• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

guzek dysplastyczny w piersi a pigułki anty Dodaj do ulubionych

• IP: *.chello.pl 09.06.06, 12:18
    bardzo zalezy mi na przesunięciu miesiączki o kilka dni, coby nie wypadła mi
    w czasie wyjazdu, na którym myć będę się mogła co dwa dni... moja gin
    wymyśliła, że najlepszy będzie cilest (niby ze względu na to, że mam
    testosteron nieco wyższy niż norma przewiduje, ale nie dało sie nie zauważyć
    przed gabinetem plakatu producenta...) - wezmę 2 opakowania i po sprawie.
    Problem w tym, że mam dysplastycznego guzka w piersi, którego inny mój lekarz
    wiąże z jakąś zmianą hormonalną, tak się składa, że guzek pojawił się po tym,
    jak przez kilka miesięcy brałam pigułki. Robiłam niedawno usg i wygląda na
    to, że guzek zaczyna się wchłaniać, z czego się bardzo cieszę. I jestem teraz
    w kropce - brać ten cilest? gin twierdzi, że nie ma żadnego zagrożenia, że
    nic mi sie z tym guzkiem nie stanie. Ale mam obawy.

czy któraś z Was brała duphaston, żeby przesunąć okres? działa?
    Edytor zaawansowany
    • Gość: up IP: *.chello.pl 10.06.06, 22:09
      • 10.06.06, 23:02
        Nie znam takiego pojęcia!!! Nie przyszło Ci do głowy, żeby skonsultować się z
        onkologiem i wykonać usg u radiologa? Wchłaniają się chyba jedynie torbiele...
        • Gość: agnes IP: *.chello.pl 10.06.06, 23:17
          jesteś lekarzem onkologiem albo radilogiem?

jestem pod stałą opieką lekarza, co pół roku robię usg u bardzo dobrego
          radiologa, i zatówno on, jak i onkolog znają pojęcie dysplastycznej zmiany w
          piersi. I to radiolog powiedział o tym, że najwyraźniej guzek zaczyna się
          wchłaniać, wyobraź sobie
          • 10.06.06, 23:25
            Nie nie jestem, ale blizna na piersi właśnie mi się goismile Nie emocjuj się i
            zmień ton. Znam pojęcie, ale tkanki dysplastycznej piersi. Trochę czytałam na
            temat guzów i o takim dysplastycznym nie słyszałam. A co masz napisane na wyniku
            usg?
            Jeśli chodzi o hormony, to bym Ci odradzała, skoro guz jest zmianą hormonalną.
            Oświeć mnie, co to jest ten guzek dysplastyczny.
            • Gość: agnes IP: *.chello.pl 10.06.06, 23:58
              może ty łaskawie zmień ton, a potem zajrzyj do jeszcze kilku żródeł, a sama się
              dowiesz, co to jest ten guzek dysplastyczny

EOT
              • Gość: ida37 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.06, 08:46
                ty sama chyba nie wiesz
                • 11.06.06, 10:31
                  Ida37, uważasz, że wszystkie rozumy pozjadałaś? Ty o czymś nie słyszałaś to tego
                  nie ma i już?
                  Agnes, ja też mam wg badania USG guzek dysplastyczny w piersi. Ale niestety nie
                  poradzę Ci nic na temat ewnetualnego wpływu hormonów na taką zmianę.
                  • Gość: agnes IP: *.chello.pl 11.06.06, 11:24
                    dzwoneczek, dzięki za odpowiedźsmile już zdecydowałam, że pojdę do innego lekarza
                    po receptę na duphaston
    • 11.06.06, 11:22
      Dysplazja== zmiany w komorkach swiadczace o mozliwosci procesu nowotworowego.
      • 11.06.06, 11:28
        Dziewcz6+

Dziewczyny!!! Chodzi mi tylko o to, że jeśli jest guz, to należy sprawdzić jaka
        to jest zmiana i to mnie interesuje. Trochę się naczytałam, bo problem guza też
        mnie dotyczy i nie spotkałam się z takim określeniem

• Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.