ma takiej mozliwości, że jestem w ciązy??

Pewnie zaraz sie ktos zdenerwuje, że znowu ten sam temat, ale ja osobiście mam
        obsesję na tym punkcie
        • Gość: kika IP: *.acn.waw.pl 21.02.05, 15:14
          to zrób test c.
          • robiłam przed pierwszym okresem nawet dwa. (9 i 11dni po zbliżeniu)
            oba wyszły oczywiście negatywne
            Mówię, że mam obsesję... sad
            • nie robi się testów przed terminem miesiączki - bo zwykle po 9 czy 11 dniach
              jeszcze jest za wcześnie - jeśli masz obsesję to zrób teraz czy też po
              miesiączce. A co do krwawień co-miesięcznych moja koleżanka miała do 4 m-ca
              normalne krwawienia -wcale nie mniej obfite i nie miała zielonego pojęcia że za
              kilka iesięcy urodzi śliczną dziewuszkę smile
              --
              nasze maleństwo smile
              src="lilypie.com/days/050729/2/0/1/+1"
              • podobijaj mnie jeszcze... :p
                • Gość: keti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 15:35
                  mnie ten temt również bardzo interesuje. MIałam obfity bolesny okres a
                  wczesniej małą schizkę ciążową.... i co znacza to że nie moge mieć pewności że
                  nie jestem? Jaki procent kobiet ma tak, że ma normalną miesiączkę? Chyba nie
                  większość tylko sporadyczne przypadki/????
                  • już myslałam, ze jestem sama...
                    Napisałas, że MIAŁAŚ schizkę. juz nie masz?? jak się "tego" pozbyłaś??
                    • Gość: keti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 15:48
                      wcale sie jej nie pozbylam....nadal ja mam mimo ze zrobilam test (ale po
                      południu w 3 dniu okresu) wyszedl negatywnie ale ja nadal sie schizuje....i
                      chyba zrobie nastepny test....A bieżesz pigulki kociaku? Bo ja dodatkowo
                      jeszcze biore piguly a schize mialam bno jeden zapomnialam....jakie masz powody
                      do tej schizy?
                      • piguł nie biorę, bo podobno nie moge; lekarza nie pytałam, bo nie byłam u
                        niego; a o tym, ze nie powinnam powiedziały mi dziewczynki tu na forum (miałam
                        usuwane żylaki i jestem "genetycznie" nimi "obciążona").
                        TEORETYCZNIE nie mam podstaw, zeby mysleć, ze jestem w ciązy, bo do stosunku
                        wtedy nie doszło, tylko był taki "moment", ze on dotknął najpierw siebie, a
                        później mnie (a nie wiem czy miał wytrysk). Okresy miałam dwa (oba w terminie),
                        przy czym jeden jakiś "dziwny", bo drugiego dnia rano (jak tylko wstałam z
                        łóżka) "pociekło" mi po nogach bardzo duzo krwi.
                        Więc jak widać podstw nie ma, a jednak...
                        A teraz znowu wariuję, bo w sb też miałam "zbliżenie", też bez
                        stosunku, "skończył" na moich piersiach, później sie wytarliśmy i nie
                        pozwoliłam mu nawet (ze strachu), żeby się do mnie przytulił na "łyżeczki"; za
                        co się chyba troszke obraził.

No i co o tym myślisz?? sad
                        • Gość: keti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 16:09
                          Kociak, a więc jestśmy w podobnej sytuacji: Ja się denerujw tylko dlatego, że
                          uwazałam zle 0n na chilę wszedł bez gumki, potem z gumka....z Twojego opisu
                          wunika, że ewentualne plemniczki mogly sie przemiescic na plcach olbo
                          powedrować w piersi, No Co TY kociak!!! Plemniczki nie sa az takie zdolen zeby
                          wedrowac po calym ciele do celu wink Myślę, że nie masz się co denerwować.
                          Musiałybyśmy być ogronymi pechowcami zeby zajsc w ciaże w taki sposob....w
                          Twoim przypadku to nawet nie był stosunek przerywany....w moim tak po trosze,
                          ale dosłownie sekundowy....A to, ze ten 3 okres masz mniej obfity moze wynikac
                          z roznych wzgledów....jesli jestes nastolatka...to moze jeszcze w gre wchodzic
                          wiek....stres zwiazany z nauka i rozne podobne czynniki.......Trzymam kciuki
                          zeby bylo wszytko dobrze...i doskonale rozumiem Twoje zmartwienie bo ja sobie
                          rowniez podobnie wkrecam....Jak juz nie dasz rady zrob test rano i bedzie
                          wiadomo, po takim czasie na pewno sie nie omyli....(chociaz ja sie boje robic 2
                          raz test bo boje sie ze mi co innego pokaze, lepiej poczekam do nst.
                          miesiaczki.....)
                          • nie miałam jeszcze trzeciego okresu... a to ten drugi miałam BARDZIEJ obfity.

Moze pójdziemy na jakąś terapię??

• Gość: keti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 16:19
                              wink no chyba by się przydała....sorka, coś pomyliłam z ta 3 @. Zatem skoro były
                              2 obfite to LUZZZZZZZ. A zamista terapii, tak jak mówię....odczekaj jak dasz
                              radę na 3 okres i zrób po nim na zupełnym luzie test rano...wtedy na bank
                              będziesz pewna ze nie jestes. Ja tak zrobie jak dostane 2 okres po tym
                              fatalnym "zapomnieniu" się. A jak nie dasz rady to zrob teraz. Myślę, że lepiej
                              wiedzieć i znaleźć sobie inne zmartwienie. CHociaż to nie takie proste
                              wiem....czekasz na wynik testu jak na wyrok....ale kociak, skoro dałas reade z
                              2 testami zrob 3. Maszeruj do apteki...
    • W ciazy moze wystapic krwawienie, ale nie nazywamy go miesiaczka. Moze wystapic
      w kazdym terminie i moze miec rozne nasilenie - od plamienia do silnego
      krwawienia, a nawet krwotoku.
      Krwawienie i plamienie w I trymestrze najczesciej nie swiadczy o niczym
      groznym, ale bywa róznie. Moze oznaczac banalne pekniecie naczynka w szyjce
      lub poronienie, obumarcie ciazy. W II i III trymestrze - to bardzo powazne
      zagrozenie zycia matki i dziecka i nie powinno byc absolutnie lekcewazone.
    • skoro tak się boicie, to żadna odpowiedź, ani wynik testu was nie zadowoli.

--
      Tyle masz z życia, ile sobie odpuścisz smile
      • Gość: keti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.05, 15:59
        Lilith, myślę ze zadowoliłaby mnie informacja potwierdzona przez ginekologa czy
        jakiegos tam eksperta, że zdzarza się to 1 na milion przypadków....albo chociaż
        na 1000. I wtedy wiedziałabym, że szanse są znikome na taką okoliczność. Jesli
        coś takiego znajdziecie to napiszcie, na pewno pomoze to następnym, któe będą
        miały podobne jazdy...
    • Gość: aga IP: *.zin.lublin.pl 21.02.05, 15:56
      Idz na USG, na pewno wykaze ciaze,ja tez sie baaaardzo balam ze jestem mimo
      tego, ze mialam okres-krotszy niz zwykle,zle samopoczucie,ktore podejrzewam
      bylo wynikiem strachu, non stop podwyzszona temp do 37,1, 37,2,brak
      apetytu,bole piersi(cos w rodzaju klucia brodawek),bole brzucha i czeste
      oddawanie moczu.W 7 dc bylam u gina,ktory nic nie zauwazyl,ale niepokoily go
      moje bole brzucha i skierowal mnie na usg-balam sie nadal, dostawalam bialej
      goraczki ze moge jednak byc w ciazy.Bylam na tym usg dopochwowym i nic nie
      wykazalo(tzn nie wykazalo ciazy),to bym kon 2 tyg po okresie.
      Dopiero teraz sie uspokoilam, no chyba ze ktos mi powie,ze to jednak nie jest
      wiarygodne??
    • Gość: 2 IP: *.zin.lublin.pl 21.02.05, 16:11
      Luna-a usg nie daje gwarancji?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.