Dodaj do ulubionych

Nie wiem czy takie objawy są normalne?

29.06.05, 11:06
Wzięłam już 14 tabletek Yasmin i cały czas mam brązowo czerwone plamienia.
Nie wiem czy to jest normalne. Pierwszy raz biorę takie tabletki. Na początku
jeszcze źle się czułam ale to przeszło. Teraz mam tylko te plamienia. Proszę
czy wiecie coś o tych tabletkach i czy te plamienia (dosyć obfite) są
normalne.
--
monika_mama_basi
Edytor zaawansowany
  • monami9 29.06.05, 16:15
    Jeszcze raz proszę o odpowiedź. Słyszałam że plamienia mogą wystąpić ale
    dlaczego już to tyle trwa a pozatym są dość obfite. Nie mogę iść na basen bo
    cały czas noszę wkładki higieniczne. Nie wiem czy się tym niepokoić czy iść
    może do lekarza. Proszę o radę
    --
    monika_mama_basi
  • marynikaa 29.06.05, 16:24
    Takie plamienia są normalne jeśli występują nie dłużej niż trzy miesiace, to
    jest czas w którym Twój organizm przyzwyczaja się do nowej dawki hormonów.
    Jeśli oprócz tego nie masz zadnych innych przykrych dolegliwości, to radziłabym
    sie wstrzymać z odstawieniem pigułek i cierpliwie poczekać. Bardzo często
    plamienia wskazują na źle dobrana pigułkę, wtedy tzreba ją zamienić na inną.
    Też przez to przechodziłam, ale ginekolog powiedział, że jest to normalne i
    żebym narazie wytrzymała, jesli nic się nie zmieni wtedy pomyslimy nad zmianą
    piguły. I rzeczywiscie po miesiącu było już dobrze. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka