Dodaj do ulubionych

Mała miesiączka...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.05, 06:04
Czy ktoś z Was miał podobnie - używam Diany od 5 miesięcy i obecnie dostałam
miesiączki.
Jest o czasie, ale jest bardzo skąpa, tzn. troszkę rano i troszkę w ciągu
dnia. Po nocy nic nie ma... Trochę się martwię, że taka dziwna - czym to może
być spowodowane?
Dzięki za rady.
Edytor zaawansowany
  • anna_deszczowa 12.04.05, 08:32
    nie wiem czy przy diane ale ogolnie przy pigulkach zdarzaja sie takie sytuacje.
    trzeba sie cieszyc ze nie leci jak z kranu a nie marudzic wink
    --
    Et si c'était vrai...
    www.neopets.com/randomfriend.phtml?user=magiczna
  • Gość: jolka IP: *.dip.t-dialin.net 12.04.05, 15:26
    spoko, nie panikuj, jezeli ci sie cos zmienilo- w razie co zglos to
    lekarzowi,,,
    ale najwazniejsze ze jest - skapa -ale jest !!
    czesto sie zmienia, ze wzegledu na leki, po porodach,,
    najwazniejsze ze cialo sie oczysza... i cos tam leci
    smile
    pozdawiam,
  • Gość: zulka IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.05, 19:42
    po Dianie okres, który nim tak naprawde juz nie jest, trwał czasem "aż" 2-3
    dni, w ilosci minimalnej. I było ok. Powiedz lakarzowi jak sie boisz wszystko
    Ci wytłumaczy.
  • anna_deszczowa 12.04.05, 22:41
    biore pigulki juz prawie trzy lata i dwa razy zdarzyl mi sie taki niby okres a
    wlasciwie plamienie i lekarz wyjasnil mi ze tak moze czasem byc. wiec bez
    paniki. mozesz zrobic tescik dla pewnosci smile
    --
    Et si c'était vrai...
    www.neopets.com/randomfriend.phtml?user=magiczna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka