Re: gesty, ciagnacy sie sluz...help

  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak galareta. czy to moze byc z nadzerki czy moze jeszcze cos innego..
    bardzo prosze o pomoc bo nie mam jak isc do ginekologa narazie.
    jakie sa objawy nadzerki?
    • IP: 213.17.171.*

      Gość: QQQQ 28.02.06, 14:06 Odpowiedz
      jest to śluz owulacyjny ; )
      czas na dzidzię ; ) ni eobjaw choroby
    • Który to dzień cyklu?

      pro-femina.com/nadzerka.htm
    • 28.02.06, 14:47 Odpowiedz
      kolejna przerażona własnym ciałem...

      to najnormalniejszy pod słońcem śluz - płodny lub niepłodny.

      --
      Kinder Kirche Küche Kaczyński
      • 28.02.06, 17:31 Odpowiedz
        kurcze dziewczyny nigdy tak nie mialam
        no to musi to byc cos innego.
        tego sluzu jest duuzo i nie jest normalny bo wiem jak przechodze owulacje...
        a jest nie tylko w czasie dni plodnych ale przez caly cykl
        no w czasiwe plodnym troche wiecej, ale zawsze mialam taki cieknocy a nie jak
        gesta galareta...(matko sory za szczegoly)
        a ostatnio gin mi powiedziala ze mam nadzerke i to stara ( za[proponowala
        zabieg u siebie w gabinecie 200 zl), a bylam miesiac wczesniej i inna
        powiedziala ze szyjka czysta...
        jestem w kropce.
        • 28.02.06, 17:34 Odpowiedz
          a i dodam ze mam 1 grupez cytologii...
          • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

            Gość: ewa 28.02.06, 17:38 Odpowiedz
            Daruj sobie to leczenie nadzerki.Przy tak dobrej cytologii nic z nia nie
            rob.Poczytaj troszke na tym forum wypowiedzi -ob-gynaec-to sie zdziwisz
            niezle,jak mlody lekarz zapatruje sie na leczenie nadzerek.Ginekolodzy starszej
            daty mysla,ze to nieprawidlowosc i zbijaja na tym kase.Poczytaj zanim zrobisz
            jakas glupote.
            • 28.02.06, 17:45 Odpowiedz
              no wlasnie dlatego mmi sie nie spieszy ale cos mnie ten sluz zaniepokoil
              ostatnio...
              bo slyszalam juz o takich oszustach...
              ale mimo wszystko troche sie martwie... no bo wiecie, ze oficjalnie nadzerke
              powinno sie leczyc
              a mi sie podobno zrobila po porodzie..

              a mozliwe zeby wynik cytologii byl nieprawdziwy?
    • IP: *.acn.waw.pl

      Gość: lina 28.02.06, 17:44 Odpowiedz
      Ewentulanie: idz do trzeciego lekarza. Niech przechyli szale.
      A przy okazji: horror (!) zeby jeden nie wystarczyl sad
      • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

        Gość: kamila 28.02.06, 18:50 Odpowiedz
        hej, moze jeszcze ktos moze doradzic?
        bardzo prosze...
        • IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl

          Gość: EDYTA 28.02.06, 19:04 Odpowiedz
          Bardzo mnie dziwią niektóre odpowiedzi są wręcz malo odpowiedzialne. Ja też
          miałam nadżerkę i wyleczylam Ją za pomocą krioterapii (taki zabieg) i wcale nie
          dawała żadnych objawów. Więc nie podejrzewam aby Twój śluz pojawił się wskutek
          obecnej nadżerki. Każda kobieta ma indywidualny śluz płodny jedne mają go mało
          inne wręcz w ogromnej ilości. Wizyta u lekarza będzie odpowiednia (może zmień
          lekarza). A twierdzenie że nadżerki nie należy leczyć uważam za śmieszne.
          Powodzenia
    • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

      Gość: kamila 28.02.06, 21:18 Odpowiedz
      a mozliwe ze to po odstawieniu tabletek anty?
      • 01.03.06, 09:00 Odpowiedz
        dziewczyno, trzeba było od razu tak pisać!
        nie miałaś dotąd takiego śluzu, bo brałaś pigułki.
        teraz organizm zaczyna działać samodzielnie i może to robić spektakularnie.
        jeśli jest biały lub przezroczysty, nie ma zapachu lub lekko kwaśny, to jest to
        normalna, zdrowa wydzielina twojego ciała.

        wrzuć w google: śluz płodny, śluz niepłodny. poczytaj sobie.

        --
        Kinder Kirche Küche Kaczyński
        • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

          Gość: kamila 01.03.06, 12:01 Odpowiedz
          no tak niby racja
          ale przed braniem tabletek tez taki nie byl...
          w czasie brania tez nie a teraz jest

          ale jak jestescie pewne ze to zaden obja2w choroby na pewno no to sie przestaje
          martwic..
          smile

        • IP: *.man.czest.pl

          Gość: xyz 01.03.06, 12:03 Odpowiedz
          Ja mam śluż cały czas, ale rzeczywiście po odstawieniu anty jest go więcej.
          Możesz jednak iść do lekarza, kiedyś stwierdziłam że mam za dużo śluzu,
          poszłam, lekarz przepisał jakąś globulkę i pomogło, mówił jednak że wydzielanie
          się zbyt dużej ilości śluzu jest niebezpieczne i trzeba go zmniejszyć.
          Oczywiście nic z tego nie rozumiałam, ale było to kilka lat temu i cały czas
          jestem zdrowa i nadżerki nie miałam jeszcze

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.