CZy po wszystkich lekach hormonalnych sie tyje? Dodaj do ulubionych


Niedlugo ide na wizyte do gin. i pewnie lekarz przepisze mi leki hormonalne.
I teraz mam do Was pytanie (bo jestescie w takich sprawach doswiadczone;P) -
czy po wszystkich tabletkach hormonalnych sie tyje? Czy zalezy to od
organizmu? Najbardziej boje sie, ze utyje jakies 10 kg i bede wygladac jak
klocek albo dostane wysypu "syfkow". CZy istnieja jakies tabletki bez skutkow
ubovcznych?

Oczywiscie jesli lekarz zleci mi jakies to bede je brala bo zdrowie
wazniejsze.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.