biopsja piersi w ramach NFZ Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny gdzie w Warszawie można zrobić biopsję piersi w ramach NFZ?

Pozdrawiam serdecznie,
    Agi
    • Gość: anka IP: *.crowley.pl 22.11.06, 10:43
      Na oddziale onkologicznym za skierowaniem od onkologa, czeka się różnie długo w
      zależności od wybranego ośrodka.
    • w Centrum Onkologii - jeśli będzie wskazanie do biopsji, to pewnie jeszcze tego
      samego dnia Ci zrobią
      • Gość: Agi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 11:38
        Dzwonilam do Centrum Onkologii na Ursynowie, ale jakas kobieta powiedziala mi,
        ze biopsje robia tylko pacjentkom centrum. Ja mam opis od prywatnego lekarza i
        wskazanie do biopsji wiec myslalam, ze to wystarczy. moze powinnam miec
        skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu?
    • Walczymy z nowotworem piersi u mojej tesciowej. Najlepsi onkolodzy w wawie
      przyjmuja na Nowogrodzkiej. Pracuja tez w 2 szpitalach onkologicznych - na
      Rentgena i na Wawelskiej. Na Nowogrodzkiej mozna zrobic biopsje odplatnie.
      Prywatny onkolog moze tez dac skierowanie do szpitala onkologicznego i tam
      robia na NFZ. Polecam np. dr Piotrowska (chirurg onkolog, bardzo cieple
      podejscie do pacjenta, bardzo kontaktowa babka) przyjmujaca prywatnie na
      Nowogrodzkiej, pracuje tez na Wawelskiej. Mojej tesciowej (ale bylo juz po
      mammografi i obejrzeniu przez chirurga onkologa rozpoznanie nowotworu 3-ciego
      stopnia) zrobili biopsje na Wawelskiej na drugi dzien rano (ale załatwialismy
      to dosc "przebojowo").
      Sa 2 rodzaje biopsji piersi - cienkoigłowa (robi sie gdy zmiany sa bardzo małe)
      i gruboigłowa (robi sie gdy zmiany sa duze, raczej jest oczywiste, ze to
      nowotwor, pokazuje znacznie wiecej).
      Jak masz pytania, to pytaj, bo ze wzgledu na tesciowa jestem ostatnio mocno w
      temacie.
      • Gość: Agi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 13:02
        Dzieki wielkie za informacje, u mnie na na USG wyszedl wlokniak i musze go
        zbadac.Wkurza mnie, ze gdziekolwiek bym nie zadzwonila to nie robia bezplatnych
        badan. kurcze, to gdzie ja mam isc. Oczywiscie moge zaplacic, ale powiem ci
        szczerze, ze sie zbuntowalam. mam ubezpieczenie i chce zrobic ta biopsje za
        darmo.
        • Gość: Agi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 15:08
          Czy ktoś mógłby mi podać informację gdzie w Warszawie przyjmuje dobry onkolog
          (w ramach NFZ), chodzi mi o skierowanie na biopsje. Zadzwoniłam przed chwilą do
          NFZ gdzie usłyszałam, że skoro zaczęłam się leczyć (USG) prywatnie to muszę
          ponieść konsekwencje swoich wyborów i za wszystko będę płacić. Jestem wściekła.
          cholera, dzwonię do swojej przychodni a tam nie są w stanie mi powiedzieć gdzie
          mam szukać jakiegoś onkologa. czy to jest normalne?! może ktoś mi pomoże.
          oczywiście sama również będę szukać.
    • Gość: Ivoral IP: 213.17.182.* 22.11.06, 15:18
      Nie wiem ile kosztuje biopsja prywatnie, ale onkolodzy przyjmujacy prywatnie
      (na pewno dr Piotrowska z Nowogrodzkiej, a przypuszczam, ze panstwowo tez daja
      skierowania na biopsje na NFZZ. Te badania robi sie na NFZZ w obu szpitalach
      onkologicznych. Moze warto zadzwonic i zapytan na Rentgena i na Wawelska.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

WIĘCEJ O ZDROWIU:

Drętwienie rąk i nóg

Jest się czego bać?

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.