Dodaj do ulubionych

Co do hemoroidów..

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.06, 13:18
Od jakiegoś tygodnia chodząc czuje niemile uczucie w okolicach odbytu,nie do
konca bol,raczej lekkie swędzenie.zauważylam,że przy odbycie od strony pochwy
pojawil mi się jakby pęcherz.Moze to takie otarcie od stringów?smile.Nie mam
pojęcia.Ale skoro wypróżnianie się mnie nie boli ani nie ma przy tym
krwawienia,to chyba to nie jakieś zmiany związane z hemoroidami?
Obserwuj wątek
    • Gość: heno Re: Co do hemoroidów.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 08:30
      A zcy ten pęcherz to twrdawa gulka z prześwitującą krwią taka fioletowa? Jeśli
      tak to hemoroid.Jeżeli On nie pekł, czy nie zrobiłą siuę szczelina tonioe boli
      podczas wypróżniania, co innego jeśli wystapi szczelina bądź zacznie
      krwawić.Jesli swędzi to może być stan zapalny lub robić się pęknięcie, a może
      już jest tylko o tym nie wiem. Polecam okłady i podmywanie się po każdym
      wypróznieniu naparem z kory debu, tylko nie ciepłym, najlepiej schłodzonym bo
      każde ciepło żle działą na to cudo, tzn może doprowadzić do zakrzepicy. Broń
      Boże żadnych ciepłych nasiadówek. No i polecam masowanie tego hemoroida
      wazeliną,żeby go rozmasować, a do tego czoipki i maśc Proctoglyvenol, drogobo
      za oba zapłacisz koło 60 zł ale rewelacja, i polecam wypijać ponad 2 litry wody
      mineralnej, i 3 herbatki czerwone dziennie, plus kefir, i łykać rutonoscorbin
      na uszczelnienie żyłek, jesli to nie pomoże przez 2 tygonie to najlepiej chyba
      udać się do lekarza. Ja tak doradzam choć sama sie nie udałam, niestey strach
      przed lekarzem, mnie paralizuje.
        • Gość: heno Re: Co do hemoroidów.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 18:53
          to speróbuj tą kora debu przemywacx i przykładac saszetkę, tylko pamiętaj
          zimna, broń Boże ciepłe nasiadówki, ale jesli to niepomoże to już sama wiesz
          gdzie sie udać. I nie przejmuj się radami innych którzy od razu krytykuja i do
          lekarza wysyłaja, bo co innego jest radzić a samemu tego dokonacwink
            • Gość: heno Re: Co do hemoroidów.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.06, 20:05
              Niekoniecznie hemoroidy muszą krwaic, mogła się też zrobić dodatkow szczelinka
              odbytu, to takie pęknięcie ranka, i to strasznie piecze i swędzi, mi pomogło to
              co napisałam, narzie łądnie się goi, ale trzeba też dietkę wprowadzić, bardzo
              duzo błonnika i do 5 czerwonych herbatek dziennie, żeby kał był mieciutki i
              ranka mogła się szybko zagoic.I dodatkowo polecam przed wyporóżnieniem
              posmarowac odbyt wazeliną łagodzi otarcie. I uzywac tylko szarego mydła do
              mycia. a potem przemyc i przyłozyc korę dębu.No a na koniec czopeczek
              proctoglivenol, myslę ,że przy diecie i tych sposobach około 2 tygodnie i jak
              reką odjął, powoli zacznie sie poprawa. Mi dodatkowo pomogła distreptaza( na
              zakrzepy,i przewlekłe hemoroidy) i butapirazol( na silne stany zapalne) w
              czopkach,tylko oba na receptę, Ja poprosiłąm o to rodzinnego bo kiedyś mi gin
              to przpisał i wiem że pomogło.
              Nigdy nie wiedziałąm ,że może mnie to spotkać, no ale w ciązy się to
              przyplątało, i teraz po 2 latach powróciło ale z taką siłą że aż ....
              Cholerne dupskowink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka