• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Znacie jakieś strony, a głównie fora internetowe Dodaj do ulubionych

• 09.10.05, 17:48
    gdzie można zadać pytanie do lekarza psychiatry?
    Nie interesują mnie informacje, jakieś publikacje, strony z opisami chorób
    tylko konkretny elektroniczny kontakt ze specjalistą psychiatrą?

--
    Wiele kobiet za wszelką cenę pragnie dorównać mężczyznom. Cóż za brak ambicji!
    Zaawansowany formularz
    • 09.10.05, 17:50
      • 09.10.05, 17:52
        Nie smieszy mnie to, moze dlatego że to nie dotyczy bezpośrednio mnie ale
        pośrednio napewno tak.
        Nie ja nie potrzebuję pomocy, ale znam kogoś kto potrzebuje.
        --
    • 09.10.05, 17:51
      A Ty lipcowa nie wiesz przypadkiem wszystkiego o psychiatrii?
      • 09.10.05, 17:55
        swoich bezcennych rad temu kto tak tej pomocy potrzebuje.
        A swoją drogą to porada lekarska przez inetrnet to żadna porada.
        Można zawsze wybrać się osobiście do takiego lekarza, nawet jeśli się chcę
        zapytać o kogoś innego.
        • 09.10.05, 18:09
          tornadooo napisała:

> swoich bezcennych rad temu kto tak tej pomocy potrzebuje.
          Nie jestem lekarzem.
          > A swoją drogą to porada lekarska przez inetrnet to żadna porada.
          Tak wiem ,ale chciałam po prostu zapytać innego lekarza niz Ci ktorych do tej
          pory pytałam.
          > Można zawsze wybrać się osobiście do takiego lekarza, nawet jeśli się chcę
          > zapytać o kogoś innego.
          Osobiście to ta osoba o ktorą mi chodzi już była, po prostu chciałam zapytać
          kogoś jeszcze.

--
          • 09.10.05, 19:06
            Lipcowa przecież jesteś chodzącą encyklopedią, tak mówią przynajmniej.
            --
            ......
    • 09.10.05, 19:20
      Lipcowa, przeciez ty NAPEWNO wiesz jak pomoc, lekarzem nie jestes, tak samo jak
      matka, ale napewno jakas twoja kolezanka.... itp, albo przechodzilas obok itp.,
      spoko poradzisz soie...smilehmmmmmmmm
      • 09.10.05, 19:32
        Cieszę się że sobie ulżyłyście, upuściłyście jadu, wszak hobby potrafi
        uzależnić, tylko szkoda że nie widzicie że zachowujecie się dokładnie tak samo -
        co Wam się nie podoba we mnie i krytyujecie coś co teraz same robicie.
        Swoją drogą podoba mi się to jak schodzicie niżej poziomu który staracie się za
        wszelką cenę udowodnić. Zawsze widziałam że umiem wyciągnąc z ludzi to co w
        nich najobleśniejsze i najgorsze.
        Ja do swojej wredoty się przyznaję, Wy nie- ale i tak ją widać świętoszki.

--
        • 09.10.05, 19:36
          sama na siebie bat ukręciłaś pięknotko
          --
          ......
          • 09.10.05, 19:39
            anusiamilusia napisała:

> sama na siebie bat ukręciłaś pięknotko

Wydaje Ci się. Z forum czy bez poradzę sobie.
            A co do bata - nie myśl sobie że jesteś super mścicielka bo jak napisałam już
            wcześniej - jesteś dla mnie za głupia. Na to by mi dogryźć, urazić, zdenerwować.

--
            • 09.10.05, 19:41
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • 09.10.05, 19:42
                anusiamilusia napisała:

> właśnie to zrobiłam pindeczko, już widzę jak gryziesz klawiaturę, bo pomysły
                > się kończą.

Nie głupiutka. Nie gryzę klawiatury ( znasz z doświadczenia czy co?), co do
                pomysłu to nie mam pomysłu na tak głupią osobę, piszę rzeczy niewyszukane,
                proste takie byś zrozumiała.
                Nie jesteś w stanie mnie zdenerowować, bo po prostu tego nie umiesz.

--
                • 09.10.05, 19:48
                  To po co mi odpisujesz mądralinko? Niby jesteś taka inteligentna, a dajesz się
                  podpuszczać. Nie odpisuj od razu tylko skup się i wymyśl coś naprawdę z jajem.
                  Naraziesmile)))))
                  --
                  ......
                  • 09.10.05, 19:49
                    anusiamilusia napisała:

> To po co mi odpisujesz mądralinko? Niby jesteś taka inteligentna, a dajesz
                    się
                    > podpuszczać. Nie odpisuj od razu tylko skup się i wymyśl coś naprawdę z
                    jajem.
                    > Naraziesmile)))))

tak szczerze, nie chce mi się. gadka z Tobą to słuchanie ujadającego
                    zakompleksionego ratlerka ( z całym szacunkiem dla ratlerków) - poza tym chyba
                    nie chcesz zebym napisała Ci co naprawde o Tobie myślę.

--
                    • 09.10.05, 19:55
                      nie pisz błagam, bo tego nie przeżyję, wolałabym żebyś mi to w twarz
                      powiedziała. Zapraszam.
                      --
                      ......
                      • 09.10.05, 20:05
                        No cóż, zacznę od tego, że z tego co widziałam w archiwum mało interesujesz się
                        czymś ciekawym w życiu. Najbardziej interesuja Cię ciuchy, handlara jesteś
                        taka? Teraz tego uczą licencjatów? Poza tym cóż, muszę przyznać że jak na taką
                        mądrą osobę licencjat to trochę za mało. Każdy głupi teraz moze mieć mgr a
                        licencjat to nawet krowa moze zrobic.Urodziłaś dziecko w wieku 26 lat i nie
                        zdązyłaś się porządnie wykształcić?
                        Serio pytam.

--
                        • 09.10.05, 20:08
                          ale mnie podsumowałaś, a może powiesz mi kiedy ty będziesz miała dziecko?? Oj
                          to chyba zbyt drażliwy temat.ups
                          --
                          ......
                          • 09.10.05, 20:11
                            anusiamilusia napisała:

> ale mnie podsumowałaś, a może powiesz mi kiedy ty będziesz miała dziecko?? Oj
                            > to chyba zbyt drażliwy temat.ups

Nie , żaden drażliwy. Ja pisałam wielokronie pytanie że nie planuję dzieci.

--
                            • 09.10.05, 20:14
                              18_lipcowa napisała:

> anusiamilusia napisała:
                              >
                              > > ale mnie podsumowałaś, a może powiesz mi kiedy ty będziesz miała dziecko?
                              > ? Oj
                              > > to chyba zbyt drażliwy temat.ups
                              >
                              > Nie , żaden drażliwy. Ja pisałam wielokronie pytanie że nie planuję dzieci.

tak sobie myślę ze musisz miec nieciekawe zycie, nie dość że głupia to
                              jeszcze...ups
                              >

--
                              • 09.10.05, 20:21
                                18_lipcowa napisała:

> 18_lipcowa napisała:
                                >
                                > > anusiamilusia napisała:
                                > >
                                > > > ale mnie podsumowałaś, a może powiesz mi kiedy ty będziesz miała dz
                                > iecko?
                                > > ? Oj
                                > > > to chyba zbyt drażliwy temat.ups
                                > >
                                > > Nie , żaden drażliwy. Ja pisałam wielokronie pytanie że nie planuję dziec
                                > i.
                                >
                                >
                                > tak sobie myślę ze musisz miec nieciekawe zycie, nie dość że głupia to
                                > jeszcze...ups
                                > >
                                >
                                >
                                a jednak nerwy ponoszą lalunię.
                                Co do mojego życia to nie mam zwyczaju chwalić się nim na forum, więc niestety
                                tak naprawdę nie wiesz o mnie nic. Ciągle podkreślasz jaka to ja jestem głupia,
                                ale wybacz powiem ci prawdę: jesteś głupsza ode mnie bo dajesz sobą manipulować.

--
                                ......
                                • 09.10.05, 20:23

> a jednak nerwy ponoszą lalunię.

Nie ponoszą. Ktoś tak głupi jak Ty nie jest w stanie mnie zdenerować.Raczej
                                  mnie śmieszysz choc to przykre że mamy tak głupie społeczeństwo.

> Co do mojego życia to nie mam zwyczaju chwalić się nim na forum, więc
                                  niestety
                                  > tak naprawdę nie wiesz o mnie nic.

Wiem że jestes strasznie brzydka.

Ciągle podkreślasz jaka to ja jestem głupia,
                                  >
                                  > ale wybacz powiem ci prawdę: jesteś głupsza ode mnie bo dajesz sobą
                                  manipulować
                                  > .
                                  To Ty dajesz bo ja cały czas dąże do prowokowania Cię i mi sie udaje.

--
                                  • 09.10.05, 20:28
                                    18_lipcowa napisała:

>
                                    > > a jednak nerwy ponoszą lalunię.
                                    >
                                    > Nie ponoszą. Ktoś tak głupi jak Ty nie jest w stanie mnie zdenerować.Raczej
                                    > mnie śmieszysz choc to przykre że mamy tak głupie społeczeństwo.
                                    temat głupoty jest przewodnim w twoich tyradach, czyli masz kompleks swojej
                                    głupoty, nudzi mnie to okrutnie
                                    >
                                    > > Co do mojego życia to nie mam zwyczaju chwalić się nim na forum, więc
                                    > niestety
                                    > > tak naprawdę nie wiesz o mnie nic.
                                    >
                                    > Wiem że jestes strasznie brzydka.ojej to straszne, wszyscy mówią że jestem
                                    piękna, czyżby kłamali?????
                                    >
                                    > Ciągle podkreślasz jaka to ja jestem głupia,
                                    > >
                                    > > ale wybacz powiem ci prawdę: jesteś głupsza ode mnie bo dajesz sobą
                                    > manipulować
                                    > > .
                                    > To Ty dajesz bo ja cały czas dąże do prowokowania Cię i mi sie udaje.

Jesteś nudna, zajrzę tu jutro może mózg ci w nocy odpocznie. Aha jakbyś miała
                                    chęć sobie poużywać to pisz na gazetowego, chętnie się pośmieję bo naprawdę
                                    śmieszna jesteś dziumdzia.
                                    >
                                    >
                                    >

--
                                    ......
                                    • 09.10.05, 20:30

Ok koniu.

--
                                      • 09.10.05, 20:33
                                        18_lipcowa napisała:

>
                                        >
                                        > Ok koniu.
                                        >
                                        >
                                        o jaaaaaaaaa cieeeeeee
                                        buhahahaha
                                        jeszcze coś napisz prooooooooooooszę

--
                                        ......
                                        • 09.10.05, 20:36
                                          • 09.10.05, 20:43
                                            Ludzie z piskiem przede mną nie uciekają więc chyba nie jest aż tak źle.
                                            Zresztą uroda to nie wszystko głupolu.
                                            --
                                            ......
                                            • 09.10.05, 20:44
                                              anusiamilusia napisała:

> Ludzie z piskiem przede mną nie uciekają więc chyba nie jest aż tak źle.
                                              > Zresztą uroda to nie wszystko głupolu.

Ale u Ciebie na twarzy widać tą tępotę.

--
                                              • 09.10.05, 21:07
                                                wejdź na f. depresja, kiedyś działa tam pani dr iwona, ale to stare dzieje, nie
                                                mniej jedak towarzystwo jest tam w temacie.
                        • 09.10.05, 21:12
                          18_lipcowa napisała:

> No cóż, zacznę od tego, że z tego co widziałam w archiwum mało interesujesz
                          się
                          >
                          > czymś ciekawym w życiu. Najbardziej interesuja Cię ciuchy, handlara jesteś
                          > taka? Teraz tego uczą licencjatów? Poza tym cóż, muszę przyznać że jak na
                          taką
                          > mądrą osobę licencjat to trochę za mało. Każdy głupi teraz moze mieć mgr a
                          > licencjat to nawet krowa moze zrobic.Urodziłaś dziecko w wieku 26 lat i nie
                          > zdązyłaś się porządnie wykształcić?
                          > Serio pytam.

Jasne stara za to Ciebie interesuje tylko i wyłącznie archiwum internetowe
                          czyli wszystko po staremu biedna lipiec i jej jedyna przyjacióła wyszukiwarka.
                          Dziewczyno czy ty naprawde nie masz nic innego do roboty?Może przeczytaj
                          książkę,zapisz sie do kółka różancowego no i oczywiscie na pierwszy ogień do
                          psychiatry koooniecznie, ku..wa wyszukujesz dziewczyn fotki zeby się ponabijać
                          eeee klusko jest gorzej niż myślałamsad
                          • 10.10.05, 09:24
                            • 10.10.05, 13:08
                              • 10.10.05, 14:33
                                toyah napisała:

> W każdej tzw. dyskusji wykorzysztujesz to, że jeste? bardziej chamska niż
                                każdy
                                >
                                > i nie można cię przebić w tym chamstwie. Ale może pora skończyć z tym
                                wersalem.
                                >
                                > Akurat ty nie powinna? się wypowiadać na temat urody, bo sama jeste? grubš,
                                > beznadziejnš babš, o pospolitej gębie, bez gustu na dodatek. Prymitywne,
                                > zawzięte zakopmleksione babsko.

Chciałabys wygladac tak jak ja

Rzeczywi?cie psychiatra by się przydał. Szukał
                                > dobrze.

--
                                • 10.10.05, 18:49
                                  Ty poważne myślisz, że ktś chciałaby wyglądać jak ty? Oj nie daj Boże. Ile by
                                  się trzeba namęczyć, żeby całe to sadło zrzucić.
                                  • 10.10.05, 19:55
                                    No ja się trochę musiałam namęczyć, dzięki temu niejedna chciałaby wyglądac tak
                                    jak ja.

--
                                    • 11.10.05, 09:26
                                      18_lipcowa napisała:

> No ja się trochę musiałam namęczyć, dzięki temu niejedna chciałaby wyglądac tak
                                      >
                                      > jak ja.
                                      >
                                      >No to kochana zapodaj zdiecia,wszyscy popodziwiamy.

--
                                      A to mojemysie-pysie.
                                      • 11.10.05, 09:29
                                        xsenna napisała:

> 18_lipcowa napisała:
                                        >
                                        > > No ja się trochę musiałam namęczyć, dzięki temu niejedna chciałaby wygląd
                                        > ac tak
                                        > >
                                        > > jak ja.
                                        > >
                                        > >No to kochana zapodaj zdiecia,wszyscy popodziwiamy.
                                        >

Nie chciałabym dołować niektórych osób.
                                        >

--
                                        • 11.10.05, 10:47
                                          Mhm szczegolnie tym zdieciem w pomaranczowym dresiku,albo zdieciem w kiblu he
                                          he.Aha bardziej do mamy ty podobna niz do taty.Niech zyje hip hop Polska.
                                          --
                                          A to mojemysie-pysie.
                                        • 11.10.05, 10:49
                                          A wogole niech to inni ocenia,zaraz jak wkleje twoje zdiecia to zobaczymy kto
                                          kogo bedzie dolowal.Take care gorgeus cmok cmok.
                                          --
                                          A to mojemysie-pysie.
                                          • 11.10.05, 11:34
                                            ..a znalazłas to, czego szukałas zakładając ten wątek? Zagladam tu raz po raz i
                                            prawie nic, oprócz przepychanki nie widzę...
                                            --
                                            Magda+ Kajtuś(04.02.2005)

Luty2005
    • 09.10.05, 19:39
      Wez Lipcowa szukaj odpowiedzi na swoje pytania na innych forach.
      • 09.10.05, 21:06
        No tak,któż to może być jak nie 18 Lipcowa w starciu .
        Faktycznie przydałby ci się pośrednio psychiatra,jak taka jesteś w życiu,to nie
        dziwię się że nie masz i nie planujesz dziecka.To wspaniale nawet,bo facet który
        by je zrobił przeklinał ten dzień do końca życia,a dziecko cierpiało katusze z
        taką wredną babą!!!
    • 09.10.05, 23:15
      Wiecie co tak sobie czytam tego posta i doszłam do wniosku że to właśnie wy jesteście wredne bez urazy a nie lipcowa.
      Widzę tu same głupie dogaduszki zamiast odpowiedzi na pytanie związane z tematem postu
      Ach same jadowite żmije z Was wychodzą, dziewczyny weźcie się za coś sensowniejszego.

--
      Mój Wikulek ma dziś smile

A tyle ma dziś mój Lauruleksmile
      • 10.10.05, 01:59
        Sprobuj tutaj:

www.przyjaciele.org/pomoc/gdzie_pomoc.php?region=6
        Nawet jak to nie tam dokladnie, to powinni cie skierowac w dobre miejsce.
        • 10.10.05, 09:06
          Lipcowa, ja swego czasu też szukałam rady przez net w związku z choroba mojego
          znajomego, wtedy mojego współlokatora- nie pamiętam już adresów (poszukam) ale
          nikt nigdy mi nie odpowiedział- na szczęście facet wziął i poszedł do psychiatry
          sam- raz nawet poszłam z nim, ale to dłuuuga historia...
          --
          Magda+ Kajtuś(04.02.2005)

Luty2005
        • 10.10.05, 19:46
          Kobieto ty się nad nią tak nie rozczulaj,poczytaj jak ona pisze na forach,jakich
          udziela informacji,dla nich wszyscy są głupi,więc czego tu szuka??
          Psa nie ma ,a przyjaciela tu szuka??no przesada!!!!!!!!!!!!
          • 10.10.05, 19:55
            mirek611 napisał:

> Kobieto ty się nad nią tak nie rozczulaj,poczytaj jak ona pisze na
            forach,jakic
            > h
            > udziela informacji,dla nich wszyscy są głupi,więc czego tu szuka??
            > Psa nie ma ,a przyjaciela tu szuka??no przesada!!!!!!!!!!!!

Nie skupkaj się.

--
    • 11.10.05, 08:47
      Podpytaj tez na zdrowiu - tam jest wielu lekarzy. Byc moze beda tez psychiatrzy.
    • 11.10.05, 15:17
      Tez bym chetnie te zdiecia obejrzala.
      --
      to ja.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.