Gorace stopy caly rok. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Od jakiegos czasu, w sumie w zime rowniez draznia mnie moje cieple stopy. Nie
    sa spocone tylko gorace. Ulge przynosi chodzenie boso po podlodze. Czy ktos
    tez tak ma jak ja? Czy to jest oznaka jakiejs choroby?
    • Może tylko oznaka dobrego krążenia. Analogicznie do mnie: mam niskie ciśnienie
      i słabe krążenie (trudno u mnie wyczuć puls nawet) i nawet w upał mam często
      zimne stopy i to również nie jest fajne.
    • ja moze nie mam goracych ale cieple, przeszkadza mi to czasem w spaniu ale wtedy
      klade na nie zwilzony zimna woda recznik smile
      • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 19:36
        Jakimi badaniami mozna sprawdzic stan watroby. Rok temu robilam Usg watroby i
        bylo ok- chodzi mi o badania z krwi.
        • Gość: majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 19:41
          Poczytalam w gogle i to naprawde moze byc chora watroba,tym bardziej,ze mam
          podwyzszone od kilku lat zelazo. Jakie badania mam zrobic? Czy chora watroba da
          sie leczyc?
          • Gość: asika IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.07.06, 11:27
            cześć Majka, ja mam taki sam problem, najgorzej jest rano, są czerwone,
            spuchnięte i aż parzą. podobnie mam z dłońmi, kilka lat temu byłam u chirurga
            naczyniowego, ponoć to "nerwica naczyniowa", chciał to leczyć, ale niedługo
            potm wybierałam sie na laserową korekcję wzroku i odpuściłam temat. Znowu sie
            do niego wybieram. Najgorszą rzeczą jaką można robić w tym wypadku, to tak jak
            ja, palić papierosy i stosować pigułki anty.
            pozdrawiam
    • Gość: kasia IP: *.net.pl / *.lubin.dialog.net.pl 09.07.06, 13:40
      W koncu sie doczekalam,ze ktos poruszyl ten poblem.Ja mam to samo,ale normalnie
      wstydzilam sie opisac,bo myslalam,ze tu kazdy normalnie mnie wysmieje!!Rano mam
      ogromne bole,pieczenie, w ciagu dnia troche przechodzi,ale caly czas to czuje i
      znowu nasila sie na wieczor!!Ja nawet nie umiem stwierdzc,czy bola mnie
      zyly,czy miesnie,czy moze to jakies dziwne cisnienie krwi jest w zylach.W ogole
      dochodzi do tego,ze potrafie nasypac do miski kostek lodu i tak trzymac tam
      stopy!!I niby skora sie schlodzi,ale w srodku stopy to chyba jest
      60stC.Porazka.To trwa juz ok 3 lata i zaczelo sie chyba w ciązy.Wczesniej
      bralam antykoc i palilam.Teraz zreszta wrocilam do nalogu.Po przeczytaniu
      Waszych postow,stwierdzam,ze jutro rejestruje sie do lekarza!!Pozdrawiam!
      • Gość: Asika IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.07.06, 17:53
        najpierw załatw sobie skierowanie do chirurga naczyniowego.
        Pozdrawiam Kasiu
        ps. mnie kilka lat temu nastraszył, że może się to skończyć martwicą....
    • znalazlam artykul o "piekacych stopach"... na koniec jest wazne zdanie... Wez
      sobie je do serca!
      Gorace stopy
      --
      Odkryj swoje piękno!
      poGaduchy

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.