• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dieta pszeniczna czy to działa?

• 20.04.05, 20:05
    zaczęłam 2 dni temu dietę polegającą na jedzeniu 3 razy dziennie gotowanej
    pszenicy, mam zamiar zrzucić około 5 kg. Myśle ,że jest to osiągalne , czy
    ktoś już ma jakieś doświadczenia pozytywne po stosowaniu takiej diety. Ja
    waże przy wzroście 175 cm. 80 kg.Nie jestem gruba, jednak mam wrażenie,że
    potężna ze mnie kobieta
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Kamila IP: *.net.pulawy.pl / *.net.pulawy.pl 20.04.05, 20:37
      Tak działa :o)
      Ale musisz przygotować sie na dziwne reakcje swojego organizmu.. wiem ze to
      głupie ale uparłam się jak nie wiem co.. chociaz było ciężko.. Pozwalałam sobie
      na kawę a to podobno zakazane.. To kuracja <14 dniowa> oczyszczająca organizm.
      Jest bardzo skuteczna ale dla osoby która przechodzi z "normalnego jedzenia" od
      razy na "pszenicę"moze sobie zaszkodzić- mam na myśli omdlenia bo organizm
      doznaje szoku i robi się słabo..

Zrób sobie wcześniej pare dni na sałatkach, surówkach potem 2 dni na jabkach
      tartych + marchewka +łyżeczka oleju to wchłonie sie wit A lepiej<na drobnej
      tartce>. Albo same tarte jabłka.

Poza tym mi to oczyszczanie organizmu- pszeniczne bardzo pomogło bo potem tzn
      po skończeniu kuracjii oczywiscie mniej jadłam i też na zasadzie powolnego
      przestawiania organizmu na normalne jedzenie.. Potem moim zdaniem bardzo dobrze
      zmienić styl odzywiania nie na zasadzie odchudzania tylko całkowicie. Np. Dieta
      Montignaca ,albo jak w moim przypadku Dieta w/g Maji Błaszczyszyn.
      Moim zdaniem, nie jestem lekarzem ani specjalistą w tej dziedzinie jedynie mogę
      być żywym przykładem..
      Ta kuracja oczyszczająca bardzo mi pomogła i potraktowałam ją jak wstęp do
      zmiany stylu odżywiana. I w efekcie po skończeniu "pszenicy" schudłam jeszcze
      3kg. A potem jedząc "rozsądnie" czasem tez snikersa np. albo takie "zakazane
      produkty" tzn słodycze, karczki z grilla- uwielbian :o) .. z.. piwem :o).. itp.
      też chudłam .. wiem ze to dziwne.. i niezrozumiałe bo sama byłam w szoku, ale
      przemiana mi sie poprawiła tylko to wszystko robiłam bardzo powoli... żeby
      sobie nie zaszkodzić.
      Teraz powiem tak.. waga utrzymuje mi sie na stałym poziomie 55kg a czasem zjem
      2500 kcal a czasem 1500kcal
      AAA własnie i na pszenicy schdłam 10 kg z 70-ciu na 60kg a potem 3kg. i potem
      nie wiem kiedy te 2kg zgubiłam a juz mi nie zależało.. także teraz mam troche
      mozna by powiedzieć niechcacy.. 55kg przy 175.
      Ja tą głodówkę polecam tylko z rozsądnym podejściem powinna przynieść lepszy
      skutek niz sie oczekuje :o)
      Pozdrawiam!
      • Gość: Kamila IP: *.net.pulawy.pl / *.net.pulawy.pl 20.04.05, 20:41
        AA jeszcze.. zapomniałam dodać ja pszenicę jadłam w ilosciach maxymalnych..tzn
        nie wyliczone porcje tylko tyle ile chciałam bo jak byłam głodna.. okropnie..
        to.. a potem to juz nie mogłam na nia patrzeć i wcale jej nie jadłam.. tylko
        odrobinki..
        Oj troszkę Cię pewnie zamęczyłam moim długim opisem ale jestem tą kuracją
        pszeniczną zachwycona..
        No nic trzymam kciuki za Twoje sukcesy!! :o)
        • Gość: Ala IP: *.ds.pg.gda.pl / *.ds.pg.gda.pl 20.04.05, 20:47
          a moglabys napisac dokladnie na czym ta dieta polega i jak sie ta pszenice
          gotuje? Bo ja tez chcialabym troche zrzucic smile
    • 20.04.05, 20:54
      Ooooj, zazdroszczę, ja po dwóch dniach odpadłam... Już pod koniec pierwszego
      rosło mi to w ustach i wyłam na widok jabłek, których na codzień nie lubięsmile
      Powodzenia!

16%VOL
      22%VAT

takie tam... forum homeopatia
      • 20.04.05, 21:10
        Ja się właśnie przymierzam do zastosowania diety pszenicznej.Chcę zacząć od
        poniedziałku.Jak na razie trochę jestem przeziębiona i nie wiem czy w takim
        stanie mogę zacząć.Trochę się boję-jak wytrzymam, ale chcę
        spróbować.Słyszałam , że dieta super działa na cerę i włosy.
        • 20.04.05, 21:12
          Gola, co masz zaczynać od poniedziałku, zacznij od czwartku. Od poniedziałku to
          se każdy może zacząć.

16%VOL
          22%VAT

takie tam... forum homeopatia
          • 20.04.05, 21:23
            No niby tak.Ale podobno w poniedziłek jest pełnia księżyca i to dobry czas na
            oczyszczanie. Poza tym muszę się zaopatrzyć w sporą ilość pszenicy.
            • Gość: Kamila IP: *.net.pulawy.pl / *.net.pulawy.pl 20.04.05, 22:12
              O tej oczeszczającej kuracjii doqwiedziałam sie neichcacy oc takiego
              pana "bioenergoterapeuty"on ją stosował i mi sie tak zapamiętało,a potem
              natknęłam sie na książkę o kuracjach oczyszczających organizm.
              I tam było tak :
              kuracja trwa 14 dni
              tylko pszenica +woda
              jje sie ile chce bez ograniczeń

Tylko w/g mnie bardzo wazne jest przygotowanie do takiej głodówki, zeby sie
              organizm nie zszokował...
              I potem.. tez wszystko powolutku.. tzn ostroznie z cieżkostrawnymi produktami..

A tak sie smieję pod nosem ze zakochałam się.. i wytrwałam .. bo wczesniej..
              hmm.. Ale tylko szkoda ze nieszczęśliwie sie zakochałam sad ale jak by nie było
              nie ma tego złego :o)

AA.. i na tej stronce piszą tez na ten temat co nieco
              www.mag.media.pl/CZASOPIS/2004/200404/wiosenne.htm
              Ale ja taka dokładna nie byłam jak tam piszą..

Pozdrowionka przesyłam i trzymam kciuki.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.