Dodaj do ulubionych

Pieprzyki, solarium a tabletki (Harmonet)...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 13:50
Biore Harmonet 1,5 roku, wszystko jest ok, nie przytylam, nie mam napadow
melancholii wink a po solarium nic mi sie nie dzialo. Zadnych przebarwien, nic.
A ostatno z przerazeniem widze, jak przybywa mi pieprzykow. Wydaje mi sie ze
to wlasnie od opalania i od tabletek. Nie chcialabym jednak zmieniac
Harmonetu i tez nie chce rezygnowac z bycia brazowa. Moze jednak zmiana
tabletek cos by pomogla? Moze ktoras z Was miała/ma podobny problem?
Edytor zaawansowany
  • Gość: aska IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.05, 13:55
    hej ja tez od jakos 3 lat... notorycznie chodze i opalam sie w solarium, co
    prawda nie biore zadnych tabletek.. ale Zauwazylam,, ze wlansie tez przybylo mi
    piperzykow,
    Wiec moze znien te twoje anty,,, moze problem minie,
    albo poprostu-bedziesz miec tak jak ja,, z czasem, bo Solarium -przybywa
    piperzykow,,,
    POZDRAWIAM; MILEGO Slonecznego DNIA smile
  • Gość: Niki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 19:17
    Ja po solarium zostałam szczęśliwą posiadaczką podwójnej ilości (i wielkości)
    pieprzyków chociaż opalałam się bardzo rozsądnie. Po opalaniu na słońcu nigdy
    nie miałam takich objawów.
    Z solarium zrezygnowałam czego bardzo żałuję, bo 10 minut raz w tygodniu dobrze
    na mnie oddziaływało - światło na depresję, a wysuszanie skóry na łojotok. No
    cóż - takie jest życie...
  • Gość: Monica IP: *.wlb.vectranet.pl / *.wlb.vectranet.pl 10.04.05, 20:11
    Trzeba niestety uważać na czerniaka. Myślę, że pieprzyki wychodzą po nadmiernej
    ilości promieni nie tylko dziewczynom zażywającym pigułki. To obrona skóry
    przed UV.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka