Dodaj do ulubionych

nieprzespana noc- juz dosc!!

24.06.06, 00:04
moj mezczyzna chrapie, chrapie strasznie koszmarnie glosno,nie moge z nim
wytrzymac,i choc uwielbiam z nim spac juz dwa razy spalam na kanapie w
salonie..On tego nie slyszy, nie jest to dla niego problem, mowi ze
przesadzam HELP czy ktoras z was tez miala taki problem?? co robic??
Przyczyna problemu jest krzywa przegroda nosowa
--
-U niektórych osób w czasie stosowania leku mogą wystąpić inne działania
niepożądane-
Obserwuj wątek
    • agata781 Re: nieprzespana noc- juz dosc!! 24.06.06, 01:03
      Mnie laryngolog juz przy minimalnym skrzywieniu przegrody sugerował operacyjne
      usunięcie tej wady.Dziwię się bo wygląda że twój facet ma dość spore skrzywienie
      że jemu nic takiego nie proponuje...-
      "Dziś tak łatwo kłamać sie nie da.
      Trzeba szukać innych metod."
      (L.Kaczyńskismile
      • lykaena a jak?? 24.06.06, 13:36
        Serio, ja nie wiem do jakiego lekarza go wyslac i co to niby da skoro na
        operacje, to on sie na 100 procent nie zgodzi??
        --
        niepożądane-
        • agysa Re: a jak?? 24.06.06, 13:51
          Mój niestety też chrapie i to bardzosad((
          Jak obudzi mnie w nocy to karzę Mu się obrucić na bok, a jak nie pomaga to na
          brzuch. Jest grzeczny i słucha chodź czasem się buntuję. Jak zaproponowałam
          pójście do lekarza do się oburzył, a przecież jest sporo rozwodów z powodu
          chrapania ;0)
          • lykaena Re: a jak?? 24.06.06, 16:39
            o boze!!rozwod z podou chrapania? Moj na szczescie nie buntuje sie w nocy,a
            jest szturchany przesuwany przepychany wyzywany itd.On rano nic niue pamieta,
            nawet nie wierzy w to ze tak bardzo chrapie i mowi ze przesadzam
            --
            niepożądane-
            • jadwiga_r Re: a jak?? 26.06.06, 09:39
              Proponuję spać w drugim pokoju, jeżeli na to pozwlają warunki lokalowe.
              Szturchanie,przesuwanie,przepychanie itp.powoduje,że chrapiący jest niewyspany
              i niewypoczęty.
              Często sie zdarza, że chrapiący mają bezdechy senne i wówczas u chrapiącego
              występuje deficyt snu. Do tego dochodzi wybudzanie przez współmałżonka.
              Chrapiący bardzo często musi ten deficyt snu uzupełnić i przysypia w dzień.
              Chrapanie związane jest nie tylko ze skrzywioną przegrodą nosa, ale z róznymi
              schorzeniami.
              Dla dobra chrapiącego powinien jak najprędzej wybrać się na wizytę do lekarza.
            • maalza Re: a jak?? 26.06.06, 09:57
              Skoro Twój mężczyzna jest taki uparty po prostu nagraj to jego chrapanie np.na
              dyktafon i daj mu rano do posłuchania - dalej będzie uważał, że przesadzasz?? ;-
              ))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka