Włosy na piersiach

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.gorzow.mm.pl

Witajcie
    Moim problemem (oczywiście nie jedynym) są włoski które rosną wokół brodawek :
    ( wygląda to dość fatalnie bo mam ciemną karnację, ciemne włosy wszędzie nie
    tylko na głowie. Nogi oczywiście regularnie depiluję, do włosów na rękach się
    przyzwyczaiłam, ale te rosnące na piersiach sa po prostu okropne. Jesienią
    zdecyduję się na depilację laserową ale do tego czasu muszę jakoś wytrzymać.
    Wyrywam te włosy pęsetą ale większość z nich potem wrasta i robią się bolące
    czerwone, okropne krostki i moje piersi wyglądają koszmarnie.
    Czy któraś z Was również miała taki problem??
    Dodam że hormony mam prawie ok - testosteron przy górnej granicy, brałam
    oniżające jego poziom tabletki przez pół roku ale żadnej różnicy nie było.
    Lekarz mówi że taka moja uroda - to ja za taką dziękuję sad((
    Pozdrawiam
    • 25.07.05, 20:07 Odpowiedz
      ja dziękuję za jasną karnację (wadą jest to, że nawet opalona wyglądam blado).
      włski wyrywam pęsetą i na razie mi nie wrastały.

drobna uwaga: włoski na piersiach, w przeciwieństwie do tych na nogach i rękach, łatwo ukryć przed publicznym wzrokiem (chyba że oplasz się toples na modnej plaży). czy nie lepiej poczekać do jesieni?

chyba, że planujesz latem kogoś poznać i jest ci głupio tak się pokazać.

PS: wróć na forum po depilacji laserowej i napisz jak było, bo mnie też to intryguje smile

--
      Większość kobiet w ogóle nie próbuje kształtować swojego losu, czeka po prostu biernie, w mniej lub bardziej wdzięcznej pozie, żeby na ich drodze pojawił się mężczyzna i przyniósł im gotową formułę życia. Henry James "Portret Damy"
      • 25.07.05, 20:54 Odpowiedz
        mam takie włoski na piersiach od dawana a dopiero teraz lekarz wysłał mnie(po
        poroneiniu)na badania i mam pco!
        ja tych włosków nie wyrywam tylko przycinam

--
        Mój staż małżeński

wskazówki dla bociana który zabłądził:leć na płd-wsch.,kieruj się prosto na
        Tarnów;taki oliwkowy dom...
        no,to czekamy...
        • IP: 217.96.30.*

Gość: m&m 26.07.05, 23:41 Odpowiedz
          Co to jest pco???
          Bo ja mam tez wloski na piersiach
          • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: amadea 26.07.05, 23:49 Odpowiedz
            oj wiem co to znaczy..moja kuzynka ma takie wloski od pepka w dól i strasznie
            ja to denerwuje,..nie wyrywaj peseta,,,piersi sa zbyt wrazliwe...radze poczekac
            do depilacji laserowej a teraz nie przejmowac siesmile
          • 27.07.05, 13:58 Odpowiedz
            pco to zespół policystycznych jajników. Jest to najczęstsza przyczyna
            niepłodności kobiet. a włoski na piersiach to jeden z objawów histuryzmu.
            pozdro
    • IP: *.gorzow.mm.pl

Gość: taka_jedna 27.07.05, 09:35 Odpowiedz
      Dzięki dziewczyny za wypowiedź - myślałam że jestem jakimś dziwolągiem sad
      Faktycznie przestaję traktować włoski pęsetą po tym co mi się ostatnio
      porobiło. No i czekam do jesieni...
      Pozdrawiam
    • 27.07.05, 09:42 Odpowiedz
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11944 poszukaj pomocy tez na tym forum
      hirsutyzm
      • IP: *.aster.pl

Gość: eh... 04.08.05, 13:33 Odpowiedz
        ja mam dokladnie taki sam problem z wrastaniem..strasznie mnie to meczy.narazie
        ukrywm to przed swoim chlopakiem, ale czuje sie coraz gorzej..zero ochoty na
        seks, nie moge patrzec na swoje piersicryingmozesz mniej wiecej okreslic ile
        koszztuje taka depilacja?trzeba ja powtarzac?sad((
        • IP: 81.210.122.*

Gość: owłosiona 04.08.05, 16:38 Odpowiedz
          Niestety, ja też mam to paskudztwo.Ok. 7 lat temu usuwałam te włoski za
          pomocą elektrolizy, ale po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej znowu się
          pojawiły. Mój chłopak się już do nich przyzwycaił, ale ja nie! Myslę teraz o
          depilacji laserowej. Może będzie bardziej skuteczna niż elektroliza wink

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.