najlepsze pigułki antykoncepcyjne Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • mieszkam w anglii i mam mozliwosc wyboru tabl antykoncepcyjnych ktore sa
    tutaj za darmo...w Polsce nie uzywalam nigdy tabl ...nie wiem co wybrac,boje
    sie zeby nie wcisneli mi jakiegos szajsu...
    Natomiast jesli powiem ze zazywalam juz jakies okreslone tabl to moga mi je
    zaczac wypisywac...co radzicie?
    • Gość: asia IP: *.gv.shawcable.net 11.10.05, 06:57
      Tabletki dobrac terzeba PO badaniu TWOICH hormonow. Trzeba sprawdzic, ktore sa
      dobre dla Ciebie. A dlaczego nie bralabys tabl. w Polsce, a w Angli tak ? smile
    • Gość: mala mi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.05, 08:01
      najlepsze?
      przecież to nie paczka cukierków
      najpierw zrób badania, a potem sie okaże, które są dla ciebie odpowiednie
      • Gość: agxa1 IP: *.access.as9105.com 11.10.05, 09:03
        w uk nie robia zadnych badan tylko wywiad + badanie cisnienia...dlatego pytam o
        jakies dobre tabl
        • dobre dla jednej okażą się fatalnej dla drugiej. jeśli ci 20 dziewczyn napisze,
          żemasz brać pigułki X nie oznacza, że akurat do ciebie będą pasować. szybciej
          przejrzyj informacje o generacjach pigułek i zdecyduj, która byłaby dla ciebie
          lepsza.
          i tak będziesz je dobierać metodą prób i błędów. w uK chyba dopuszcza się
          możliwość zmiany pigułek???

--
          ...
    • Gość: beata IP: 211.27.202.* 11.10.05, 13:11
      zawsze jedna i ta sama odpowiedz o tabletkach
      ja biore loette mozesz je w angli kupic maja najnizsza dawka hormonow
    • sprobuj Mercilon(nie pamietam jak sie to pisze),ja nie uzywam ale czytalam ze sa
      niezle.
    • Buahahah, tak jasne, zrobią jej badania i na wynikach maszyna drukowanymi
      literami napisze nazwę najlepszych dnai niej tabletek, buahaha, dobre sobie.
      Na podstawie wywiadu, badania, spr ciśnienia krwi itp drobiazgów lekarz określa
      czy w ogóle można brać tabletki, a potem na podstawie powyższych podejmuje
      decyzję z jakiej grupy. A w każdej grupie jest gro tabletek i już wtedy wybór
      zależy od tego jaka firma farmaceutyczna omamiła lekarza:]
      I potem już sama pacjentka je zażywa i w razie problemów wraca do lekarza,
      który przepisuje inne.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.