Dziewczyny!! Proponuję otworzyć listę dobrych ginekologów!!!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Gość: aga IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.10.01, 12:55
      szukam informacji na temat doktora Wiktora Jarosza. Planuje ciąże - czy jest to
      człowiek któremu mozna zaufać?
      • Gość: stiena IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.10.01, 14:51
        zobacz na forum www.edziecko.pl na regionalnych temat lista ginekologów godnych
        polecenia we Wrocławiu , tam dwie osoby wypowiadały sie na temat tego lekarza,
        pozdr.stiena
      • Gość: Jona IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.11.01, 20:01
        Gość portalu: aga napisał(a):

> szukam informacji na temat doktora Wiktora Jarosza. Planuje ciąże - czy jest to
        >
        > człowiek któremu mozna zaufać?

NIE!!!
        Stanowczo odradzam!
        Kiedyś jego ojciec był bardzo znany, no i może wtedy dobry.
        Teraz to tzw. karierowicze.
        ale jest lekarz , ktorego gorąco polecam

dr Andrzej Pawluk - na codzień pracuje w szpitalu w Brochowie na ul. Warszawskiej
        2
        niesamowicie diagnozuje,cudowny operator, porody odbiera w taki sposób, że aż
        lżej się rodzi, nie jest karierowiczem czego dowodem jest fakt, iż bardzo często
        nie bierze pieniedzy za wizytę.
        Nie należy do żadnej kliki lekarskiej choć szpital ten z tego słynie.
        • Gość: Zuza IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 15.12.01, 16:29
          Skąd ta opinia, szczególnie o W.Jaroszu?!
          Słyszałam, i owszem, słabsze opinie o jego ojcu, ale nie o nim!
          Zaczęłam do niego chodzić z polecenia MNÓSTWA osób i uważam, że jest
          fantastyczny. Mam z resztą porównanie z moją poprzednią ginekolog i bardzo
          jestem zadowolona ze zmiany.
          Dlaczego nazywasz ich karierowiczami? Cena? Czy jakoś usług i rzetelność w
          pracy? Czy masz jakieś złe doświadczenia?
      • Mam do Ciebie pytanie. dopiero teraz przegladalam archiwym forum gazety
        Wyborczej i znalazlam Twoje pytanie. Powiedz mi, jakie dostałaś informacje
        dotyczące ginekologa Wiktora Jarosza i czy sama korzystalas z jego uslug? I w
        ogole prosilabym o jak najwiecej informacji na jego tema..jesli to mozliwe
        oczywiscie. Bylabym bardzo wdizeczna bo on prowadzi moja ciaze ale czasem mam
        mieszane uczucia co do niego.
        pozdrawiam
        ewa
    • jest świetny dr Weinbrener w Vicie na Szewskiej (bardzo miły, stateczny pan,
      lepszy niż środki uspokajające...)
      słyszałam też dużo dobrego o dr Bloku, ale nie wiem gdzie dokładnie przyjmuje

powodzenia smile
      • Gość: Ania IP: *.pkp.wroc.pl 05.11.01, 13:38

amh_traduc napisał(a):

> jest świetny dr Weinbrener w Vicie na Szewskiej (bardzo miły, stateczny pan,
        > lepszy niż środki uspokajające...)
        > słyszałam też dużo dobrego o dr Bloku, ale nie wiem gdzie dokładnie przyjmuje
        >
        > powodzenia smile

A ja wymienionego miłego Pana Doktora stanowczo odradzam!
        Byłam przed laty jego pacjentkš - też był bardzo miły.
        Faszerował mnie hormonami (bez badań!) , których jak się okazałam mam aż nadto. W efekcie zrujnowałam sobie wštrobę
        • Gość: Ewa IP: 217.67.196.* 13.11.01, 16:44
          a czy ktoś ma jakieś informacje o dr Skośkiewicz (Na Grobli/Brochów). Wybieram
          się do niego po raz pierwszy.
          Chciałabym rodzić na Brochowie. Może któraś może mi polecić innego ginekologa z
          Brochowa. Ważne jest, abym mogła na wizyty umawiać się na soboty. W tygodniu
          jestem poza Wrocławiem.
          pozdr.
          Ewa
          • Gość portalu: Ewa napisał(a):

> a czy ktoś ma jakieś informacje o dr Skośkiewicz (Na Grobli/Brochów). Wybieram
            > się do niego po raz pierwszy.
            > Chciałabym rodzić na Brochowie. Może któraś może mi polecić innego ginekologa z
            >
            > Brochowa. Ważne jest, abym mogła na wizyty umawiać się na soboty. W tygodniu
            > jestem poza Wrocławiem.
            > pozdr.
            > Ewa

Ewo!!
            Na Brochowie jest tylko jeden lekarz dr Andrzej Pawluk.
            Odradzam prywatna klinikę " Na Grobli"
            O doktorze skośkiewiczu nie bedę się wypowiadać
            pozdrawiam
            • Gość: AGA G IP: *.devs.futuro.pl 16.11.01, 13:26
              Czy moze mi podać namiary na dr Pawluka pracującego na Brochowie we Wrocławiu.
              Gdzie przyjmuje (adres ewentualnie numer telefonu). Jeszcze jedno pytanie
              dlaczego odradzacie Poliklinikę na Grobli, leczę się tam od samego początku.
              • Gość: Ewa IP: 217.67.196.* 16.11.01, 15:38
                Powiedzmy sobie: zawsze będą osoby, które są z danego lekarza zadowolone i
                takie, które powiedzą o nim, że to wał.
                Przekonam się 1.12, bo wtedy mam pierwszą wizytę u dr Skośkiewicza. Jak mi się
                nie spodoba, to go zmienię na innego.
                Jednak o innych przychodniach nikt nie pisze tyle, co o Na Grobli. Też bym
                osobiście wolała korzystać chociażby z HIH-u, bo tam mam darmowe wizyty. O
                specjalistach z tej przychodni jednak nikt nie napisał.
                A jeszcze za dawnych czasów chodziłam do dr Zalewskiej na Karłowicach, ale tam
                ciągle były takie kolejki, że trzeba było spędzić min. 2 h przed gabinetem (nie
                umawiała na konkretną godz.)
                pozdrawiam
                Ewa
                • Gość portalu: Ewa napisał(a):

> Powiedzmy sobie: zawsze będą osoby, które są z danego lekarza zadowolone i
                  > takie, które powiedzą o nim, że to wał.
                  > Przekonam się 1.12, bo wtedy mam pierwszą wizytę u dr Skośkiewicza. Jak mi się
                  > nie spodoba, to go zmienię na innego.
                  > Jednak o innych przychodniach nikt nie pisze tyle, co o Na Grobli. Też bym
                  > osobiście wolała korzystać chociażby z HIH-u, bo tam mam darmowe wizyty. O
                  > specjalistach z tej przychodni jednak nikt nie napisał.
                  > A jeszcze za dawnych czasów chodziłam do dr Zalewskiej na Karłowicach, ale tam
                  > ciągle były takie kolejki, że trzeba było spędzić min. 2 h przed gabinetem (nie
                  >
                  > umawiała na konkretną godz.)
                  > pozdrawiam
                  > Ewa

Ewo!!!
                  Zapytałaś więc odpowiedziałam.
                  Oczywiście wybór należeć będzie jak zawsze do Ciebie.
                  Nasze sypmatie i antypatie są czymś zawsze poparte, w tym przypadku negując coś
                  lub kogoś nie kieruję się osobistymi odczuciami. Do niczego nie będę ani
                  nakłaniać ani uprzedzać.
                  Zrozumiałam Twoje zapytanie w ten sposób, że chciałabyś trafić do rzetelnego
                  lekarza ( i czy dr Skośkiewicz takim jest?)więc wyraziłam swoja opinię iż jedynym
                  takim lekarzem z niesamowitą wiedzą, lekarską intuicją i człowieczym wyczuciem
                  jest TYLKO dr Andrzej Pawluk.
                  Może powiem bardzo delikatnie a dosadnie. Wszyscy z grobli to karierowicze.
                  Wierzyć mi nie musisz, zresztą wcale mi na tym nie zależy i tak zrobisz jak
                  uznasz.
                  Ja z nimi tylko pracuję. Nigdy sie u nich nie leczę. Nie miałabym odwagi.
                  Pozdrawiam
              • Gość portalu: AGA G napisał(a):

> Czy moze mi podać namiary na dr Pawluka pracującego na Brochowie we Wrocławiu.
                > Gdzie przyjmuje (adres ewentualnie numer telefonu). Jeszcze jedno pytanie
                > dlaczego odradzacie Poliklinikę na Grobli, leczę się tam od samego początku.

Witaj
                Odsyłam do mojej odpowiedzi na list Ewy.
                dr A. Pawluk tel do szpitala 342-86-31 prosić pracownię USG
                • Witam, bardzo dawno temu, byłam wtedy baaardzo młoda i niedoświadczona...dr
                  A.Pawluk "robił" mi usg dopochwowo...badanie dość stesujace dla mnie, wtedy
                  młodziutkiej osóbki. Mam bardzo dobre wspomnienia i dziękuję Mu za nie. Jestem
                  wdzięczna za delikatność i tak miłe podejście do młodej dziewczyny. Polecam
                  Pana dr z czystym sumieniem...
                  pozdrawiam, Conti
                  • Ja też rozumiem dlaczego wszyscy chwalą dr Pawluka - ostatnio powiedział, że
                    mój siedmiomiesięczmny dzidziuś w brzuszku to drugi gatunek - czyli dziewczynka
                    a dla mnie to była najpiękniejsza wiadomość pod słońcem. I dzięki mu za tą
                    wiadomośćsmile)))))
                    Przy okazji polecam dr Agnieszkę Żuchowską - pracuje na Brochowie i w
                    Medicoverze na Grabiszyńskiej - wyjątkowo miła i sympatyczna młoda pani - ja
                    jestem z niej wyjątkowo zadowolona
                    • We Wrocławiu zaczęłam chodzić do dr Magdaleny Miś-Michałek w Eskulapie na
                      Bulwarze Ikara 18 (niedaleko Astry). To placówka niepubliczna, ale mają umowę z
                      kasą chorych. Wizytą byłam zachwycona - fachowe porady, bez mojej podpowiedzi
                      bezbłędnie powiedziała mi, co wcześniej leczyłam i jak (?!) - zgadzało się,
                      zrobiła szegółowy wywiad lekarski i USG na miejscu (w standardzie, tzn. robi je
                      bez wyraźnej konieczności, np. choroby, dolegliwości, moja wizyta była czysto
                      kontrolna). Jeśli sie już jest w kartotece Eskulapa, nie trzeba sie
                      rejestrować, aby co jakiś czas zgłaszać się po receptę na pigułki. Wystarczy
                      zadzwonić, a receptę odebrać w dowolnym terminie z recepcji. Pani dr to
                      ginekolog-położnik, rozmawiałam z babkami w ciąży na poczekalni i bardzo ją
                      chwaliły, więc jeśli chcecie być w ciąży pod dobrą opieką, to będzie
                      najprawdopodobniej dobry wybór. Ja uzyskałam w gabinecie wszystkie informacje,
                      o które mi chodziło, moje pytania nie zostały zlekceważone. Poza tym wizyty
                      umawia się na godziny, przeważnie trzeba dzwonić kilka dni wczesniej, ale
                      myślę, że jeśli to pilna sprawa to traktowanie takiego przypadku jest inne. W
                      ogóle widzę, że to bardzo dobry adres. smile
                      • Ja również polecam Panią Dr Miś-Michałek. Jest osobą przemiłą i naprawdę na
                        wizyty do Niej chodzę z wielką przyjemnością. POLECAM !!! Jedyny minusem jest
                        to ,że ostatnimi czasy bardzo ciężko jest się dostać do Pani doktor, jest wielu
                        chętnych i dodzwonić się na recepcję w celu rejestracji jest bardzo ciężko sad
                        Teraz odbywa się to na zasadzie KTO PIERWSZY TEN LEPSZY, a jeszcze nie tak
                        dawno można było spokojnie dodzwonić się na recepcję i umówić na wizytę już na
                        2-gi ,3-ci dzień. Ostatnio po miesięcznych zmaganiach w końcu się dostałam smile
    • Gość: gabi27 IP: *.opm.pl 05.11.01, 10:48
      A moze ktos zna dobrego ginekologa w Bielsku-Białej? Bede wdzieczna za informacje. Pozdrawiam wszystkich!
      • Gość: ppp IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.12.01, 02:54
        Dobry jest dr Roztoczynski, polecam tez dr Monike Holerek, ale ona nie
        przepisuje pigulek (uznaje tylko naturalne metody planowania rodziny).
      • Chdzę do dr Kastelik w Beskidzkim Centrum Medycznym. Jest dobra, sprawdzona...
        ale zdarzyło mi się, że miała dla mnie mniej czasu niż tego potrzebowałam.

Gość portalu: gabi27 napisał(a):

> A moze ktos zna dobrego ginekologa w Bielsku-Białej? Bede wdzieczna za
        informac
        > je. Pozdrawiam wszystkich!
    • Gość: Lela IP: *.stat.gov.pl 05.11.01, 11:12
      A może ktoś mógłby mi polecić dobrego ginekologa z Rzeszowa.
      Dzięki
      • Gość: jaz IP: 195.117.159.* 07.11.01, 11:18
        Podaj nazwisko dobrego lekarza -pliz
      • Gość: monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 20:44
        Hydzik, przyjmuje na warzywnej ma tez prywatny gabinet, mozna z facetem pogadac
        wszystko wytlumaczy, nie nalezy do ginekologow milczkow, zajmuje sie tez
        bezplodnoscia i hormonami, jak trzeba to od razu robi usg, nie slyszalam zeby
        mial jakies wpadki lekarskie
    • Witam.Czy moglybyscie polecic mi jakiegos NAPRAWDE dobrego i fachowego (a przy
      tym sympatycznego)lekarza w KATOWICACH??Slyszalam juz o Nowaku,ale jest dosyc
      drogi.Bylam takze u Zembrzyckiego (Katowice ul.Sowinskiego 19)Czy ktoras zna
      moze tego specjaliste?Mnie osobiscie zaniepokoil fakt,ze ani razu nie
      zaproponowal mi badania piersi (choc bylam juz 3-krotnie).Czy wiecie o nim cos
      wiecej?
      • Gość portalu: Gaba napisał(a):

> Witam.Czy moglybyscie polecic mi jakiegos NAPRAWDE dobrego i fachowego (a przy
        > tym sympatycznego)lekarza w KATOWICACH??Slyszalam juz o Nowaku,ale jest dosyc
        > drogi.

kochana Gabo- chodziłam do dr Nowaka prawie 4 lata - delikatny, miły ale to nie
        wystarczy. Świetny na pierwszy kontakt dziewczyny z lekarzem tego typu, ale z tym
        badaniem piersi to mit - dostał nagrodę OK, ale w ciągiu 3 z hakiem lat badał
        mnie tylko dwukrotnie - no i kasę bierze ogromną - ostatnio za wizytę 70 zl, nie
        wiem ile teraz bo zmieniłam lekarza. A o "poważnym" podejściu do pacjentek niech
        świadczy chociażby wygląd poczekalni - tam kobiety w ciąży "gniotą" się na
        niewygodnych ogródkowych plastikach po kilka godzin. Może kiedyś był inny
        inaczej.. ale cóż ta okropna, wszystkiemu winna woda sodowa... Teraz to on może
        wybierać w pacjentkach a nie pacjentki jego, a szkoda, bo też lubiłam wizyty u
        niego - jednak poza miłą atmosferą chciałabym usłyszeć coś innego niż :" w pani
        wypadku już się nic nie da zrobić"
    • Gość: Julka IP: *.net17.katowice.pl 09.11.01, 13:43
      Milego kompetentnego lekarza w Katowicach,a przy tym sprawdzonego.Zamierzam sie
      wybrac pierwszy raz do lekarza i chce miec pewnosc,ze nie bedzie to
      traumatyczne przezycie wink.Z gory dziekuje!
      • Gość: brombeer IP: *.proxy.aol.com 06.12.01, 01:21
        Polecam calym sercem dra Marka Bielewicza, bardzo dobrego specjaliste i
        niezwykle kulturalnego czlowieka.P. doktor umie sluchac, co jest b.rzadka
        sprawa, badanie przeprowadza fachowo i b. delikatnie. Ma swietnie wyposazony
        gabinet i labolatorium na miejscu. Jest niezwykle pracowitym czlowiekiem,
        zawsze zyczliwy i chetnie udziela odpowiedzi na kazde pytanie pacjentki.
        P. doktor ma tlumy wiernych pacjentek, dlugo sie czeka na wizyte, ale warto, bo
        jest wyjatkowy. Polecila mi go kolezanka, ja polecilam kilku kolezankom i
        wszystkie chodzimy do niego od lat z roznymi problemami zdrowotntmi i z ciazami.
        Nigdy nie zawiodl!
        tel. do gabinetu (032)2514793
      • Gość: Astra IP: *.*.*.* 07.01.02, 13:10
        Dr Jerzy Świtała,przyjmuje na Kościuszki,numeru nie pamiętam,na wysokości
        przystanku tramwajowego-drugi za Placem Miarki.
        • Gość: Sylwia IP: *.crowley.pl 28.10.04, 13:16
          Z całego serca polecam bardzo dobrego lekarza z Katowic dr M. Bielewicza.Dzięki
          niemu od 11 miesiecy cieszymy się z mężem podwójnym szczęściem.Cała ciąża była
          burzliwa ale rozwiazanie było szczęśliwe. Chłopcy ważyli 2500 i 2900. Opiekę
          miałam cudowną z jego strony za co bardzo mu dziekuję i jestem mu bardzo
          wdzieczna.
          Przyjmuje na ul. Koszarowej w Katowicach
          LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA
      • Polecam panią Beatę Gajdeczkę, lekarka w wieku ok. 35 lat przesympatyczna,
        delikatna o wszystko pyta i się interesuje (nawiasem mówiąc, pierwsza lekarka
        która sama pyta i bada piersi, bez dopominania się o to przeze mnie od
        pierwszej wizyty). Kompetentna (jestem zadowolona z prowadzonego przez nią
        leczenia, moje trzy koleżanki także).
        Przyjmuje: Ewanmed, naprzeciw Kościoła Oblatów, tel. 32 203-69-91, przymuje
        tylko w środy popołudniu do wieczora. Zapisy na godziny (czeka się góra 5
        min.), ma umowę z kasą chorych
    • Gość: Magda IP: *.net17.katowice.pl 09.11.01, 13:59
      Ma gabinet prywatny w Wirku na ul Wolnosci.Gdy tam bylam ,to momentalnie
      przystapila do badania,nawet nie upewnila sie czy sie jeszcze nie kochalam
      (byla to 2 wizyta,a wtedy ja poinformowalam).Badanie bylo bardzo bolesne(nie
      uzyla odpowiednich narzedzi tylko te o wiele za duze!).Gdy mowilam,ze mnie boli
      to uspokajala,ze jeszcze chwila a po-gdy podalam ew.przyczyne to stropila sie a
      potem mnie uspokoila (!)ze nic sie nie stalo ,ze ona nic nie uszkodzila i mam
      sie nie martwic!!!Wydaje mi sie,ze takie podstawowe informacje o pacjetach
      powinny zanjdowac sie w karcie.Od tej pory-juz do niej nie chadzam.Jezeli
      ryzykujecie wizyty i niej-to liczcie sie z koniecznoscia CIAGLEGO informowania
      lekarza o WSZYSTKIM.Bo on moze o tym absolutnie nie pamietac.
    • Rzeszów-od 5lat chodzę do A.Piela prywatnie przyjmuje na ul. Asnyka
      tel.8526o46
      Jestem bardzo zadowolona!
      Pozdrawiam
    • Najlepszym ginekologiem w Płocku jest dr BRZÓSKA.
      Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na nim, a chodze do niego od 10 lat.
    • Gość: Kotek IP: *.stacje.agora.pl 14.11.01, 11:21
      Jedna z dziewczyn napisała, że dobrze słyszała o dr Roszkowskim. Poznałam go,
      ale nie chodzę do niego. Jestem w ciąży i byłam u niego w prywatnym gabinecie
      na specjalistycznym badaniu USG (wykrywanie wad wrodzonych, badanie serca
      płodu, określenie płci itp.). W tym jest podobno najlepszy i znany w całej
      Warszawie. Sam powiedział mi, że ostatnio w określeniu płci pomylił sie ...
      chyba 4 lata temu. Jest natomiast bardzo drogi, za tą wizytę zapłaciłam 180 PLN.

Jest natomiast taki lekarz, zresztą kolega Roszkowskiego, dr Mazanowski. Chodzę
      do niego od 4 lat i jestem zadowolona. Chociaż ostatnio stał się strasznym
      materialistą. Nic nie chce poradzić przez telefon, chce żeby przyjść, nawet
      jeśli się jest stałą pacjentką. Specjalistą jest bardzo dobrym, ma też
      specjalizację położnika, ale coś ostatnio się popsuło... może żona go
      zostawiła...

pozdrawiam
    • Gość: izka IP: *.hydro.amu.edu.pl 15.11.01, 17:38
      szukam dobrego ginekologa w Poznaniu, najlepiej z tzw. publicznej sluzby
      zdrowia. Piszcie izkahydro@gazeta.pl
      • Gość: Moni IP: *.radiomerkury.pl 21.12.01, 19:05
        No właśnie, co z Poznaniem???
        • Gorąco polecam ginekologa z Poznania drn.med.Jerzego
          Kubiaka.Ma gabinet na os. B. Chrobrego 108A w Poznaniu,
          nr tel 828-37-30. Przyjmuje także na Kasę Chorych. Jest
          bardzo mily a co najważniejsze kompetentny-zawsze ma czas
          i cierpliwie wysłuchuje pacjentek. Ja jestem z jego usług
          b. zadowolona.
    • Gość: Bea IP: 195.216.97.* 16.11.01, 13:02
      Polecam dr Jacek Magnowski przyjmuje we Włocławku przy ul. Przedmiejskiej.
    • Gość: tanka IP: *.fotel.pl 20.11.01, 17:59
      Czy ktoś może zna dobrego ginekologa-endokrynologa w Warszawie który byłby
      odpowiedni przy chorobie o nazwie PCO? Może też słyszałyście o dr (nie wiem jaki
      ma dokładnie tytuł) Dębskim, nic mi nie wiadomo o jego skuteczności, wiem tylko
      że wizyta u niego to ok 200zł...jak na Warszawę to dużo...

• Gość: Mela IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 24.11.01, 15:49
      Czy są jacyś DOBRZY refundowani przez Kasę? Sama płacę sobie Kasę Chorych,
      prawie 200 zł miesięcznie, więc za to chciałabym COŚ mieć, żeby tzw. "zdrowie",
      nie kosztowało mnie majątek (którego nie mam).
    • Gość: Roxana IP: *.olsztynek.sdi.tpnet.pl 25.11.01, 19:50
      szukam dobrego ginekologa w olsztynie - najlepiej takiego ktory specjalizuje
      sie w leczeniu nieplodnosci,
      z gory dzieki za info
      • Gość: Alicja IP: 12.34.56.* 28.12.01, 12:08
        Serdecznie polecam Ci Dr Lecha Mickiewicza- jest po prostu niesamowity: ludzki
        i serdeczny a przy tym specjalista. Przyjmuje prywatnie przy ul. Kościuszki 23
        a oprócz tego jest jednym z głównych lekarzy na oddziale ginekologii i
        położnictwa w Szpitalu Miejskim (można się z nim tam umawiać bez problemu np.
        na USG, choć w gabinecie również na USG). I właśnie leczę się u Niego gdyz nie
        udaje mi się zajść w ciążę.
        Oto namiary: rejestracja telefoniczna: 533-65-86 lub tel. kom. 0-601-952-165
        Przyjmuje w poniedziałki i czwartki w godz. 15-18 oraz w piątki 15-16.30

Naprawdę pójdź chociaż raz a napewno nie pożałujesz!
        Pozdrawiam. Alicja.
        • Gość: kasia IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 10.01.02, 12:57
          W prawdzie nie mieszkam już w Olsztynie, ale znam tam wielu lekarzy.
          Pierwszym godnym polecenia jest dr Wojciech Gimeła, pracuje w Szpitalu Miejskim,
          a gabinet prywatny ma przy ul.1 Maja. Przez 6 lat byłam jego pacjentką i mogę
          powiedzieć o nim same dobre słowa. Obecnie już nie mieszkam w Olsztynie, ale
          czasami jezdże do niego 200 kilometrów!!! Znam ludzi, którzy z nim pracują i
          wszyscy są zgodni z moją opinią.
          Jeżeli chodzi o leczenie niepłodności moim zdaniem bardzo dobry jest Tomasz
          Hoppe, pracował kiedyś w Szpitalu Wojewódzkim. Bez trudu odebrał moje dwa porody.
          Mam przyjaciółkę, też lekarza, która borykała się z zajściem w ciążę i
          poronieniami, leczyła się u niego z pozytywnym skutkiem.
          Nie wiem, czy skorzystasz z moich wskazówek, ale jeśli tak to na pewno będziesz
          zadowolona. Pozdrawiam.
        • Alu - dziękuję za podpowiedź. Mam do Ciebie prośbę - czy mogłabyś się jakoś ze
          mną skontaktować - przez e-mail. Z góry dziękuję - Pa.
        • Gość: Roxana IP: *.olsztynek.sdi.tpnet.pl 22.01.02, 22:24
          Prosze o kontakt - może razem będzie nam łatwiej smile)

• Dr Chętko, przyjmuje w spoldzielni lekarzy na Limanowskiego, b. dobry. Nie chodze juz do niego, nie
        odpowiadaly mi zupelnie jego godziny przyjec (do 16), ale moja przyjaciolka leczy sie u niego dosc dlugo,
        jest zadowolona. Teraz chodze do dr Dywanskiego na Wojska Polskiego (byly szpital kolejowy), tez
        polecam
    • Gość: Justyna IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 26.11.01, 09:39
      Czy ktoś zna dobrego, kompetentnego ginekologa w Szczecinie?
      Obecnie chodzę do pana Piotra Olendra. Jest szalenie sympatyczny i zawsze jest
      u niego miła atmosfera. Niestety mam czasem wrażenie, że jest zbyt dużym
      optymistą i kwituje niektóre sprawy, które mnie bardzo niepokoją
      stwierdzeniem "ależ wszystko będzie dobrze, niech się pani niczym nie
      przejmuje". Zwykle to wystarczy, żeby mnie uspokoić - w końcu jest lekarzem -
      zna się na rzeczy, ale , same rozumiecie..... Lekarz powinien informować o
      wszelkich skutkach ubocznych pigułek, o pierwszych niepokojących objawach, a tu
      pełny otymizm. Mam mieszane uczucia. Na razie chodzę do niego, niczego się nie
      muszę krępować, jestem zrelaksowana sympatyczną rozmową, no ale wolę się
      zapytać Was, czy znacie kogoś w Szczecinie, kto łączyłby wszystkie poszukiwane
      cechy?
      • Sprobuj do dr Dariusza Kuligowskiego.Przyjmuje w prywatnym gabinecie na
        ul.Odziezowej 9.Chodze do niego od 6 lat i jestem zachwycona-zawsze odpowie na
        wszystki pytania,mozna zadzwonic jak cos sie dzieje.Jest naszym
        lekarzem"rodzinnym"-chodzi do niego moja siostra,mama i kilka kolezanek.Pytaj w
        razie watpliwosci,odpowiem.
        Polecam tego ginekologa z czystym sumieniemsmile))
      • Polecam Nataszę Wawrzyniak - przyjmuje w prywatnym gabinecie na ulicy
        Niemierzyńskiej. Jest bardzo kompetentna, konkretna, skrupulatna, zleca dużo
        badań i wnikliwi je później alalizuje. Przeprowadziła mnie przez ciążę i poród,
        fantastyczna. Jest przy tym normalną babą i rozumie różne babskie suteczki i
        problemy.
    • Gość: ola IP: 100.100.100.* 26.11.01, 12:20
      dr BRZÓSKA, przyjmuje na ul. Norbertańskiej koło ZOO
      • Gość: zuza IP: *.acn.waw.pl 27.11.01, 14:50
        bardzo polecam pania ginekolog Ewe Taszycka.przyjmuje w klinice leczenia
        nieplodnosci NOVUm przy ulicy puszczyka(ursynow).w prawdzie ja nie leczylam sie
        na bezplodnosc bo trafilam do niej po znajomosci,ale prowadzila cala moja
        ciaze.jest super!!!delikatna i mila.polecam
        • Gość: mona IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 27.11.01, 17:06
          czy zna ktoś dr Zioło? pracuje na Zelaznej.smile))))
          • Gość: KasiaL IP: *.chello.pl 29.11.01, 20:02
            Słyszałam tylko raz od kogoś, że odradza Zioło, w sumie bez konkretnych
            powodów, ja byłam u niego przypadkowo na USG, byl OK. Kasia
            PS Polecałam już tu innego lekarza z Żelaznej - podtrzymuję to, a nawet gorąco
            zachęcam - jest super
        • ZUZA, a czy mozesz podac telefon do Pani Ewy Taszyckiej z Novum?
          Ania
    • Gość: monia IP: *.mcnet.pl 30.11.01, 15:01
      polecam doktor Młynarczyk przyjmującą w Medicoverze przy Sapieżyńskiej. Jest
      rzeczowa, niekrępująca i pomogła mi wyleczyć nadżerkę, z którą borykałam się od
      2 lat.
      • Gość: piasia IP: *.gazeta.pl 04.12.01, 09:16
        Uwaga Częstochowa!
        POLECAM
        Prywatnie - dra Jarosława Strzelczyka. Przyjmuje w Megasamie. Drogi ale dobry.
        Spokojny, kompetenty, delikatny i ... szarmancki! Np. podaje rękę kobiecie
        gramolącej się z fotela! Odpowie na każde pytanie, jest życzliwy.

Natomiast w przychodni - hm, chyba dr Krystyna Starszak z Alei Pokoju. Też
        spokojna i kompetentna. Pierwszy lekarz w moim życiu, który zbadał mi piersi i
        skierował na USG oraz badania.

OSTRZEGAM!!!!
        przed Awietą Kononowicz- Ostrowską. To konował z chamskim podejściem. Gdy
        nastał czas reformy i można było zrezygnować z rejonizacji, jej pacjentki
        hurtem przeniosły się do dr. Starszak. Nic dziwnego, skoro niezamężnej kobiecie
        kazała iść na skwerek, żeby ktoś zrobił jej dziecko, bo każda kobieta "powinna
        urodzić co najmniej troje".

ODRADZAM
        Waldemara Gaudę. Poproszony o pigułki "anty" przepisał mi - bez żadnych badań -
        Angravid. W aptece dowiedziałam się, że lek wycofano 5 lat wcześniej.
        Poza tym uważa że wynik badania czystości "bardzo liczne bakterie" to dobry
        wynik, bo kobieta powinna mieć florę bakteryjną (czyli - gronkowiec złocisty to
        też flora bakteryjna?)

UWAGA ŚLĄSK!!!
        Kiedyś słyszałam legendy o przyjmującym w Bytomiu doktorze Cekańskim. Kobiety,
        które u niego były, piały z zachwytu. Nie wiem, czy jeszcze pracuje i gdzie,
        alewarto poszukać.
        • Gość: Karola IP: 192.168.11.* 04.12.01, 13:29
          Czy znacie w Warszawie w Centrum Medycznym LIM (budynek hotelu Mariott, lub ul.
          Domaniewska) ginekologa, który jest godny polecenia???
          • Gość: Gosia IP: 195.82.160.* 04.12.01, 14:59
            Kogo polecicie?
            • Polecam gorąco dr Strzałkowskiego, leczyłam się u niego w czasie ciąży, jest
              miły, delikatny, dokładnie potrafi odpowiedzieć na nurtujące pytania , bardzo
              zależy mu na pacjentkach, ma dużo klientek, a każdą traktuje indywidualnie,mi
              bardzo pomógł w ciąży, miałam ciążę zagrożoną, jestem z niego bardzo zadowolona
              i gorąco polecam ! Przyjmuje w przychodni lecznictwa kolejowego na Opolskiej
              lub prywatnie na ul. Niedbalskiego 20 tel 2381988 lub 0600919718
          • Gość: Roma IP: 194.181.36.* 07.12.01, 15:26
            Leczę się tam kilka lat, odradzam dr Niksińskiego a wiele dobrego słyszałam o
            dr Reutt-Jaworowicz. Tylko z tymi opiniami to trzeba ostrożnie. Ja dr
            Niksińskiego uważałam za dobrego lekarza i dopiero kiedy na forum zorientowałam
            się, że inne dziewczyny przyjmujące te leki co ja są inaczej prowadzone
            zmieniłam lekarza, który jak mu powiedziałam o dotychczasowym leczeniu nie mógł
            uwierzyć, że działo się to w W-wie. Jakbyś potrzebowała bardziej szczegółowych
            inf. napisz do mnie roma52@wp.pl. Z racji rodzinnych znam tam wielu lekarzy i
            mogę ci pomóc, Roma
            • Gość: duza IP: *.*.*.* 12.12.01, 17:03
              mam pytanie o tę (tego )lekarza Jaworowicz, czy to nie przypadkiem pani, któa
              przyjmowala(nie wiem jak teraz) na Mochnackiego w przychodni studenckiej?bo
              jesli tak, to ja ODRADZAM BARDZO MOCNO I SKUYECZNIE, narobila mi sporo
              klopotow, tak, ze teraz jestem na bardzo silnych hormonach, bo ona nie widzial
              nic zlego u niemiesiaczkujacej 23letniej dziewczyny,brrr.....
              • Gość: kajka IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 12.12.01, 22:07
                Bardzo prosze o namiary na delikatna i kompetentna pania ginekolog?
                Czy wiecie cos o dr Krystynie Zaluckiej z centrum damiana?
                Pomozcie
                To ma byc moja pierwsza wizyta........
                • Gość: Martini IP: 62.89.76.* 03.01.02, 14:17
                  Kajka, Chodzę do Załuckiej ale tylko na USG i tylko dlatego, że mam to badanie
                  w Damianie darmo z pracy. Załucka USG robi fachowo (miałam dopochwowe), nie
                  narzekam ale jeśli chodzi o kontakt werbalny z nią, to tragedia - prawie nic
                  nie mówi niepytana, po pytaniu wyjaśnia lakonicznie, przy pierwszym moim USG
                  ciąży stwierdziła, że to nie ciąża, bo to dopiero 3-ci tydzień (choć badania
                  hormonalne twierdziły, że 5-ty - co powierdziły też późniejsze badania). Była
                  ogólnie mówiąc zimna i niekontaktowa.
                  • Gość portalu: Martini napisał(a):

> Kajka, Chodzę do Załuckiej ale tylko na USG i tylko dlatego, że mam to badanie
                    > w Damianie darmo z pracy. Załucka USG robi fachowo (miałam dopochwowe), nie
                    > narzekam ale jeśli chodzi o kontakt werbalny z nią, to tragedia - prawie nic
                    > nie mówi niepytana, po pytaniu wyjaśnia lakonicznie, przy pierwszym moim USG
                    > ciąży stwierdziła, że to nie ciąża, bo to dopiero 3-ci tydzień (choć badania
                    > hormonalne twierdziły, że 5-ty - co powierdziły też późniejsze badania). Była
                    > ogólnie mówiąc zimna i niekontaktowa.

DZIĘKI!!!DZIŚ SIĘ DO NIEJ ZAPISAŁAM, ALE NA PEWNO ZREZYGNUJĘ!!!!ZALEŻY MI NA
                    DOBRYM GIN-ENDOKRYNOLOGU I NA TAKIM, ŻEBY MOŻNA BYŁO ZAPYTAĆ, A NIE CHCE IŚĆ DO
                    POTWORA, BO I TAK MAM NIEMIŁE WSPOMNIENIA OD INNYCH GIN. DZIĘKI ZA OSTRZEŻENIE..

A ZNASZ KOGOŚ "NORMALNEGO"???

• Gość: Anna IP: *.chello.pl 09.01.06, 00:04
                      Cierpię na endometriozę, a chciałabym zajśc w ciążę. W ciągu kilku lat pobytu w
                      Warszawie spotkałam się już z róznymi opiniami lekarzy na temat mojej choroby.
                      Niektórzy nawet polecali odstawić tabletki hormonalne i radośnie poddać się
                      uprawianiu seksu. Błagam polećcie jakiegoś dobrego i rozsądnego endokrynologa,
                      który nie będzie zbyt drogi
                • Gość: Kajka2 IP: *.pl 03.01.02, 21:13
                  Załucka to niemiła wstrętna czarownica. Polecam Niklewicz z Alfy. Przyjmuje
                  również państwowo na Plater.
                  • Czy moglabys powiedziec mi cos wiecej o dr Niklewicz. Polecila mi ja kolezanka,
                    ale po tym, co przeczytalam na forum o Alfir sama nie wiem... Szukam dobrego,
                    delikatnego ginekologa, ktory przepisuje pigulki antykoncepcyjne, zleca badania
                    hormonalne. To moja pierwsza wizyta. Co sadzicie o dr Niklewicz?
                    • Bardzo polecam Dr.Niklewicz jest wyjatkowo rozsadna i sympatyczna. Prowadzila moja ciaze i wielu moich
                      znajomych. Jest tez delikatna i ...gadatliwa.
                    • Przepraszam ze jestem taka naiwna, czyz w Polsce naprawde trzeba znalesc kogos
                      specjalnego kto wypisze tabletki antykoncepcyjne??A czemu maja nie wypisac
                      jesli nie chcesz zajsc w ciaze i jestes zdrowa? JOasia
              • Gość: u. IP: *.*.*.* 19.12.01, 18:55
                Poleccie mi prosze kogoś, bo jestem szczerze przerazona wizytą. Ide pierwszy
                raz i nie chce trafić na kogos nieprzyjemnego.
                Z góry dziekuje.
              • Gość portalu: duza napisał(a):

> mam pytanie o tę (tego )lekarza Jaworowicz, czy to nie przypadkiem pani, któa
                > przyjmowala(nie wiem jak teraz) na Mochnackiego w przychodni studenckiej?bo
                > jesli tak, to ja ODRADZAM BARDZO MOCNO I SKUYECZNIE, narobila mi sporo
                > klopotow, tak, ze teraz jestem na bardzo silnych hormonach, bo ona nie widzial
                > nic zlego u niemiesiaczkujacej 23letniej dziewczyny,brrr.....

Popieram 100%. O swoich wizytach na mochnackiego pisałam parę linijek wyżej
                pozdr
                Aga
            • Gość: ewwa IP: *.chello.pl 24.11.05, 18:27
              p. Jaworowicz może i dobra, teraz ma prodlemy z własną psychiką i chyba nie
              bardzo wie, co mówi, nie polecam, chodizłam przez kilka lat, ale więcej juz nie
              pójdę.
          • Gość: kasia IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 10.01.02, 13:17
            Podobno dobrym lekarzem jest dr Paweł Milewczyk.Ale jeśli masz kłopoty
            ENDOKRYNOLOGICZNE to proponuję poszukać lekarza gdzie indziej. Nie polecam dr
            Dynowskiego, który w przypadku zatrzymania miesiączki u mnie stwierdził, że
            muszę być w ciąży ( ja kategorycznie zaprzeczałam, bo nie wierzę w niepokalane
            poczęcia)Na moje wyraźne rządanie skierował mnie na badania hormonalne, np TSH-
            było trzykrotnie przekroczone, o innych badaniach nie wspomnę.Lubi dawać dużo
            leków.Innym lekarzem , przed którym przestrzegam z całego serca jest dr
            Podsiadłowski. nie będę się rozpisywać na jego temat-powiem krótko-swoją
            kuracją wprowadził mnie w stan głębokiej menopauzy-mam lat 32.Aplikował mi
            leki nie stosując żadnych środków ostrożności-po co USG piersi?, żylaki-nie
            szkodzi, etc.postanowiłam skorzystać z ostatniej deski ratunku-po
            szukać lekarza gdzieś indziej. pozdrawiam i przestrzegam.
          • Gość: ewwa IP: *.chello.pl 24.11.05, 18:24
            polecam p.Małgorzate Pękalę, jest ok
        • Bardzo goraco polecam pania doktor Rubik, na osiedlu Polnoc.
      • czy możesz podac do niej numer telefonu? gasia78@poczta.gazeta.pl
    • W Warszawie polecam dr Andrzeja Raczyńskiego z Damiana. Bardzo delikatny i
      kompetentny.
      • dr raczynski zaleca duze dawki drogich badan a sam tez nalezy do elity jesli
        chodzi o ceny, pisze recepty na pigulki ale badan kontrolnych nie wymaga.
        trzeba przyznac ze to mily gosc ma super gabinet a teraz przyjmuje w jakims
        centrum dla kobiet ale nie potrafie powiedziec czy to dobry lekarz, na mnie
        takiego wrazenia nie zrobil choc bylam u niego kilka razy.
    • Gość: Ropuszka IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 05.12.01, 10:59
      Niestety nie moge polecic dr Dubrawskiego-mam kłopoty z zajściem w ciążę i
      polecon jego osobę jako tego co "robi cuda". Po zrobieniu serii badań ale tylko
      moich i straceniu 0,5 roku i ok 1000 zł powiedział mi że badania są ok i do
      zobaczenia po pojawieniu się pozytywnego wyniku testu. Nie chciał nawet zbdać
      moje męż (byłam kiedyć w ciąży pozamacicznej więc stwierdził iż nasienie jest
      OK). Nie mogę powiedziec iż nie był miły, delikatny wydawał mi się b.fachowy
      przy pierwszej wizycie.
      ziuta
      • Gość: akmka IP: 195.117.249.* 05.12.01, 11:17
        Teraz odwiedzam dr.Debniaka na Klinicznej, wczesniej miała styczność z
        dr.Sokołowską, którą chwaliłyście. Nie zauważyłam nic niezwykłego. Znam kilku
        lekarzy ginekologów głównie ze względu na fakt iż przebywałam w szpitalu na
        Zaspie 2 tygodnie z rozpoznaniem ciąży pozamcicznej. Żaden z lekarzy tam
        pracujacych nawet nie kwapił się z jakimikolwiek wyjaśnieniami mojego stanu, do
        końca nie wiedziałam co się ze mną dzije, a o zabiegu łżeczkowania
        poinformowano mnie 2 godziny przed. Po zabiegu natomiast leżałam 40 minut (po
        narkozie) na łóżku na korytarzu-nawet nie zawieziono mnie na salę.
        I na początku leczono mnie tabletkami hormonalnymi - bez rozpoznania!!!!.
        myśleli że przy wysokim BHCG, ponad miesięcznym krwawieniu i bólu w dole
        brzucha to problemy hormonalne. Poza tym (sama widziałam) w mojej karcie
        szpitalnej były wyniki USG nie moje tylko innych pań z oddziału, a najbardziej
        zdenerwował mnie fakt iż w trakcie badania po podaniu swojego nazwiska jego
        wyniki wpisano w kartę innej pacjentki. Jestem bardzo rozgoryczona. Nie dość ze
        straciłam wtedy szansę na dziecko (może dlatego ze faszerowano mnie tabletkami
        od samego poczatku), to nikt nie mógł mi wytłumaczyć dlaczego, ba nikt nawet
        nie próbował pomimo moich pytań.
        Z polecenia znalazłam doktora Dębniaka. I jestem zadowolona.
        Ale może macie namiary na kogoś innego?
        pozdrawiam
        • Gość: Ina IP: 195.116.180.* 11.12.01, 11:40
          A ja polecam doktora Szymulę, też z Klinicznej. Jest endokrynologiem, po pół
          roku leczenia zaszlam w ciążę. Przez cały czas byłam dokładnie informowana co
          się ze mną dzieje, dlaczego takie leki a nie inne, dlaczego takie badania.
          Polecam. Rodziłam również na Klinicznej i jestem b. zadowolona.
          • Gość: Dora IP: *.dialinx.net 18.12.01, 02:02
            Jestem w 7 miesiacu ciazy. Aktualnie przebywam za granica, ale porod planuje w
            Gdansku. Poprzednio rodzilam Na Zaspie i w sumie bylo nie najgorzej. Lekarz
            prowadzacy byl tez z Zaspy.Niestety po porodzie mialam pewne klopoty ze
            zdrowiem i do tej pory nie wiem czy to wina szpitala czy tez mojego organizmu.
            Stoje przed dylematem jaki szpital teraz wybrac: na Zaspie czy Klinicznej. Moze
            na forum sa "nowe" mamy chetne do podzielenia sie wrazeniami i odczuciami.
            Dziekuje za porady!
            • Gość: Ola2 IP: 212.160.117.* 18.01.02, 15:29
              Witajcie!
              Z cala pewnoscia polecam Pania dr Ewe Stafanowicz-Kujawe! Fantastyczna kobieta,
              wybitny ekspert (ginekolog-poloznik). Przyjmuje w Gdansku na ul. Kowalskiej
              (prywatnie), koszt wizyty 60zł (w to wliczone jest badania ginekologiczne,
              badanie piersi, mierzenie cisnienia, wizyta). Tel. do rejestracji: 301 58 20.
              Lecze sie u Niej kilka lat - jestem zachwycona profesjonalizmem i wyczuciem
              problemu pacjenta. Problem (diagnoze) stawia jasno, informuje o kazdym etapie
              leczenia. Fantastyczna Babka!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.